-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Piesku do domku!
-
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
Karilka replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Nie mogę pomóc - tylko podniosę biedaczka.... Czego człowiek nie zrobi...:angryy: -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
Karilka replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Biedaczki...podnoszę!!! -
Pies szuka domku! Ma tego nie dostać nigdy?:-(
-
[quote name='Edi100']Malawaszko wstaw go na swoją stronkę, prosimy. Kto może powstawiać gdzie się da???? ( wprawione ciocie poprosimy o pomoc) On taki Żuczko- Foczko podobny. Trzymaj się kochany!!!![/quote]] Fajne określenie:cool1:
-
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
Karilka replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Dziwi mnie ze nie lubi suk - psy a i owszem:cool1: - dziwak:diabloti: -
Skacz! Gdzie cioteczki??:mad: I gdzie cioteczka Malawaszka?:mad: Taaki sznaucuś a nikt sie nie intereuje...bo ma 4 lapki, nie jest chory i nie jest wyjątkowo piekny... przez to nie należy mu sie dom????:angryy:
-
No gdzie ten domek?:shake: Gdzie cioteczki?:mad:
-
Piesek czeka na dom!
-
Taaak....:roll:
-
Skacz!!!!:roll::roll::placz::placz::placz:
-
No gdzie jesteś, mój właścicielu? Pomóż mi...proszę:placz:
-
Tak, domek by sie przydał oj bardzo...
-
Pomocy! To pies w depresji czekajacy na dom całe życie! Ma 2 latka czyli jest młody... czy ten czworonorzny zwierzaczek ma szanse na dom? Czy całe życie ma spędzić w schronisku? Nie poznać co to ludzka i bezgraniczna miłość? Ciepłe posłanie? Spacery u boku ukochanego pana? Zabawa? Nie wiedzieć nawet co to las czy łąka? Czy ma zostać do końca życia sam, w zimnym schronisku? Ten pies na 100% będzie dobrym kompanem człowieka! Pomocy![IMG]http://images22.fotosik.pl/42/20873a471a2f6343.jpg[/IMG][IMG]http://images21.fotosik.pl/69/a45a41b74e2e5f18.jpg[/IMG][IMG]http://images21.fotosik.pl/67/6a4aafdfb6009991med.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/15/71896f6b19801add.jpg[/IMG] Pomocy!!! Depresja widoczna na każdym zdjęciu! [I][B][COLOR=Red][SIZE=5]JUŻ W SUPER HIPER IDEALNYM DOMKU U MARTULCI!!!! [COLOR=Magenta][/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/B][/I] Tu jest jego schroniskowy opis: [URL]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=231[/URL]
-
Momusek... Wiem, że to pies, który spędził większość życia w schroniskowym boksie....Wiem, że już nie ufa ludziom.... Wiem też, że potrzebuje ciepła domowego i opieki, jaką dobry człowiek może mu zapewnić...tylko gdzie ten dobry człowiek...??? Miałem dom, miałem pana.... teraz mam kawałek betonu, drewniany kloc nazywany budą, i obroże, która nosi zapach śmierci... Co mój człowieku złego zrobiłem...? Tak odwdzięczyłeś mi się za moją miłość? Za moją wierność i bezgraniczne oddanie...? Tak bardzo Cię kocham... chciałbym znowu poczuć Twoja dłoń na mojej głowie, usłyszeć skrobnięcie klucza w drzwiach gdy wracasz zmęczony z pracy...Tak bardzo znowu, chciałbym wskoczyć w Twe ramiona...choć raz... usłyszeć Twój śmiech, gdy zrobię coś głupiego...Choć ostatni raz pójść z Tobą na spacer... poczuć wiatr, zapach trawy i ...wolność. Marzę o spokojnej śmierci przy Tobie...ostatnio marzę o śmierci... Pies podobno stroni od człowieka ale nie przejawia agresji. Prosze pomóżmy mu! On ma tylko 2 latka...przybył do schroniska jako 8 miesięczny dzieciak i tyle czeka na dom! Czy rok i 4 miesiące nie wystarczą mu aby zapamiętał schronisko do końca życia??? Wirtualny opiekun: Weszka.[IMG]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/31091573.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/30600376.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/30327681.jpg[/IMG][IMG]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/31508255.jpg[/IMG] Tu Momek jako ''Mimus''...czyli z ogolona mordką:diabloti:.... [IMG]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/38419927.jpg[/IMG] [CENTER][U][I][B][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Ostroów Wielkopolski[/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]- szukamy kontroli przedadopcyjnej!!![/COLOR][/SIZE][/B][/I][/U] [/CENTER] [COLOR=Red][U][I][B] Tu jest jego opis i zdjęcia: [URL]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=431[/URL][/B][/I][/U][/COLOR] :placz::placz::placz::placz::placz::placz: