-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']W żaden błąd nie wprowadzam :eviltong: Argon się wprasza na poadopcyjną wizytę ;) Sylwa się nie dowie - wiesz, my chłopaki musimy się jakoś trzymać :evil_lol: Nooooooo........aż mi domowe kryształy zadźwięczały :multi: Aaaaa tam - SZczepiasz się :eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wy tak.....ale wiesz my też mamy swoją solidarność jajników:diabloti: Taaaaaak? [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG] jaaaaa? Nigdy.....ja tylko jestem dociekliwa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Jesssssssssssssssssssssssssssooooooooooooooo! Nie wyj![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jesteś niedobra....zraniłaś mnie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-659.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Czy ktoś podaje tu kawę ??[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No pewnie:p For juuu:loveu: [IMG]http://www.strykowski.net/kawa/Klasyczne_zdjecie_kawy,_kawa_na_zdjeciach_fotki_kawowe_1418.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Podobno super- domku! Jabco! Jak Ty czytasz? :angryy:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja czytam tak jak wy piszecie:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']Nieeeeee, no co Ty! Nie ić! Ale wiesz jak to jest: albo psy, albo seks, albo... ŻARCIE! :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wybieram psy i sex a żarcie jest ocenzurowane:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Do domku, który kontrolowałem :multi: [SIZE=1](taaaaaaaa.......czytanie po łebkach :eviltong::evil_lol:)[/SIZE][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]aaaa no tak myślałam no to co mnie w bład wprowadzasz, ze powiesz Argonowi?:mad: Poczekaj jak się Sylwa dowie:diabloti: To nie ja czytam po łebkach tylko ty mnie tu zmylasz:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE]Tak jakoś mi się obiło po uszach ;-) zaraz....zobaczę jak Tobie śpiewanie wychodzi :razz: Już troche na niej pośmigałaś......a może masz źle ustawioną? :eviltong::evil_lol:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaaaa to od tego obijania to Ci się ten słuch uszkodził:diabloti:...a na tecia jak się mówi?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]NAJLEPIEJ ŚPIEWAM! Patrzaj......:cool3: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-403.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-402.gif[/IMG] [/B][B][SIZE=3]A kiedy przyjdzie także po mnie [/SIZE] [/B][B][SIZE=3] Zegarmistrz światła purpurowy [/SIZE] [/B][B][SIZE=3] By mi zabełtać błękit w głowie [/SIZE] [/B][B][SIZE=3] to będę jasny i gotowy [/SIZE] [/B][B][SIZE=3] [/SIZE] [/B][B][SIZE=3] Spłyną przeze mnie dni na przestrzał [/SIZE] [/B][B][SIZE=3] Zgasną podłogi i powietrza [/SIZE] [/B][B][SIZE=3] Na wszystko jeszcze raz popatrzę [/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [B][FONT=Arial][SIZE=3][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] I pójdę, nie wiem gdzie, na zawsze [/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=2][COLOR=Green]Na pewno nie! wszystko z nią w porządku...ja się obawiam o twoją:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT][/B] -
[quote name='jbk']Swoją drogą - podziwiam Twoje zacięcie ;)[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No jak sie nie zawezme to doopa...mus:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]ja ostatnio tydzien wytrzymałam :roll::roll::roll:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Effka ty nie grzesz:mad:.....grzesznico jedna:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No przecież chyba tak się nazywa matka męża :eviltong: Tak mi szklana kula powiedziała :evil_lol: .....lepiej sobie zmień kartę dźwiękową :eviltong::evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie wiedziałam...ale podoba mi sie:diabloti: Taaaakkk? to ja proponuję ją wywalić...jakieś czarnowidztwo uprawia:evil_lol: Mam dobrą! Funkel nówkę nie śmiganą:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iv_']nie myli :p[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To dla Ciebie już nie ma nadziei:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]WinterGirl [CENTER][FONT=Comic Sans MS]Hi, hellO Jabłuszkowa[/FONT][/CENTER] [/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Oooooooooooooooooooooooooooo WinterGirl:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Iza i Avanti Doberek Szanowna Pani :loveu:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj Ciotka:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]evaxon czesc japkowa:loveu::loveu::loveu::loveu: przyjdziesz na torcicho urodzinowe w czwartek:diabloti::evil_lol:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Przyjdę popatrzyć:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE]jbk Jak mogę nie gadać o jedzeniu, jak właśnie jem śniadanko? [/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jbk, evaxon...........macie po minusie:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Taaaaaa? :multi: Powiem Argonowi :razz:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A co ona jedzie do ciebie:crazyeye: A co ja przegapiłam:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Kogo nie znam? :hmmmm:.......Twojej świekry :diabloti: Oj.....to dopiero niewinny początek :evil_lol: A po co mi stopery? Kryształowy dźwięk płynie przecież :lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kogo????:crazyeye: Pocieszaj mnie jeszcze, [SIZE=4]pocieszaj[/SIZE]:cool1: ty masz jednak duuuuużą wadę słuchu:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] fffcale to nie była zachcianka ... bo takowych nie mam :grins: ino głodna byłam a w Rybolku są najlepsiejsze na świecie... nigdy im nie daruje pożarcia jak tam jestem :eviltong::eviltong: Kloc ni ma fotek :niewiem: ... ale bedą z englanda... bo se jade w piątek ostatni