-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[CENTER]A to dla Żonkilki...obiecane przypominacze:evil_lol: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3197/tn1003582.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1504/tn1003635.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7646/tn1003584.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1994/tn1003609.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
apple replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Barbaro!!! Ze tak zapytam niegrzecznie: gdzieś polazła Gadzino:mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Alicja! Cos ty my się nigdy nie doczekamy....ta gwiazda prędzej calkiem wyblakinie niż my ją ujrzymy:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Yana']ale ja jej będę bronić :mad: i za nic nie oddam :loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pfffffffffffffffff ale ty nie masz nic do gadania[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] MOJA CI ONA!!!!:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
apple replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ciao Balbina:loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I jak tam Madzialenko?:loveu: Może jakas foteczka co?:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[CENTER] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale zanurkował :roflt::roflt::roflt::roflt: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/236300/00000045.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon'] nic mi sie nie chce:roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Widzę! Nie łaska mi nawet odpisać...pffffffff:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Sisko niedziela jest...nie ma spania!!!:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[CENTER][B][FONT=Century Gothic][SIZE=7][COLOR=Green]Pobudka!!!!!! :grins::grins::grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
-
[quote name='deer_1987']Co tam dzis slychac?[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dzisiaj wstałam i jakoś wszystkie kości mnie bolą:roll: Tz jeszcze chrapie:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]credita pozdrowionka przesyłam :multi:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojjj Kasiu znowu sie minęłyśmy:placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']buahahahah to teraz jak napisze czesc grube jabłuszko :multi: to przeczytasz czesc gruszko jabłuszko ;)?[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ojjj chyba nie i nie radzę próbować:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][QUOTE]Alicja [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake: oj demolka w chałupie musi była po wczorajszym że się Dżapkowa nie pokazała :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Eeeeeeeeeeeeeeeeee tam......po prostu wczoraj TZ okupowała kompa w sparwach słuzbowych i niestety nie mogła użyć mojego uroku by go odbić:mad::evil_lol: Poza tym po oglądnięciu oststniego odcinka YCD się ukrywam......wstyd się przyznać, ze jestem z Jaworzna:roll::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='credita']No Menrzusiu mam nadzieję że to było szczere w tym nawiasie o fotce , bo ja chciałam uchwycić chwilę zachwytu mojego dzieciaka,w sumie mogłam zapalić światło :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jakbyś zapaliła światło to ta fota nie miała by takiego klimatu;) Poza tym nikt z nas nawet nie pomyslał, że mogła byś oszczędzać światło:roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No jestem, jestem :multi:..... nie musiałaś już policji na poszukiwanie wynajmować :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No jak to nie.......musiałam....nawet WOPR i TOPR powiadmiłam:evil_lol: To tak z troski:roll: P.S. A co pukali do Ciebie panowie w czarnych kominiarkach?:cool3::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][QUOTE]Menrzuś Dzień Kobiet :multi:....mmmmmmmmmmmmmmmmmm Kolejność ustaliłem posiłkując się dogową statystyką wątku :roll: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=h_Lcfugdtfo"]YouTube - Dzień Kobiet 2009[/URL][/quote] [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dziękuję za śliczne życzonka! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-446.gif[/IMG] Aleś to dyplomatycznie wymyslił z ta kolejnością[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG]....wiedziałeś, że gdybyś nie mial na nia jakiego pomysłu to by się tu rozptasiorzyły co poniektóre ( ze mną na czele:p) Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua![IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-348.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] -
[quote name='jbk']A ja do wanny z książką :) I nigdy nie miej takich myśli!! Ja Cię KOFFFAM![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Uffff to dobrze, ze nie do łóżka:evil_lol: Zapamiętam:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co to się stało, że nikogo tutaj nie było:crazyeye: Gdzie jest Menrzuś:placz: [SIZE=6]HALO! JEST TU KTO?[/SIZE]:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']UWAGA!!!! W imieniu mego duzego psa o malym rozumku, ale ogromnym serduszku - oswiadczam - 1. Globusa nie ma juz! Dzieki Ci Panie Boze. 2. Wraz z Gutem jedziemy na week na wies! 3. W zwiazku z punktem nr 2 - beda burakowo - wiejskie foy! Najpozniej w niedziele ( wszystko uzaleznione, czy na "wsi spokojnej, wsi wesolej" net nie zdechl! A z netem to w Julku roznie! A a tem wyczekujcie i tesknijci za fotami![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=DarkGreen][B]No nareszcie powiedziałaś globusowi NIE!:evil_lol: No to szczekam na foty:multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon'] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:wnioskujesz to po swieczkach ? no i nie pojechałam do Kalisza:roll::roll::roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No przeca nie po rurkach:eviltong: Dlaczego?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='jbk']Jak się cieszę, że Cię widzę ;)[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Naprawdę? a juz myślałam że mnie nikt nie kocha:roll: Zaraz ide na soczek z koleżankami:lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Facet traume przeżyje - normalnie sport extremalny :diabloti: Po powrocie mieszkania nie poznasz :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Sam sobie ten sport ekstremalny zmajstrował:evil_lol: Że tak mi wypucuje mieszkanko?:cool3::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']czesc gruszko jabłuszko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przeczytałam "grube jabłuszko":evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]jbk Witam popołudniowo [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/browse.php?u=Oi8vc3RhdGljLmRvZ29tYW5pYS5wbC9mb3J1bS9pbWFnZXMvc21pbGllcy9pY29uX3dpbmsuZ2lm&b=5[/IMG][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]witaj Słoneczko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]deer_1987 Witam sie.. ale dzis zalatana jestem.. [/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jo tysz.....dopiero teraz znalazłam chwilke na Dogo:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jaka Ty wszystkowiedząca :crazyeye::evil_lol: Ciekawy jestem, czy dasz radę piwko chociaż jedno wypić :lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Od zawsze!:evil_lol: No mam nadzieje....no chyba nie ejst aż taki nieudolny....:roll: A moze jest? Nieeeeeee........:roll: A tak poza tym to strasznie przezywa to moje wyjście....nie wiedzieć czemu?:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wow....ale torcik:multi: Młody ten twoj tato:roll: [url]http://images43.fotosik.pl/77/3876105e486fc856.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Pewnie, że nie tylko sugeruję :evil_lol: Nie boisz się?[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]WIEDZIAŁAM:evil_lol: A czego.....najwyzej rozgrzeje mi komórkę do czerwoności:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]