Ago trzymaj się ciepło. Wiem jak bardzo tęsknisz. Słowa nie mogą zbyt wiele pomóc, ale może będzie choć troszkę pomocna świadomość jak wiele osób jest w tym trudnym momencie z Tobą.
Oj tak, szaruga za oknem, siąpiący deszcz, to wszystko powoduje, że brak naszych przyjaciół odczuwamy bardziej niż zwykle :(
A z Rajkiem na pewno Nora się zaprzyjaźni, ona bardzo lubiła wszystkie psiaki.
Seaside, najsmutniejsze jest to, że pomimo dużej liczby wyświetleń nikt nawet nie obserwował aukcji. (a i tak będzie na Allegro, aż znajdzie dom)
Ewo i w Warszawie są ludzie mający serce dla psich bid, tylko, że mają już swoje bidy.