raz :roll: i wogóle dżem dobry :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To jak skończe dietę to jadę do Rybolka:p Aaaaa a jak Ci sie moja propozycja córci podobala?:cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[CENTER]:p:p:p:p:p [/CENTER]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tutaj też o żarciu:roll: ide w pizduuuu:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Ja też Cię lovam :loveu: [SIZE=1]od rana się czepiasz[/SIZE] :roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]a bo wstałam doopą do góry:roll:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Chyba znam tego szkutnika :evil_lol: Widać szkutnik chciał Ci ułatwić mycie podłogi :evil_lol: Aaaaa tam - ładnie śpiewa :eviltong: Witanko :loveu::multi:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Taaaak? No masz a kogo ty nie znasz co?:evil_lol: a co do ułatwiania to ja mam taka prośbę na przyszłosc co by nie ułatwiała bo to jej ułatwianie jakies takie kosztowne jest. Dwa razy farba i dwa razy flaszka dla Staska za malowanie:evil_lol: To ty chyba masz stopery w uszach:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Cześć IZA!!:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Selket']To ja, ja, ja JAAAAAA:multi: Przyszłam do Ciebie:multi:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj Ty, Ty, TYYYYYYYY:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Sama powiedziałaś, że wpadniesz, hehe :diabloti:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bossszzz jakaś ty dokładna i dosłowna:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]to na plecki się przeturlaj bo powietrza ci braknie :roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Spoko! Mam amortyzatory:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Ale na pleckach się można udławić ;-)[/quote][quote]to moze na boczku ?? [/quote][quote]Jaki boczek, jak Jabłuszko się odchudza?? :crazyeye:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To się nazywa rozmowa o niczym:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]Medorowa Tralalalala nie wiem o co chodzi, ale ważne, że jestem:grins::grins:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A czy ty kiedykolwiek wiedziałaś?:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nio :grins: ja też przyszłam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]:loveu::loveu::loveu: [quote]Iv_ Dzień dobry Japelko [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-111.gif[/IMG]:loveu:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czy mnie zegar nie myli:-o[/B][/COLOR][/FONT] [quote]jonQuilla [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzień dobry :multi:[/B][/COLOR][/FONT] :laugh2_2:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Sisko:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [quote]O nie, ja mam tylko sado ;-)) Cześć Jabłuszko kochane :smile:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]czesć DżoŁanka:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Składam oficjalny protest przeciwko rozmowom o jedzeniu na tym blogu!!!!:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O jaka perwersja...z języczkiem:crazyeye: [url]http://images44.fotosik.pl/71/c1e5578bb4b8d9d2.jpg[/url] Bryyy:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']A może jej sufit na głowę upadł? :cool1:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Niestety nie:shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pukała ???? wpadnij balkonowe ogarnąć :p[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bry wieczorek wszystkim :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pukały i to dwie:roll: Dzisiaj już nie mam weny do okien:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote]To trzeba było dzwonić :evil_lol: (Pewnie Calgonu nie używasz :eviltong:) [/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie używam, ale to nie ma nic do rzeczy mnie po prostu, najzwyczajniej świecie jeden mały szkutnik wyciągnął wąż odpływowy z wanny i wszystko co pralka wylewała poszzzzło na podłogę:roll: no i dwa pietra niżej:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tak poza tym, to kto tutaj tak fałszuje?:roll: Doberek:loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']japko wstawaj:roll::roll::roll::roll:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie wstanę....tak będę lezeć:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='zuzolandia'] [FONT=Century Gothic]hihihi tera widzisz jak to jest jak sie kogos olywo :diabloti::diabloti::diabloti:[/FONT] [FONT=Century Gothic]Że kogo ja niby olewam:crazyeye: Jolę? Kiedy?:crazyeye:[/FONT] -
[quote name='zuzolandia'] [B]apple[/B]- nie cygan...przeca widza zes zywo bos prziczlapała do mła :eviltong: [/quote] :ghost_2::ghost_2::ghost_2:
-
[quote name='evaxon']:roll:nie widziała bym nic przyjemnego w tym jak bys chciała mi wejść do doopy :roll:i wiesz nie obraź się mi nie chodzi tu zaraz ze niby gruba jestes czy cos poprostu poopa by mnie bolala nawet jak bys byla chuda jak patyk :roll:[/quote] :mdleje::mdleje::mdleje: [QUOTE]zuzolandia [I][B]Melduje sie i spadam na fajer :eviltong:[/B][/I]:eviltong:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]no to spadaj.....nalezy Ci się;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Fstydzi się pewnie[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agbar']Melduję że żyję:grins:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyjęłam[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-464.gif[/IMG].....a coś więcej?[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-491.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']czego ryczy? Bo nie widzi? Widzisz - jestem a foty i cd psiego pamietniczka jutro - bo dzis Pan Pies nie ma weny! [FONT=Century Gothic]A to ja juz nie zasługuję, zeby mi odpisać:mad::obrazic:[/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: