-
Posts
72011 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
297
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Radek
-
[quote name='erka']Myślę,że Sara na razie musi zostać u nas ze szczeniakiem. Mar.gajko, piszesz, że sunia wszystko zniesie, byleby byc ze swoim człowiekiem, ale pamiętaj,że Radek to jeszcze nie jest jej człowiek. Ta sytuacja byłaby dla niej całkiem nowa i dobrze by było gdyby udało się uniknąć dodatkowych stres[I]ów [/I]przy okazji. Hałasy wiertarek itp. niezbyt dobrze wpływałyby pewnie na adaptację Sary do nowych warunków, tym bardziej, że byłaby z dzieckiem.[/quote] Nic dodać, nic ująć. Ona mnie jeszcze nie zna, ma małą, o którą się troszczy. Nie pomogło by jej w aklimatyzacji gdyby była narażona na hałas i inne tego typu stresy. Dla małej nieukończone mieszkanie to też nie jest najlepsze miejsce.
-
Trzymam kciuki za Sarunię i szczeniorka. Cały czas pozostaję w kontakcie i czekam na kolejne dobre wieści :lol: Osobnego pomieszczenia na razie nie mam, wszędzie będzie się działo sporo w najbliższych dniach. Dla tak małej kluski to nie jest najlepsze miejsce, wiem, że wszystkim Wam leży na sercu dobro Sary i małej, dlatego troszkę powinny pobyć razem tam, gdzie są. Wstępne ustalenia zakładają, że Sara powędruje do mnie po 15 lipca. Więcej nie piszę, żeby nie zapeszać :cool3: Proszę wszystkich mających kontakt z Sarą o świeże relacje z rozwoju sytuacji :lol:
-
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Radek replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
One są cudne :loveu: -
Link do tego wątku już przesłałem na PW. Trzymam kciuki za Sarunię i proszę o wszelkie wieści :lol:
-
Trzymam kciuki za Sarę. Bardzo martwię się jak ona zniesie jeśli zabierze się jej wszystkie maluchy?
-
Czy są jakieś nowe wieści?
-
Oj czekamy, czekamy
-
Też podpisałem petycję
-
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Radek replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Akitę obserują dwie osoby. Mam nadzieję że nie z ciekawości, a z chęci adopcji :mad: -
Grubasku trzymaj się!
-
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Radek replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Akita do góry. Na Allegro prawie 300 wejść, 1 obserwujący i nic :( Czy nie nadszedł już czas abyś znalazła kochający domek? -
Dopiero teraz mogłem odpisać na PW. Niestety wcześniej nawał pracy:(
-
Evita już na Allegro [URL="http://www.allegro.pl/item111855585_evita_piekna_amstaffka.html"]http://www.allegro.pl/item111855585_evita_piekna_amstaffka.html[/URL]
-
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Radek replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
I z Allegro też cisza? Przecież ona jest taka śliczna. -
[quote name='doddy']Mam ogromną prośbę o wstawienie Evity na allegro jeśli ktoś jest tam zarejestrowany. :modla:[/quote] Czy ktoś mógłby napisać tekst i podać kontakt w sprawie Evity? Wślemy ją na Allegro :lol:
-
W avatarku to też jest suczka. Podbieństwo to jedna rzecz, druga, to jak przeczytałem troche jaka ona jest i co przeszła od razu pomyślałem, że należy jej się dużo dobrego od życia.
-
Wygląda na zadowoloną :)
-
Jak rozwija się sytuacja?
-
Współczuję Wam podejmowania decyzji o losie szczeniorków :shake: Wiem, że decyzja, jaka by nie była, będzie podyktowana dobrem Sary.
-
Kurczę, ale łobuziak z tej Sary :evil_lol: Rozumiem, że sunia będzie rodzić "na dniach"? Co planujecie potem, jak ze szczeniorkiem? Proszę napiszcie jak widzicie dalszy rozwój sytuacji, trzeba myśleć jak to wszystko rozwiązać, żeby było jak najlepiej dla niej. Ciekaw też jestem jak u niej z chodzeniem na smyczce, czy wymaga socjalizacji? Strasznie chciałbym żeby to była udana adopcja, jej naprawdę należy się wynagrodzenie tych strasznych wcześniejszych lat. Pisałem już że mieszkałaby w mieszkaniu (i to niezbyt dużym, niecałe 40 m.) czy nie byłby to problem, ona jest przyzwyczajona do otwartego terenu, czy nie będzie jej to przeszkadzać? Strasznie dużo pytań ciśnie mi się na usta. Będę jeszcze Was męczył pytaniami, wybaczcie, naprawdę chcę jak najlepiej. Przypomniało mi się jeszcze, że mam w rodzinie masę piesków więc ciekaw jestem jakby ona reagowała na inne pieski?
-
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Radek replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś pytał o sunię. Na razie jest 142 wyświetleń na Allegro -
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Radek replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Dzięki za sugestię. Tytuł aukcji zmieniłem:) [URL="http://www.allegro.pl/item111143622_akita_sunia_ktora_cierpi_za_nic.html"]http://www.allegro.pl/item111143622_akita_sunia_ktora_cierpi_za_nic.html[/URL] -
Brak wieści jest stresujący
-
Akita - sunia już nie cierpi za...nic - ma dom !
Radek replied to tajdzi's topic in Już w nowym domu
Wanda, masz rację tytuł jest ważny, ale na razie nie przyszło mi jeszcze nic do głowy :shake: Jak coś wymyślę to zmienię. Ciekaw jestem czy ktoś dzwonił lub mailował w sprawie Akity? Na razie mamy 55 wyświetleń z czego 4 moje :cool1: :Dog_run: Akita biegnij do nowego domku!