Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='Koma']Ouw fajny :) ja mam w planach Edwarda :P a to po dłuuugiej przerwie Cerber Luizy ;) [url]http://img198.imageshack.us/img198/7784/cerr2a.jpg[/url][/QUOTE] noo Koma zaszalałaś:lol: świetna jest ta sierść, te miękkie przejścia między plamami;) ale już nosek i obroża nie podobają mi się, zbyt sztucznie to wygląda, nierealistycznie (btw tak jak Unbelievable napisała). I mam wrażenie, że wokół blików w oczkach jest obwódka? :hmmmm: moja ostatnia pracka na zamowienie;) szczeniak beagla [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/beagle1copy.jpg[/IMG]
  2. to może jak będziesz rysować coś nowego to po prostu zapisz od razu fotkę:p albo ja Ci dam fotkę, a Ty narysujesz:eviltong:
  3. [quote name='smallpati']i don't have :P jak zwykle :/ gdzieś po internecie zdjęci wędrują a co jest nie tak?[/QUOTE] trudno określić nie widząc zdjęcia;) ciekawi mnie po prostu na ile Twoje prace przypominają oryginał
  4. pokaż zdjęcie, z którego rysowałaś tą Pinkową i tego psa
  5. [quote name='betty_labrador']pieknie vitkus :D tinka fajne twe psiaki, ale cos nie do konca dopracowane. Jackus ma dziwnie wykonczona glowe pod lewym (naszym) uchem.[/QUOTE] Co masz na myśli? Ten kawałek białej sierści po uchem? Martyna ta szyja lepiej wygląda z tymi cieniami, niż poprzednio.
  6. [quote name='Unbelievable']dziękuję :oops::loveu: zdjęcie leżało od sierpnia na dysku:oops:[/QUOTE] i pokazujesz dopiero teraz? whyyyy?:placz: poka więcej:diabloti:
  7. świetne zdjęcie strzeliłaś szczurzemu:lol:
  8. zakla, pierwsze bardzo fajne, dobrze uchwyciłaś jego wzrok, ostrość tam gdzie trzeba, kontrast kolorystyka na plus i ta perspektywa bardzo 'wymowna';) mniej dołu i do kwadratu z tym;) albo więcej góry i mniej dołu jeśli ma być w pionie [quote name='Agniecha93'] 1 i 2 po pierwsze nie podoba mi się ta perspektywa, po drugie kadry centralne.[/QUOTE] trudno wszystkim dogodzić... jednemu perspektywa nie pasuje, innemu pewnie kolory, kadr itp... eksperci:diabloti: Moniek193, najlepszy jest ten podpis:diabloti:
  9. [quote name='Unbelievable']grzybek nadrzewny jakiś:cool3: pajęczynka świetna :loveu:[/QUOTE] no grzybek jakiś taki;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/_DSC6694640.jpg[/IMG] [quote name='ariss']ja myślałam, że huba, a portrecik ja bym chętnie chciała, ale kasy teraz nie mam:placz:[/QUOTE] [quote name='Doginka']To zupełnie tak jak ja:-([/QUOTE] no popatrz, identycznie jak ja:shake: [quote name='anetta']Strzyżyka też nie widziałam...:( Śmieszny ptasiek, kurdupelek z małym ogonkiem :evil_lol: Mazurek to wygląda jak wróbel. Jestem pod wrażeniem Sambowej brody :loveu: Jakieś odźywki jej serwujesz w tą brodę czy cooo :razz::evil_lol: Rysunki zwaliły mnie z nóg :mdleje: Ile bierzesz za rysunek?[/QUOTE] za rysunek biorę poniżej progu opłacalności:roll::diabloti: no strzyżyk jest śmieszny z tym ogonkiem zawsze w pionie:lol: dziwne, jak na ptaka, dźwięki wydaje Broda Sambie rośnie sama, nawet przycinać ją trzeba bo by ciągnęła po ziemi:evil_lol:
  10. [quote name='Moniek193'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/ab01a204.jpg[/url] piękne :mdleje:[/QUOTE] [quote name='Doginka']Zatkało mnie - CUDO!!!:-o :loveu::loveu::loveu: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/ab01a204.jpg[/url][/QUOTE] [quote name='eria']jasnnnyyyyy gwint !!!!!!! corsiaki są FANTASTYCZNE !!!!! NO IDEALNE !!![/QUOTE] dziękuję;) może ktoś chce taki portret swojego zwierza?:razz: --- ostatnie fotki [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/b8d34b3c.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/7089defe.jpg[/IMG] co to?:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/5f8d387d.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/f185ccfb.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/1d7eef10.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Unbelievable'] ]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_6354.jpg[/QUOTE] ekstra jack;) Oczy świetne. Chyba zeza rozbieżnego mają. A sierść rzeczywiście trochę przydługa. Nieogolony jakiś:diabloti: Możesz cały lekko zamazać jakimś twardszym ołówkiem, żeby przyciemnić te białe przerwy między kreskami i tym samym skrócić sierść. Miejscami chyba robisz zbyt ostre przejścia miedzy tonami. Jaki to format? Co do szyi to jest po pierwsze płaska;) pocieniuj ją trochę mocniej tu i tam, np. pod brodą i z lewej strony. Jacki mają całą białą szyję? [quote name='Unbelievable']mój problem polega na tym, że to jest już moja krótka sierść, krócej nie umiem... znaczy umiem tak: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_5011.jpg[/url] ale z tym jest tyle paprania że nie dokończyłam :evil_lol: Gram był robiony ok. 4-4,5h, a to co wyżej 6h... nie na moją cierpliwość : P chyba wolę takie bardziej bezładne niż przesadnie poukładane rysunki ;)[/QUOTE] No i ta druga wersja lepsza MZ:) nie ma wyjścia, trzeba być cierpliwym, żeby wyglądało lepiej:razz: Kiedyś ktoś powiedział, że dobre rzeczy potrzebują czasu i chyba coś w tym jest.
