Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72038
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. ONkowaty ślepaczku, pokaż się ludziom.
  2. Jak to możliwe, że nikt dotychczas nie chce ładnej ONki? To niepojęte.
  3. Może jeszcze zadzwoni, a na razie podniosę sunię.
  4. Hapciu, pokaż się na pierwszej stronie
  5. Akita ponownie na Allegro. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121131778"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121131778[/URL]
  6. Pikusiu pokaż się. Niech wszyscy zobaczą jaki śliczny psiak poszukuje domu.
  7. Pokaż się na pierwszej. Może jakaś dobra dusza się zlituje i pomoże biednemu psiakowi.
  8. I od 13-tej nikt Pikusia nie odwiedził :(
  9. Trudno sobie wyobrazić, że nikt się jeszcze nie zakochał w grubciach.
  10. Mały, śliczny Pikuś. Nic dodać nic ująć :smile:
  11. Lisiczka jest już na Allegro. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121101847"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121101847[/URL] Proszę o uwagi jeśli coś jest nie tak, jak być powinno ;)
  12. Ciekawe co słychać u Sabuni? Sara czuje się w domu już zupełnie pewnie, ale wtedy kiedy jest tylko z nami. Dziś mieliśmy gości i sunia była troszkę niepewna. Za to kiedy goście wyszli psula była wniebowzięta bo znów miała nas tylko dla siebie :) Od razu pycho zrobiło się bardzo wesołe. [IMG]http://www.norcia.republika.pl/pliki/sara5.jpg[/IMG] Tak się trochę rozpłaszczyłam żeby odpocząć. [IMG]http://www.norcia.republika.pl/pliki/sara6.jpg[/IMG] Wypatruję pani, gdzie ona znikła?
  13. Psinko, pokaż się wszystkim. Taka smutna sunia, tak potrzebuje domu.
  14. Pikuś, czyżby już niedługo Twój los miał się odmienić?
  15. Ślepaczek potrzebuje domu tymczasowego. Najlepiej już.
  16. Sunie przypominają o sobie.
  17. A może nocną porą ktoś Cię wypatrzy?
  18. Cudne grubaski poszukują swojego człowieka.
  19. A teraz powędrujemy na pierwszą stronę poszukać domu.
  20. Dziękuję za podnoszenie wątku Pikusia. Udało mi się na trochę usiąść do komputera więc nadrabiam zaległości ;) Pikuś, pokaż się jaki jesteś ładny.
×
×
  • Create New...