-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
apple replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam jako najlepsze lekarstwo na twe smutki:multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Madzialena.............helllołł:multi: How are You today;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zagądam czy Cie ten czas do jakichś zbereźności nie przymusza....do pracy na przyklad:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti'] Ja Ci nawet sprzęta przyniosłam: [IMG]http://www.plast-team.com/min/12_1319.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Menrzuś! menrzuś! Menrzuś! A będą opadajace dżinksy i kabury na przybory hydrauliczne:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Jabłuszko:loveu::loveu::loveu::loveu:. Na Cię zawsze można liczyć:loveu::loveu::loveu::loveu: Dzień dobry wszystkim:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Alllleeeeż nie przesadzaj:oops: [/B][/COLOR][/FONT][QUOTE]Sama jesteś perwersja! :eviltong: Wikindzi :cool3: kask to nie perwersja! [/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Że ja jestem perwersja to ja doskonale wiem....perwersja to moje piąte imię:evil_lol: a to że wiking w kasku pod twoim biurkiem dmucha ....... to to jest perwersja jakich mało ...... nawet mnie zaimponowałaś :evil_lol: A skoro twierdzisz, że to nie perwersja to zakup TZ-towi taki akcesoria zobaczymy co powie :razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aluuuuuu:placz:...obstaw jakiegos procha albo podnieś cisnienie bo nie wyrobię:shake:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dżołanko nie gniewaj się że dopiero dzisiaj zagladam, ale normalnie nie wyrabiam......:roll: ale mocno Cię cmokam w sam nosek:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']czesc szarloteczko:loveu::loveu::loveu::loveu: ale mi dogo zamulalo ostatnio :roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dzisiaj juz tak nie muli...za to ja jestem dzisiaj przymulona:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']a mnie jak dopada za niskie cisnienie to pije kaff biore prochh i ide zZZZzzzZZzzzz..... :evil_lol: czesc złociutka:loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]taaaaaaa....gdybym tak mogła:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']czesc :multi: dogo ostatmio zamulało i nie mialam ochoty sie wqrzac wiec mnie nie bylo :roll::roll::roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dzisiaj jest nieco lepiej...ale to eszcze nie to co powinno być:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dla Ciebie zaraz odetkam :razz: Wybaczcie, ale muszę już iść - te kundle jedne dzisiaj chyba oszalały :crazyeye:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No smigaj śmigaj.......ja jeszcze 10 min mam:evil_lol: Poka jak odtykasz:razz::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Mała ziabka:loveu: Całuska posyłam:loveu: A brzusio wyglada ładnie;)[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']la la la la....:diabloti:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie znam tego:hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mam kawe ;) musisz poczekać zeby była najlepsza :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.pizzaexpress.com.pl/cmsAdmin/NEWS_FOTO/71p3.jpg[/IMG][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nooooo nareszcie:roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Fffffffffffffffcale gupa nie rżnie! :evil_lol: Tak mi się napisało! 1 literkę zgubiłam, a tu wieeeeeeeeelkie halo! :roll: Muszę uciekać coś załatwić! Ale tu wrócę! O![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No leć ino kibelka nie zatkaj:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Oj daj spokój - PW mam zatkane, a dziewczyna musiała, bo by sie udusiła :diabloti:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aha! To taki jesteś! Dla niej to jesteś tolerancyjny a mnie to zawsze obsztorcujesz że PW i PW....dobra:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No i Jabłuszkowa się zakręciła :evil_lol:......:cunao: Najwyższa pora ;) PW mam zatkane :roll: No przeciez mówię, że wiesz :evil_lol:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No bo mnie zakolowaciłeś :roll: I nie ciesz się- przyjdzie kryska na Matyska:eviltong: Ale bede jak samuraj wygladała:roll: No to przetkaj.....w koncu facet jesteś:evil_lol: No przeca mowię, ze wiem:p [/COLOR][/FONT][/B][quote]Norweg nie! Prędzej bym tu Szweda znalazła! :evil_lol: I nie w durszlaku, ale "kasku" wikingów! [/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tyż bedzie......i ten kask..............mmmmmm perwersja....IZA!!!PERWERSJA to jest!!!!:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']A na mnie się już zaczaił... :placz:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To bier procha od razu....zanim zaatakuje na dobre:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Osz, kurde! :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Najpierw składa niemoralne propozycje a teraz gupa rżnie:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... Tylko jakieś takie małe, białe i z mnóstwem otworków :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmmmmm nie znam......to może jakiś Norweg jest z durszlakiem na głowie dla niepoznaki:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Znowu po łebkach czytasz - POD paznokciami przecież coś było :eviltong: ....ale znając Ciebie, to nie dałabyś sobie całkiem fryzurki mycką zepsuć i cUs byś tam wystawiła :evil_lol: A lej :diabloti: Ty wszystko wiesz :roll:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie czytam po łebkach tylko ty stsoujesz jakies skruty myślowe i nie mogę dojść teraz o co Ci chodziło:roll: Hmmmmmm:cool1: Racja! Chyba se zrobie kicke:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tutaj?:oops:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wiem:p[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']A dziś mnie nie booooooooooli! La, la, la! :bigcool::bigcool::bigcool:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A mnie napier......a:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Mam włączone! Grzej mnie po kolankach, aż miło :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A przystojne chociaż to słoneczko pod biurkiem:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]:ylsuper::roflt::roflt:buahahhahahahahaaha są jabłuszka i proca :multi: jedziemy do Bilusi w takim razie na rozróbkę :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Jeeeeeeeeeeeee bejbe!:ylsuper:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='zuzolandia'][I][B]witanko i buziowankoooo[/B][/I]:lol: [I][B]czas normalnie łaskocze mnie po tyłku[/B][/I] :evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Uuuuuuu pewersja:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]o 11 do pracy mykalas :hmmmm: [B]bryk apple[/B] :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No w przedszkolach mają takie dzikie zmiany:evil_lol: Bry:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Iza i Avanti Sześć Cioteczko! :loveu:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Siedem:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE]jonQuilla [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Sisko :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj! a gdzie moja kawa:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wtedy własnie się przykleja tipsy :evil_lol: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ochhhh widać, że nie masz o tym pojęcia:shake: na goowno tipsy nie łapią:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] Jeszcze Ci włosy wpadną i będziesz miała darmową karuzelę:eviltong::p [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jak włosy? Moje włosy? ojjj Menrzusiu mało spostrzegawczy jesteś ...ja mam kaska na glowie więc nie ma takiej opcji:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] No.....cUś w tym sensie :razz: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Polać Ci?:razz:[/B][/COLOR][/FONT] Tak samo z Alfą robię :evil_lol: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]HA! WIEDZIAŁAM:evil_lol: Pozna swój swego:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] No własnie pytam się ;)[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]BYŁAM:grins:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Hmmmmm cos mi dzisiaj od rana kazało to przynieść na ten wątek.....ni cholery nie wiem co i po co?:niewiem:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.strykowski.net/owoce/Jablka_-_zdjecie_jablek_-_jablka_w_rzedzie_-_zielone_jablko_-_fotka_1520.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sztucer.pl/img/products/239/BIG_proca_r016_w.jpg[/IMG] [CENTER]:roll::roll::roll: [/CENTER] -
[quote name='Iza i Avanti']Dzień dobry Dziewczyny :loveu: Dziękuję za odwiedziny! Od wczoraj tak mnie głowa napier...a, że nie mogę się na niczym skupić :placz: I nic, żadne tabletki mi nie pomagają! :-([/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ciotka...wiem co czujesz, tez tak mam- to cisnienie - skacze sobie jak chce:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]