Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72058
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Po przeczytaniu wieści okazało się, że oczy mi się spociły. Psiak trafił na wspaniałych ludzi.
  2. Ładnie to tak robić suńce średnio przyjemne niespodzianki ;)
  3. Pokaż się Rybaczku na pierwszej stronie.
  4. Może ktoś lubi psiaki z charakterkiem :)
  5. Dinguś dawno nie był na pierwszej stronie ;)
  6. Od odejścia Norci minęło ponad 5 miesięcy. Nie mam oczu pełnych łez, ale nie ma też dnia żeby mi się oczy nie zaszkliły. Czasem na wspomnienie jakiegoś zdarzenia, czasem gdy patrze na fotografie :( Przez pierwszy tydzień nie chciało mi się wstawać z łóżka :( Ago trzymaj się.
  7. Adopcja Rybaka to interes dla obydwu stron :smile: Rybaczek zyskuje dom, a osoba przygarniająca wiernego przyjaciela. Nie bez znaczenia jest też fakt, że dzięki spacerom dłużej zachowuje się kondycje ;-) Same plusy, tylko jechać do Uciechowa i zabierać Rybaka.
  8. W jakich godzinach można odwiedzać psiaka?
  9. Julka skacz szybciutko na pierwszą stronę, przypomnij o sobie.
  10. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/364/img1549ai9.jpg[/IMG][/URL] Malutki Pikulec, już tyle czasu czeka.
  11. Czas ucieka :( Suńka nie ma go już wiele. Czy ma spędzić jesień życia w schronisku?
  12. Nie jest już najmłodsza, czas biegnie dla niej szybciej niż dla młodziutkich psiaków :(
  13. Może ktoś się jednak skusi na grubcię :cool3:
  14. Saro pokaż się na pierwszej stronie. Może ktoś szuka podhalanki?
  15. Nawet mały metraż nie jest problemem dla Pikusia :)
  16. Wspaniale, że psiak trafił do lecznicy. Trzymam za niego kciuki (i muszę dokładnie przejrzeć portfel, czy nie ma tam nadmiarów, które pójdą dla psiaka ;) )
  17. Dinguś wędruje na pierwszą stronę :)
  18. Trzymam kciuki za suńkę, może wreszcie się jej poszczęści. Mam wydrukowanych trochę plakatów Amelki, czy ktoś chce ;)
  19. Muszę w takim razie pozmieniać też opis na Allegro :)
×
×
  • Create New...