Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Suciune jak wykopiesz psa na dwór i ma łazić sam to rzecz jasna - będzie się nudził. :roll:
  2. reksio myślę, że to nie tajemnica. Najlepszym weterynarzem jakiego spotkałam jest p. Ewa ze "Sfory".;) ul. Przybyszewskiego 12 (Blisko placu Reymonta)
  3. gops Ty handlaro :evil_lol:
  4. spytaj wujka Google o szelki ManMat ;)
  5. No ale po co psu szelki?:diabloti:
  6. Domka_Czika naucz psa wspólnej pracy.
  7. Wybiegać i w razie braku miejsca na klatkę czy środków finansowych - sprawdza się metoda łańcuszka.
  8. Vectra czy to takie drugie dno to nie wiem. Dla mnie to było to pierwsze dno. Mój pies miał to samo co Ty masz z Gramem. Wykręcanie się z obroży, wyrywanie razem z rękoma pańci, przegryzania i wszystkie inne, możliwe sposoby, umożliwiające poczucie wolności. Po wydostaniu się z "uwięzi" - psa nie ma. Sie wkurw... i dałam mu tyle tej wolności, że biedny się tym znudził.:roll:
  9. Oj, a ja jestem zdania, że skoro pies właściwie całe życie spędził na podwórku, to nie będzie pewny siebie po za nim. Domka_Czika nie lepiej po prostu pójść z psem na spacer socjalizująco - szkoleniowo - przygodowy na zwykłej 2 metrówce? Po co chcesz psa na siłę uszczęśliwiać zabierając go na łąke, gdzie niby miałby się wybiegać, skoro ma swoje własne podwórko? Niech teren obcy skojarzy sie psiurowi ze wspólną pracą i mile spędzonym czasem a nie jakimśtam wybieganiem na lince. Po za tym jak chcesz linke to mam 10 metrówke nie używaną, z cienkich - mocnych. Natomiast nie ręcze za przecinanie skóry, jeśli pies jest silny:evil_lol:
  10. Vectra no dobra ale skoro ma psa nieodwołalnego to chyba lepiej, zeby go miała na lince, niż żeby spitolił gdzie horyzont sie kończy. Jasne, że pies powinien umieć przybiec na komende, tyle, że to jest tak jasne i łatwe (z dnia na dzień) jak stworzenie domowych warunków psom w schroniskach :evil_lol:. [I]"nie spuszcza się ze smyczy , psa który nie wie co to wolność ;-)[/I]" No to jak mam psa , który siedział całe życie na łańcuchu to znaczy, ze mam całe życie go już trzymać na uwięzi?:diabloti:
  11. Vectra to uważasz, ze pies nie powinien biegać wcale?:-o Czy dziewczyna ma puścić luzem psa, którego nie może odwołać? Czy może po prostu trzymać go na krótkiej smyczy, przy nodze i nie patrzeć na to, że roznosi go energia?
  12. Da się. Ja tam swojego czasu używałam dętki rowerowej :cool3:
  13. Zdecydowanie typu SLED
  14. Buldożek? Dla buldożka najlepsza obroża ze skóry, bez filcu. Krótka sierść wytrze się i od filcu i od źle dobranej taśmy parcianej. Mogą wyskoczyć do tego syfy, bo bulwy to delikatne psy.:roll:
  15. Jak to przez Poznań ze Świebodzina? Tak na łobkrętke?:evil_lol:
  16. To chyba jedyne rozwiązanie :diabloti:. Gazeta, telewizja:cool3:
  17. To się dziewczyno załatwiłaś....
  18. Basia :-o. Nie możesz jakiegoś podania napisać?
  19. stratoos dawaj fotę! :diabloti:
  20. Baśka CUDO!!! :-o :roflt::roflt::roflt: Made in PORĄBKA
  21. Ma ktoś smycz skórzaną czerwoną na cieloczka?
  22. York - parowóz :diabloti::oops:
  23. Wow, ten żółty rogz moro to istnieje w rozmiarze xxl?:loveu: Chyba kolejnego szmaciaka kupie:oops:
  24. Po mnie też nikt nie wyjdzie? Zamieszkamy na przystanku pks z Dolarem:placz:. Ktoś może będzie jechał jakimś ciapągiem, jadącym przez Łódź?
  25. Arti667 gratulujemy idiotyzmu. Mojemu zakładam kolczatkę i nie widzę w tym nic drastycznie złego, tyle, że to dla nas sprzęt szkoleniowy. Nie utrzymałabym Dolara inaczej na placu, gdyby nie kolczatka.. Kantarek do obrony sie nie nadaje.
×
×
  • Create New...