-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='evaxon']:drink1::drink1::drink1:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie trzaskaj się tak tymi butelkami.....kaca lecze:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Alicja [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:piły ...beze mnie [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]to kaj żeś się szlajała?:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]deer_1987 Dzien dobry: [IMG]http://blogg.passagen.se/entangler/resource/frukost.jpg[/IMG][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]WOW:crazyeye: Dziękuję:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Yana jakie sniadanko :crazyeye::crazyeye:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Noooo normalnie nie wiem co to za okazja:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Iza i Avanti Cześć Jabłuszko me! :loveu:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ciotencjo:loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zaczynam się bać tutaj wieczorami wchodzić :cool1: :evil_lol:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nic nie kumkam:niewiem:[/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE] Napisał [B]Menrzuś[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/argon-serce-sylwa-szczescie-gacek-iskierka-mamy-raj-d-37334-post11946487/#post11946487"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Na grzędę zapędzę :diabloti:[/I] [/QUOTE][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Buhahahahahahaha....:roflt::roflt::roflt:....kooooookokokokokooooooooko:roflt:[/FONT][/B][/COLOR] -
[quote name='jbk']A ze mną? Mnie praca zamuliła, co mam zrobić? A jak jeszcze Ty nie będziesz ze mną, to przyjdzie sobie w łeb strzelić..... :flaming:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No z Tobą tez Kocha- ZAWSZE!:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Selket Jabuszko...przyszłam się utulkać :calus: :calus:[/QUOTE]:calus::calus::calus:
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahahahaha:evil_lol: [url]http://img211.imageshack.us/img211/4717/p1000348.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']no ja w sumienie narzekam :eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Znowu Ci lepiej:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Yana']czyżbyś miała coś z boksera...:crazyeye: czarne fafelki może ;) czy ktoś mógły mi wytłumaczyć jak się robi takie odpowiedzi z wieloma cytatami :hmmmm:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Noooo.....i do tego slinotok:evil_lol: Hmmm kiedys był od tego multi cytat ale teraz juz go nie ma...tzn VIP-y mają, a zwykłe szaraczki muszą sobie radzić inaczej. Masz dwie mozliwości albo uzyjesz tej ikonki [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/quote.gif[/IMG]i skopiujesz do niej posta, albo otwórz sobie w drugim oknie nową strone i tak kopiuj cały cyctat w odpowiedzi i tak z każdą osobą z kolei:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']musze sie chyba napic :roll::evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To polej:roll::evil_lol: To nic że jestem w pracy:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti'][IMG]http://sklep.urodzinki.pl/images/imagecache/94x130_07093.jpg[/IMG] Dobra! Biera tom i ida! :evil_lol: Papapapapapapapapapapapapaaaaaaaaa![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bier i wcieloj w zycie:diabloti: Zdaj relację potem:razz::evil_lol: paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu: I z kim ja teraz będę zbereziła?:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']Jesoooooooooooo! A ja myślałam, że jestem sama! Aż popłakałam się z radości :placz: O! I tu macie, dogociółko świętą rację! :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie jesteś! Som my dwie:sweetCyb: Prawda?:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Ala! Przepychają! Przepychają! :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahaha...nie zauważyłam tej literówki ale sens zmienia wspaniale:roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:rżną , przełykają , sprzęta kupują :oops::roll::evil_lol:....zboczyszki :grins: a ja padam natwarz ..idę do TZta na kaff ....będę później aaaaaa na ADMie odpowiedź :evil_lol: ludziska pukają do niewłasciwych drzwi :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]NO! Nie ma kota to myszy har[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]cują :evil_lol: Ino co by z tego picia czego nie było:razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] lecem obaczyć na Adm:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Jakie pachy? :crazyeye: On ma tak torsa rozbudowanego! :evil_lol: Helga mi się nie podobo :eviltong:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaa tam tors....ja kcem przedziałek:placz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] No to mosz ty wybredna babo:evil_lol: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/8263/pipi1nl1.jpg[/IMG] I jeszcze tako: W tej bedziesz boka:diabloti: [IMG]http://sklep.urodzinki.pl/images/imagecache/94x130_07093.