Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Taki wirtualny opiekun, jak pisze Justyna to skarb:)
  2. Małpiszonek jest, jak zwykle, nieobliczalny ;) Około 15 grudnia miała być sterylizowana (termin już 2 razy przesuwany) i jak zwykle postanowiła zmienić ustalenia. Saruśka ma komplet szczepień, badań itp... cieczka skończyła się już jakiś czas temu, więc ustaliliśmy, kiedy będziemy (wreszcie) suńkę sterylizować. W nocy z poniedziałku na wtorek Sara popiskiwała, przychodziła do nas. Zachowywała się inaczej niż zawsze. Rano zrobiliśmy oględziny psa :) czy nic bidulce nie dolega i zauważyliśmy, że ma trochę powiększone sutki :( Wczoraj po pracy popędziliśmy do lekarza i cóż się okazało... Po długim przesłuchiwaniu nas p. doktor uznał, że suczydło ma ciążę urojoną (tzn. początki). Znów musieliśmy przesunąć termin sterylizacji, a co gorsza dał twarde zalecenia: Mniej dawać jeść, mało głaskania, a już broń Boże po brzuchu, żadnych przysmaków. Zastanawiam się jak to wszystko przeżyję. Tak lubię rozpieszczać swojego małpiszonka ;) Termin (który to już :mad:) wyznaczony przez lekarza to początek stycznia (pierwszy tydzień) i trzymajcie kciuki żeby Saruśka znów czegoś nie wymyśliła :evil_lol:
  3. Fajnie, że Pituś szybko zdrowieje :)
  4. Myszka ma już dość mieszkania w boksie, chciałaby już mieć swój dom.
  5. Śliczny psiak, fajne są takie rudzielce :)
  6. Miska to przecież bardzo ważny przedmiot w życiu psa ;)
  7. Tyle fajnych psiaków, a tak mało chętnych :shake:
  8. Super by było, jakby Pikuś poszedł już do domku :)
  9. Sara wygląda jak wielka przytulanka.
  10. [quote name='Koperek']Widać Maxiu przeszedl już depresję schroniskową, bo nie można powiedzieć, że świetnie się czuje, ale przynajmniej ma w miarę dobry humorek i wychodzi z budy na male drapanko;)[/quote] Dobrze, że psiak czuje się choć trochę lepiej.
  11. Wątek Julci jest już tak długi:( Dla tych, którzy nie mieli okazji zapoznać się z nim wcześniej wklejam zdjęcie grubaski. Julcia to przylepna sunia. Kto ją przygarnie?
  12. Dobcia ponownie na Allegro. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=148152644[/URL]
  13. Tak niewiele potrzeba, żeby uszczęśliwić Myszkę.
  14. Potrzebna osoba, którą Dinguś będzie obcałowywał :)
  15. Może wreszcie ktos zakocha się w Pikulcu.
  16. Może Mikołaj się tylko spóźni?
  17. Starsza sunia szuka domu, idzie zima, a Karina ma krótką sierść.
  18. I fotki ślicznego Onka-Lampo Przepraszam za opóźnienie :) (Chyba o żadnej fotce nie zapomniałem)
  19. Może ktoś ma pomysł jak jeszcze można pomóc Juli?
  20. Bardzo smutne wrażenie robi kontrast między fotkami wesołego psiaka i wycofanej bidy :shake: To śliczny pies, ma w sobie coś. Strasznie mi go szkoda.
  21. Smutne to :shake:
  22. Kto chciałby malutkiego, szczekliwego futrzaka?
×
×
  • Create New...