Cieszę się, że Saruśka się Wam podoba :)
Niestety pogoda w weekend nie dopisała, więc nie robiliśmy zdjęć 'spacerowych'.
Przy takiej jesiennej pogodzie małpiszonek nie bardzo lubi wędrować. W zasadzie mogła by tylko jeść i spać ;)
Zobaczcie jak słodko wyleguje się po obiadku.
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/4899/sara26qz4.jpg[/IMG][/URL]