Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. I w dalszym ciągu nic nie wiadomo :shake: A tymczasem Jula powędrowała na Allegro. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=144909861
  2. Cały czas pamiętam o psiaku, jak również o tym, że zadeklarowałem wpłaty. Już za tydzieć coś wpłacę (jak tylko wypłata dotrze na konto:) )
  3. Niedługo mikołajki, później Święta, kto podaruje Karinie dobry, ciepły dom na stare lata.
  4. Sunia, która nie ma szczęścia, jest ponownie na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=144908027[/URL]
  5. Dinguś ma tyle miłości do zaoferowania.
  6. Niedługo mikołajki. Podaruj Rybakowi dom :)
  7. Biedna Sara wypatruje z budy swojego człowieka :(
  8. Fajnie, że Pikulec jest na adopcjach :)
  9. Znajdzie się dobra dusza. Musi się znaleźć.
  10. Na tych fotkach non stop ma roześmiane pycho :)
  11. [quote name='yewcia1']Rybaka przy następnej sesji przekonam, że aparat nie gryzie:loveu:[/quote] Koniecznie :) W końcu wszyscy lubimy oglądać fotki.
  12. Pierwszą fotkę można by zatytułować Pikuś - podróżnik ;)
  13. Nie dajcie się długo prosić. Jedźcie szybciutko po Sarę.
  14. Kto wie coś o suni :( Prosimy o wieści.
  15. Kto da dom tej cudnej, choć nienajmłodszej, podhalance? Należy się jej dużo ciepła na jesień życia.
  16. Ago trzymaj się ciepło. Wiem jak bardzo tęsknisz. Słowa nie mogą zbyt wiele pomóc, ale może będzie choć troszkę pomocna świadomość jak wiele osób jest w tym trudnym momencie z Tobą.
  17. Oj tak, szaruga za oknem, siąpiący deszcz, to wszystko powoduje, że brak naszych przyjaciół odczuwamy bardziej niż zwykle :( A z Rajkiem na pewno Nora się zaprzyjaźni, ona bardzo lubiła wszystkie psiaki.
  18. Tamiczek, Pikulca nie ma na adopcjach. A na fotkach jest taki śliczny.
  19. Rybak musi nauczyć się nie bać aparatu. Inaczej skąd będą fotki z nowego domu?
  20. Ale przylepny psiak z niego :loveu:
  21. Prześliczna jest i jeszcze tak szybko robi postępy :)
  22. Seaside, najsmutniejsze jest to, że pomimo dużej liczby wyświetleń nikt nawet nie obserwował aukcji. (a i tak będzie na Allegro, aż znajdzie dom) Ewo i w Warszawie są ludzie mający serce dla psich bid, tylko, że mają już swoje bidy.
  23. Dawno nie zaglądałem tutaj. Może to wpływ jesiennej szarugi za oknem, może mam trochę gorsze dni. Brakuje mi Ciebie bardzo Norasku :(
  24. Może ktoś chce plakaciki Ameli? (mam trochę już wydrukowanych, tylko gdzie podrzucić?)
×
×
  • Create New...