Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Ojejku...Momusku! Znajdz sie....
  2. Kochane Cioteczki! Yonko brawo za allegro! Niewiasta super wieści!
  3. Bytom..foty wkrótce: ''To roczna dobermanka. Ma obcięty ogon i elegancką budowę ciała, a do tego wszystkiego jest bardzo towarzyska i sympatyczna. Od razu garnie się do ludzi i jest bardzo ufna. W schronisku jest od miesiąca. Trafiła tu ze Śródmieścia. Ktoś ją przywiązał do bramy cmentarza przy ul. Powstańców Śląskich i zostawił. Teraz suczka wytrwale czeka na nowego pana. Agusia uwielbia spacery, więc będzie doskonałą towarzyszką wypraw. To kandydat na najlepszego przyjaciela. Za serce odpłaci przywiązaniem i miłością. Suczka jest zaszczepiona i odrobaczona.''
  4. Du*a... nic:mad:
  5. Przecież to czarny sznaucerek miniaturka! Proszę o więcej info o nim - do ogłoszeń...
  6. Niee noo... w schroniskach po chipach nie będą wolontariusze każdegio psa sprawdzać czy przypadkiem nie rasowiec... z tatoo łatwiej...
  7. Mam kolejnego dobermana w schronisku!!! Jeszcze nic o nim nie wiem ale jestem w trakcie wyciągania informacji! Jest w schronisku w [B] powiat Strzelecki województwo Opolskie... [/B]jak czegoś sie dowiem i zdobęde zdjęcia to napisze.... Następny... podobno przerazliwie smutny jest w schronisku:placz:
  8. W góre......:oops:
  9. Co to za hodowca...:angryy::angryy::angryy::angryy:... nie interesuje sie swoimi psami - eeextraa. Mnie marzy sie bullek miniaturka... ta tylko gdzie ten domek z ogrodem albo większe mieszkanie.... ehhh te pieniądze:angryy:
  10. Aż serce rośnie jak sie patrzy na niego.... CUDO! Gdybym miała warunki już byłby u mnie:diabloti:
  11. ZAKOCHA nie ulituje..... kurde...cholerne pieniądze...
  12. Nie możemy zostawić Momuska... musimy walczyć!
  13. No właśnie to jest strasznie dziwno przerażające... gdzie ten nasz włochaty Żuczko-foczek???:placz::placz::placz:
  14. Ale mój dobek sie kichania boi...ktoś kichnie a on sie kuli...:shake:
  15. Psy wyjeżdżają do Niemiec ponieważ tam mają większe szanse na znalezienie domku i oczywiście lepsze warunki niż w Polsce... wyjechało juz sporo dobermanów.
  16. Ja mam same siajsy:shake:... Kurde nie wiem..trzebaby te domki posprawdzać...bo ''wezmne'' odrzuca z lekka:eviltong:
  17. where are You...?
  18. Ale to przeciez owczarek australijski...nakrapiany!!!:diabloti:
  19. Moze byc taki domek moim zdaniem.... zawsze musi byc ten 1 dobek:D
  20. [SIZE=2]numer: ? numer chip: ? imię: Mimus płeć: pies [/SIZE] [SIZE=2]wiek: ok. 3 lat wielkość: srednia rasa: mieszaniec data przyjęcia: 2007-01-16 przebywa w boksie: boks 14 [/SIZE] [SIZE=2]opis: Bardzo spokojny pies, choć czasem zdarzy mu się kogoś obszczekać. Nasz Momus raczej chyba nie szczeka na ludzi co??? I Momo powinien być w boksie nr27! (wg. stronki)[/SIZE]
×
×
  • Create New...