Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Super, że Malinek odzyskuje apetyt. Teraz musi być już tylko lepiej. Może psiak nie wita się głośno, bo nie doszedł jeszcze do siebie, niekoniecznie musi go boleć. Może najzwyczajniej jest osłabiony?
  2. Chyba Pikusiowi dobrze w Uciechowie skoro nie chce znaleźć domu ;)
  3. Karina, z racji wieku i krótkiej sierści powinna już się wygrzewać w domu.
  4. Pituś, śliczny psiaku. Zdrowiej szybciutko.
  5. Jest prześliczna. Na fotce wygląda na duuuużo młodszą.
  6. Gdzie chowają się amatorzy fajnych psiaków?
  7. Kto chce wnieść promień radości do swojego życia?
  8. Czy są jakieś wieści na temat obecnej sytuacji Juli, czy rozbiórka zabudowań już się zakończyła?
  9. Kiedy zaświeci słonko dla nieszczęśliwej Amelki?
  10. Schronisko nie jest dobrym miejscem dla starszej suni :shake: Kto zabierze ją do domu?
  11. A to łobuz :)
  12. Niech już wreszcie ktoś przyjedzie do Uciechowa i zabierze Pikulca do dobrego domku.
  13. :Dog_run: Rybaczku, biegnij szybciutko na pierwszą stronę. :Dog_run:
  14. Może tym razem.... [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=144074152[/URL] Powodzenia krówko ;)
  15. Przypomnę o Karince. Więcej zrobić nie mogę :shake:
  16. Żeby tylko Pikulec nie trafił do takiego domu jak Śliniak :( (dopiero dziś poznałem jego historię)
  17. Gdzie ta bidulka ma się podziać?
  18. Rybak pokazuje się na pierwszej stronie. Czy ktoś go dziś wypatrzy?
  19. Sara nie jest najmłodsza, nie może długo czekać na domek.
  20. Nikt nie chce przygarnąć rudej wesołej mordki? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/4894/pict0090uu1.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ulka z tym odbijaniem lat ubiegłych to masz rację. Sara nie lubi zimna, ani deszczu. W swoim życiu już się namarzła i namokła. Teraz czas wygrzewać się w ciepłym mieszkaniu :)
  22. Cudny jest :loveu: Aż szkoda, że w tym tygodniu nie dam rady zobaczyć go na żywo :oops:
  23. Cieszę się, że Saruśka się Wam podoba :) Niestety pogoda w weekend nie dopisała, więc nie robiliśmy zdjęć 'spacerowych'. Przy takiej jesiennej pogodzie małpiszonek nie bardzo lubi wędrować. W zasadzie mogła by tylko jeść i spać ;) Zobaczcie jak słodko wyleguje się po obiadku. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/4899/sara26qz4.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...