Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72048
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Sara dziś w nocy postanowiła sprawdzić czy przypadkiem jej łóżko nie jest mniej wygodne niż nasze :cool3: Zasnęła normalnie na posłanku, a gdy już spaliśmy po cichutku wskoczyła na łóżko. Zorientowaliśmy się w momencie gdy nie było gdzie nóg rozprostować :evil_lol:. Wcale nie miała zamiaru schodzić. Do niej trzeba mówić bardzo spokojnie (polecenie 'zejdź' rozumie), więc prób było kilka. Najpierw było dawanie łapy, później pokazywanie brzuszyska. Jak to nie poskutkowało to pokazywała jak jest jej smutno W końcu zeszła i przespała noc na swoim łóżeczku, za to rano, jak zdążyłem się umyć, ubrać to leżała na mojej poduszce :mad: Kochana jest :loveu:. Dziś na drugim porannym spacerku poznała koleżankę z piętra, to starsza spokojna sunia. Obwąchały się i pomachały sobie ogonami.
  2. A cóż tam, przypomnę, że Hapciowi przydałby się domek tymczasowy ;)
  3. Mogę tylko podnieść piesa na górę :(
  4. Znów trzeba się pokazać na pierwszej stronie, a może ktoś wypatrzy?
  5. ONkowa mamusia i jej córka potrzebują swojego bezpiecznego miejsca.
  6. Grubasy szukają posesji do pilnowania i ręki któa pogłaszcze.
  7. Tak długo czeka, powinna teraz znaleźć domek jak z bajki.
  8. Fajnie było by gdyby znalazł się dla starszej suni ktoś o wielkim sercu. Martik jestem pod wrażeniem, a wątek Salomonka często czytam.
  9. Taaaaaka śliczna sunia i nie ma domu?
  10. Trzymam kciuki za nowy domek dla Sabci. Sara zjadła dziś ładnie obiad (jak zwykle ryż, kurczak i marchewka), ucieszyłem się jak dziecko, bo rano paskuda jeść nie chciała. Teraz zjadła kostkę na zęby i smacznie śpi. Zobaczcie jej wesołe pycho :) [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/sara4.jpg[/img]
  11. ONeczko pokaż się na pierwszej stronie. Potrzebujesz domu.
  12. Co u biednych grubasków? Czy jeszcze tam są?
  13. Super :multi: A tymczasem mógłby ktoś się zaopiekować Hapciem do końca sierpnia
  14. Piękna sunia czeka na kochający dom, żeby nie smuciła się za kratami.
  15. Głodówka to jej się przyda, tylko że się człowiek denerwuje, czy jej coś nie dolega :roll: Temperaturę ma normalną, osłuchana jest i też żadnych zastrzeżeń. Byłbym wdzięczny za informacje od p. Ani.
  16. Śliczna jest, małe cudo, ciekawe czy tak mądra jak mamusia. A Sarunia dziś o 6 rano poszczekała sobie na dzwięki z klatki schodowej :) Sunia uparła się poza tym żebym całkiem osiwiał, dzisiaj rano znów nie chciała jeść :mad: I co tu z nią zrobić. Może ona nie jest głodna, ale ja się denerwuję.
  17. Sunia pokazuje się na pierwszej :)
  18. Nikt nie chce ONkowatej suni? Nie wierzę.
  19. Hapcio przypomina o sobie, potrzebuje domku tymczasowego do września.
  20. Też się dziwię, ona jest śliczna i młoda. Idealny piesek do adopcji.
  21. Cały czas trzymam, jak za wszystkie ONkowate :)
  22. Może ktoś z Allegro się w niej zakocha?
  23. Sunia i szczenior pilnie szuka domu. Kto pokocha piękną ONkę?
  24. Sara była dziś u lekarza. Jestem pod wrażeniem jaka jest grzeczna. U lekarza nic nie protestowała :) Waży 33 kilogramy (trochę za dużo). Pani doktor oceniła stan jako dobry:) Sunia zachowuje się jakby całe życie jeździła samochodem. Po otwarciu drzwi hyc do środka i wcale nie chce wychodzić :) Dziś została odrobaczona (Drontal Plus), ale nie mogliśmy zrobić badania krwi bo suczydło było nakarmione, nadrobimy to później żeby się upewnić czy wszystko z piesą w najlepszym porządku (inaczej być nie może :) ) Sara dużo spaceruje. Nie przepada za Hillsem, ale bardzo lubi ryż z kurczakiem i tym się odżywia (dorzucamy też marchewkę) Dalsze wieści od Saruni wkrótce. A jak z transportem dla szczeniorki?
  25. W tym roku był pierwszy urlop bez sulki. Smutno, nie tylko na urlopie, ale i przed. Zawsze gdy dzień przed wyjazdem pakowaliśmy się Norka nas obserwowała. Jeśli zauważyła, że pakujemy jej plecaczek to już nie odstępowała na krok. Nawet ze spaceru wracała szybciutko. Rano jeśli, zdaniem suczki rzecz jasna, nie szykowaliśmy się zbyt szybko zaczynało się piszczenie, a kiedy już założyliśmy jej szelki do samochodu to zaczynał się taniec ze szczęścia. Ileż to wspomnień zebrało się przez te lata.
×
×
  • Create New...