Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Południe za nami więc przypominam o bazarku.
  2. Zaglądam po nocnej przerwie.
  3. Oznaka dobrego samopoczucia
  4. Jak wracałem z pracy było 6 stopni. Tylko trochę martwię się, że to co się roztopiło zamarznie w nocy.
  5. Małe (już bezlajkowe) hop.
  6. Z rana też warto zajrzeć.
×
×
  • Create New...