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']Nooooooooooooo... Albo ryczy i wścieka się nie wiadomo o co :crazyeye::placz: :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jakbys u mnie była:evil_lol: Ojjj ciotka nawet nie wiesz jak się cieszę, że ty też to przezywasz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]taka z ciebie dogocióła :obrazic:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyjaźń przyjaźnią a sprawiedliwość musi być:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Jesoooooooo! Aleś wybredna! Boska ta lala! :loveu:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No co............po choler mi facet w spodniach pod pachy:roll: To mosz jeszcze taka Helgę:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://tbn3.google.com/images?q=tbn:PAyfuwdUkno3mM:http://www.przebrania.pl/2008/files/30062.jpg[/IMG] -
[quote name='evaxon']ciesze sie ze nie jestem sama :roll::roll::roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ty wiesz, że ja zawsze z Tobą....nawet w niedoli;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Iza i Avanti']Prawda! A Ty przychodzisz z bólem do domu, z nadzieją na odrobinę ciszy, a tu Twoje maleństwo "napierd..a" Ci nad głową: mama to, mama tamto, daj, nie, nie, nie................. :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Noooo żeby tylko...mama oc jest jeszcze...tu...pokaż, zrób itp itd.....masakra:evil_lol:......a potem to samo Tz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]no poki co bezdzietna :roll: jak bede dzietna to wy juz odchowane:roll:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zemsta bedzie slodka:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Kcem! Boska będę! Jeszcze se cycki wypcham i siuuuuu Mosz też pas: [IMG]http://tbn1.google.com/images?q=tbn:hbvJXDvHBBJyMM:http://s3.zapodaj.net/images/21194743.jpg[/IMG][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Powiedz mu niech opuści troche spodnie i bedzie GIT:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Dżinsy prosz: [IMG]http://i91.twenga.com/9/tp/40/77/6483846606727094077.png[/IMG][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]nie takie:cool1: Takie żeby było przedziałek widać:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][QUOTE]Kcem! Boska będę! Jeszcze se cycki wypcham i siuuuuu [/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zboczuszek:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.godan.com.pl/towar/kapelusze/FA-7062B.jpg[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Boskie jest to wyobrażenie, nie? :evil_lol: TZ pewno by się ucieszył... On lubi takie rzeczy :roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Boskie:evil_lol: Buhahahahahahahaha jak sobie mojego wyobrażę to padam pod biurko ze smiechu:evil_lol: a skoro twój lubi takie rzeczy to ja Ci zakupię takie rude warkocze...kces?:razz::diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']Następna! Co Wy macie z tym spaniem? Gdybym ja tak mogła... :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To są te złośnice bezdzietne i te co mają odchowane.....tak się znęcać nad nami biednymi:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Medorowa']Ha ha, nie przecze:roll::evil_lol::evil_lol::eviltong: [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]BESZCZELNA:roll:[/B][/COLOR][/FONT] Zyjemy, niechciej nadal góruje... biorę się za odgruzowywanie mieszkania, bo mnie jakaś wena dziś dopadła:p:p[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Odgruziłaś?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]dawno mnie nie było......ale jestem.....foty widziałam......ale was nie ma:roll:....hmmmmmm chyba se znowu pójde i przyjde jak wrócicie:roll:....chyba tak zrobię...hmmmmmm:roll:[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Poprosze troche tego w butelkach:diabloti: [url]http://images40.fotosik.pl/70/af07319907740cd4med.jpg[/url][/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='evaxon']ja przymulona od kilku dni jestem :roll::roll::roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]taaaaaaaaak? no to możemy se rękę podać:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]jak by co to ja mam patent sternika jachtowego.....i jestem do usług!!![/B][/COLOR][/FONT];)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahaha u mnie by to nie miało racji bytu:evil_lol: [url]http://www.briardy.com.pl/galeria1/albums/userpics/10002/Obraz_090.jpg[/url] Jola do Indii?:crazyeye: Bossszzzz nie! jeszcze Cię jaki indianin porwie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Selket']Cześć Yana:loveu: Jabco, spóźniłaś, ona jest moja:diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie może być twoja bo jak ja na nia patrze na tym zdjeciu to normalnie jak bym siebie widziała:evil_lol: [url]http://img5.imageshack.us/img5/8223/obraz026z.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]