  12. wszystkiego najlepszego!!!:)
  13. [quote name='lilk_a']ja ....................:):)[/QUOTE] respect:mdleje: muszę kiedyś spróbować akrylem
  14. [quote name='lilk_a']przepraszam za offa zapraszam na trzy obrazkowe bazarki ,wystarczy kliknąć na każdy z obrazków[/QUOTE] świetny ten obraz konia. Kto go malował?
  15. [quote name='marta95']Witam w galerii ślicznej Samby! Oczywiście rozumiem, że zdjęcia są chronione prawami autorskimi tak..? Skoro jesteśmy już przy tym, to chciałabym poinformować, że ktoś zrobił konto Sambie na NK . Nie wiem, czy to jej prawdziwy właściciel, czy ktoś sobie wziął fotki bez pozwolenia (z tego co rozumiem,to BEZ) i poprostu ukradł ;/ ! Linku nie znam, powiedziała mi tylko o tym moja kolezanka... ;) Że też dzieciom aż tak się nudzi... ;/[/QUOTE] Witam również w galerii ślicznej Samby!;) Zdjęcia, jak każde inne na świecie, są chronione prawem autorskim. Tego nie trzeba nigdzie pisać, takie jest prawo i już;) To chyba jasne:razz: Ja takiego konta na NK nie zakładałem, ale chętnie się dowiem więcej co o nim wiesz:cool3: Jeżeli są tam zdjęcia Samby, to pewnie ktoś kto je tam skopiował musi tu zaglądać. Niech się ujawni, chyba że jest tchórzem:p tak btw, popularna ta Samba jest:roflt::roflt::roflt: [quote name='eria']ja to jesienią i zimą zupełnie nie mam co focić :( czego dowodem jest to że jak mnie wczoraj po 20 zaczął talent męczyć to spryskałam paprotkę wodą i fociłam kropelki.... masakra normalnie hihiih[/QUOTE] haha to może teraz pofoć sztuczny szron w zamrażalce [quote name='Doginka'] Kojotku, to jest przecudowne:crazyeye:Ty to nawet z szarugi zrobisz misczostffffffffffo:loveu: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/35e3745c.jpg[/url][/QUOTE] heh dzięki, w sumie to zdjęcie miało inaczej wyglądać, ale pogoda się popsuła więc zrobiłem w takim klimacie jak widać;) wspomnienie lata;) a raczej jesieni, bo fotki z października wtedy jeszcze ciepło było... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/e11618cc.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/1cf0d709.jpg[/IMG] ostatnia praca [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/ab01a204.jpg[/IMG]
  16. [quote name='betty_labrador'] Kojot tez niezle-gratulacje-jednak miales wrodzony talent. ...A nie mówiłam? :)[/QUOTE] :) dziękuję Ci, wiesz za co.
