Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [LEFT]:placz: [/LEFT] [B]...Już jesteś wolny...[/B][B] [*] [/B][CENTER][B]:-([/B] [/CENTER]
  2. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i699646.jpg[/IMG] Ehh...nowy nabytek... ile to maciupkie może mieć?
  3. A ile kobieta ma mniej więcej lat? Może rzeczywiście jakieś dobre wino kupimy dla jej TŻ ? Może jakąś taką zastawe do herbaty czy jak? Tego nigdy nie za dużo.
  4. Ja myślałam nad prezentem dla właścicieli ośrodka. jakaś składka po dychu i coś fajnego by mozna było strzelić, no nie? Wreszcie nie codziennie ma takich okropnych jak my wszyscy mieszkańców:roll:.
  5. [url]http://www.allegro.pl/item361523329_doberman_w_dobre_rece_oddam.html[/url] Mój komentarz: :pissed::evilbat::stormy-sad::talker::evil::bad-word::silly:
  6. Olena dawaj fotki :mad::diabloti: Oris super:loveu:. Zakołnieżowany dobek.
  7. Będzie wiecej psów niż ludzi:eviltong:. Właściciele ośrodka sie ucieszą:cool3:
  8. Ahh te bociany... U mnie tez bocian zwariował..:shake: kociaki, szczeniaki... Dobrze, że dzieci na ulicy nie znajdujemy...
  9. Piękny pies:roll:. Od jakiegos czasu myślę nad znalezieniem terenu, na którym byśmy mogli postawić ze 2 kojce i traktować jako dt.. Tylko trzeba byłoby sie ostro zmobilizować z bazarkami itp.. :roll: Z bazarków w ciągu miesiąca da sie uzbierać sporo kasy. W ciągu ok. 6 miesięcy udałoby sie uzbierac na kojce i budy...
  10. O Nadziei Dobermana było więc juz mnie nic nie zdziwi:evil_lol::cool1:. PP teraz "zszedł na dogomanię"... i barrdzo dobrze;)
  11. W nastepnym Przyjacielu Psie ma być artykuł o : miłośnikach psów, którzy sobie radzą z wyjazdami wraz ze swoimi ukochanymi psami. Może będzie coś o nas:cool3:?
  12. [quote name='Patikujek'][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/9e619c138d52831amed.jpg[/IMG] [/quote] Idefiks:loveu: :eviltong:
  13. Dechy to podstawa... z resztą będziemy kombinować. No a te płyty OSB nie namokną?
  14. No to widzę, że może uda mi sie mieć troszku tej psiej energii z głowy jesli będzie dużo energicznych psów. Sie zobaczy. Do zlotu już mało dni;). Coś czuję, że będzie jeden wielki płacz i lament jak czas będzie sie rozstać...
  15. taks pan kierownik nawet sam zbije budy jak będzie miał z czego - podobno dwa lata temu (czy jakoś tak) posklecał z tego co miał troche bud i służą do dziś. Ale wiadomo, ze z niczego czegoś sie nie zrobi :shake:. Także zapał jest. Pracownicy też myślę, że by coś zrobili. Trzeba pomyśleć tak, zeby transport nie wyszedł drożej niż same płyty...:roll:
  16. Do czego to doszło:roll:. Mój własny pies jest ważniejszy na tym forum ode mnie...ehhh...Życie:shake: :diabloti::diabloti::diabloti: O. Amstaffeczka... Może mój pies nie da rady zmęczyć takiej...:evil_lol::cool3:
  17. Kolejny wspaniały DT:loveu::loveu::loveu: Super! Żaboidek z tego Deksterka:evil_lol::loveu:. No ale z kratami mu nie do twarzy.
  18. Czy mogę założyć wątek jamniczce z głowa amstaffa? Czy moge nazwać ją Tola?:roll:
  19. Wg. mnie ludzie "obsługujący" wystawy powinni być co najmniej [U]pełnoletni. [/U]Powinni wiedzieć czego chcą i umieć to co mają robić... inaczej przecież to wystawa jest jednym wielkim CYRKIEM: tłumacz nie potrafiący tłumaczyć, gospodarz nie wiedzący co ma robić itp. Szaleństwo ze strony łódzkiego oddziału...
  20. Polna a w przyszłym roku lub we wrześniu na wystawie będą inni?:roll: Albo nawet ci sami tylko już MĄDRZEJSI, lepsi?:roll:
  21. Ah, no i ma ktoś sporty psie ufocone? :roll: Karenina mam nadzieję, ze to jednorazowa wpadka co do obsługi... Nie wiem czemu takich laików zatrudnili...
  22. massima a Ty byłaś? BlackSheWolf ma fotki dobków. Suczynek. (Aga wklejaj:mad:)
  23. Beńki..:loveu: Jesli ma ktoś jakieś zdjęcia - zapraszamy śmiało:cool1::diabloti:
×
×
  • Create New...