Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Buniu ale masz wesoło:diabloti:. Gdzie te kolejki?:mad: Nikt nie chce takiego cuda?
  2. dzodzo oj trzeba było powiedzieć, ze Klementynkaa była z Kastorkiem... Bym sie przykleiła też do tego ringu...:shake: Jak im poszło? Co do dogów to równiez uwielbiam... jednak dobeczki są na 1 miejscu:roll:
  3. [B]madziorek[/B] to pudel Królewski. Toy jest maleńki. Taki jak yorczek;). [B]dzodzo [/B]Ty stałaś przy dobkach? Ja przy chyba całych suczach stałam. Potem mnie wyciągneli bo bym sie nie odkleiła od tego ringu....:roll: BlackSheWolf może wrzuci zdjęcia jakieś...:lol:
  4. Cieszę się, cieszę. :) Będziesz sie zajmowała Dolarem -proszę bardzo - dla mnie lepiej:evil_lol:.
  5. Ja sie bardziej przyglądałam jego chorym łapeczkom niż jemu samemu ale ogólne wrażenie to takie onkowate dziecko jest;). Fajniaste. Wesołe.
  6. Miło było poznać kilka osób. Szkoda, ze tylko kilka. Kto jedzie jutro?:evil_lol: Jutro dobermany:lol:. Super.
  7. Ale mój jest [B]podwójny. [/B]Tobie pewnie chodzi o[B] dławik.:roll: [/B]
  8. rose otóż to. Gdzies trzeba sie wyżyć:cool1::diabloti:
  9. Tengusia murowany budynek jest malutki. Tam jest na prawde niewiele miejsca... :shake:
  10. Chyba karmi. Maluszek żyje przecież. Jakos karmić musi...
  11. KaRa sie stresuje jutrzejszą wystawą:eviltong::evil_lol:
  12. My będziemy od rana jutro. Karilka + doberman. Chyba bedziemy charakterystyczni bo w sobote nie ma dobermanów a krówek będzie kupował pare rzeczy do których jego wymiary i budowa są potrzebne. Śmiało szturchać bądź drzeć sie "eee! Karilka?". Będe szczęśliwa mogac poznać jak najwięcej dogomaniaków;). AlaNowak niestety ja nie mam cienkiego łańcuszka... Mam tylko takie zaciskowy, podwójny dla małego psiaka...
  13. Czekam na fotorelację. Boksia bedzie fajnym psem dla kogos, kto odda jej serce... Które szczeniaki były z haszczakiem w boksie?:-o:shake:
  14. Sunie ratuje dobry DT... Tylko DT. Inaczej umrze. Kasa by sie znalazła chyba na leczenie. Wierzę w dogomaniaków... i bazarki.:roll:
  15. Hej! Twój Negro jest bardzo podobny do mojego czarnego kundla. Różnica w podpalaniu, oczach (Dolar przebył kilka chorób oczu w tym operacje) i Twój nie ma blizn. Super psiulek! No i mój jest starszy (ma 4 lata). Jedziesz z nim na zlot, prawda?
  16. Ile jest wolnych miejsc w domku? Może uda mi się kogoś namówić na ten zlot. 2 osoby sie wahają (+ TZety i może dzieciaki).
  17. okorki? tzn deski z korą czy same ucięte boki z korą?
  18. Śliczności.... Gdzie te kolejki chętnych?;)
  19. Cholera.... Tyle tych dobeczków... dzodzo, mamy gdzie j a zabrać?
  20. Dostałam kilka zdjęć, wkleję takie, które mówi więcej niż tysiąc słów: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4120/img0357ua3.jpg[/IMG]
  21. Cóz za bezmyślni ludzie z tych "nowych właścicieli". Katastrofa... Pieski powinny być dla takich na baterie...
  22. Jak już to jeżdżę taxi: 6-400-400 ale czy jest najlepsze to nie wiem;).
  23. Nie wiem, czy on nie czeka na kastracje... Taki nie za wielki, sympatyczny... Beżowy - bardzoo kudłaty.
  24. To gdzie, którego dnia i o której godzinie sie spotykamy? I jak sie rozpoznamy?
×
×
  • Create New...