Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72038
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Dużo zdrowia Wam życzę.
  2. No bo jak można cały dzień głodzić kochanego psa Na szczęście dzisiaj humor już lepszy. Wyniki już mamy, jutro będziemy umawiać omówienie u sił medycznych.
  3. Na razie jeszcze się nie pojawiły. Mniam, tego mi brakowało po obiedzie.
  4. Gajulec zmęczony po całodziennej głodówce i trzykrotnej wizycie w lecznicy na pobranie krwi Na szczęście po ostatniej wizycie była pełna micha i smaczki. Wyniki badań będą jutro, ale trzeba je będzie przekazać do kardiologa i umówić wizytę u naszej pani doktor. Parę dni nerwów przed nami.
  5. Dzisiaj mała mordka miała badania. Od rana do wieczora bez jedzenia. Tak mi jej było szkoda. Za to wieczorem była wielka radość z pełnej miski Jutro dostaniemy wyniki i musimy je przekazać do kardiologa oraz umówić konsultację z naszą panią doktor. Do czasu omówienia wyników będzie dużo nerwów. Jak zwykle kciuki i łapinki wysoce wskazane. A Mama już w domu. Jeszcze w kiepskiej formie ale mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej.
×
×
  • Create New...