  17. [quote name='smallpati'] hmm czy ja wiem, z ludźmi zależy raz wychodzą w miarę a raz tragicznie, ale ja bym sama nie powiedziała że lepiej wychodzą niż psy, bo to zależy (tu możesz zobaczyć psy i ludzi tak dla ogólnego porównania [URL]http://smallpati.digart.pl/katalogi/98420/Rysunek.html[/URL]). Ogóle to potrafię i jedno i drugie popsuć :P [/quote] nie znam większości Twoich prac, ale widzę po linku , że chyba podobnie;) Szybko je rysujesz 1,5h - 2h :evil_lol: Ja te 2 corsiaki ponad 20h robiłem, no ale dla mnie jest ważny najdrobniejszy szczegół;) [QUOTE]No tak, "nasz klient, nasz pan" i właśnie dlatego nie rysuję na zamówienie[/QUOTE] ja rysuję i tak , i tak, a że często nie wiem co narysować, to narzucony model ułatwia sprawę;) przynajmniej nie muszę szukać dobrych zdjęć [QUOTE]Mam pytanie do ciebie, bo myślę że będziesz wiedział, chodzi mi o prawa autorskie, czy jeżeli ktoś rysuje obrazek wzorując się na innym rysunku to jest to też łamanie praw? tak jakbym ja przerysowała twoje psy, nie mówię o kopiowaniu takim dosłownym, tylko po prostu rysowałabym patrząc na twoje rysunki, wiesz jak to jest? Tak mi się skojarzyło teraz jak patrzę na twój napis "copyright" :cool3:[/QUOTE] napis jest po to, żeby utrudnić innym drukowanie takich prac ściągniętych z netu, nie chce żeby potem klient zobaczył swoje psy tam gdzie ich nie powinno być;) np. na ścianie w psim salonie, gdzie chodzi ze swoim psiakiem;) albo gdy wyślę komuś skan, a ktoś zniknie nie płacąc i zadowalając się wydrukiem:roll: no to niech ma już z tym napisem:evil_lol: Samo rysowanie na podstawie czyjegoś rysunku (malunku) nie jest zabronione, bo to jest tylko inspiracja dziełem. Można także skopiować idealnie jakąś pracę, ale chyba powinno się zaznaczyć, że to jest kopia i podpisać się samemu. W końcu na rynku jest pełno kopii znanych obrazów i tak można robić na pewno. Gorzej gdy skopujesz go razem z podpisem, wtedy to jest nielegalne. Tak jest na pewno w przypadku np jakiegoś widoczku albo martwej natury itp, sprawa się komplikuje gdy rysujesz czyjegoś psa... nie wiem do końca jak to jest w przypadku rysunku, ale w fotografii sprawa ochrony wizerunku psa nie jest do końca jasna (ale raczej każdy właściciel by wygrał taką sprawę w sądzie, gdyby ktoś wykorzystał komercyjnie zdjęcie obcego psa, albo co gorsza do zepsucia dobrego imienia hodowli albo narażenia jej na straty) więc pewnie w rysunku także nie wiadomo jak to jest, bo w końcu widać na rysunku, że to jest konkretny pies:roll: Spróbuję się dowiedzieć
  18. [quote name='Unbelievable']jeszcze nie :siara: narazie ledwo na dwóch stoi :evil_lol: [/QUOTE] a to w ogóle możliwe na jednej?:lol: pytam serio, bo nie widziałem nigdy psa na jednej nodze;)
  19. widziałem filmik;) nieźle go wyklikałaś. A na jednej nodze potrafi??:evil_lol:
  20. small, ludzie Ci zdecydowanie lepiej wychodzą niż psy;) Też się nie znam na CC i mi tam obojętne czy ma krótką czy długą kufę;) Na zdjęcia nie mogę zbytnio narzekać, w końcu 'klient nasz pan':cool1: Całość wygląda tak [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/ab01a204.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Doginka'] Ale ta panienka w środku to aqrat CHIARA;-)[/QUOTE] co nie zmienia faktu, że obydwie są świetne:evil_lol:
  22. [quote name='smallpati']mam wrażenie że kufa jest za krótka ale na corsach się nie znam, więc proszę o zdjęcie :p[/QUOTE] to ja Ci powiem, że nie jest;) [url]http://img195.imageshack.us/img195/8135/70772843.jpg[/url]
  23. [quote name='smallpati'] [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/11218-LeCoyotte"] [B]LeCoyotte[/B] [/URL]masz zdjęcie z którego rysowałeś[/QUOTE] Mam, a co? Nie pasuje coś?;)
  24. [quote name='ariss'][URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/cd95008e.jpg[/URL] to jest fajne, ale jakoś ptaki i krajobrazy w Twoim wykonaniu najbardziej do mnie przemawiają:loveu:[/QUOTE] krajobrazy o tej porze roku to tylko szare i ponure bo słońca prawie nie ma, trzeba czekać na śnieg to będzie co robić;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/35e3745c.jpg[/IMG] [quote name='Doginka']Qrde, gdzie ty tą zimę złapałeś? U nas jeszcze nie ma;-)[/QUOTE] 1 listopada koło domu;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/c9abace3.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/991f841d.jpg[/IMG] -- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/5b71dcc1.jpg[/IMG]
  25. small, ten gościu na drugiej fotce wyszedł całkiem całkiem;) corsiak [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/32379584.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...