[quote name='KingaW']Okazuje się, że maluszek, to dziewczynka. Weci ocenili ją na 5 miesiecy... No i ma chorą łapkę...Nie wiem co dokładnie (tyle wiem ile mi Monika powiedziała, a Monika tyle wiedziała co jej weci powiedzieli, a zernęłi tylko pobieżnie, później mieli oglądać małą dokładniej...)[/quote]
KingaW uaktualnij proszę pierwszy post