[quote name='justysiek']juz szuklam wszedzie i nie ma jej nigdzie cos innego musialo sie stac :shake::shake::shake:nie wiem juz nie wiem jak jej szukac i co robic.............:placz::placz::placz::placz:[/quote] Nie łam się szukaj! A gdzie ci zniknęła. Może chodź tam czesto może sie tam gdzieś bląka. Kronos zawsze przychodzi tam gdzie mnie ostatnio widział. Trzymaj się i melduj!
[quote name='agbar']niech pomysle...:hmmmm:.....nie, nie gniewam sie:loveu:[/quote]:loveu::loveu::loveu::loveu:
Ide bo mi mała ryczy o coś - chyba się znowu pacła grzechotką! Na razie! Ale przyjde jeszcze - nie myśl se!
[quote name='agbar']stac mnie na wiele dobrych slow...ale po co sobie jezyk strzepic:diabloti:[/quote] złośliwa ty dzisiaj - czyżby ktoś ci zalazł z rana za skóre?:cool1:
[quote name='agbar']nie mow tak zle o sobie:grins:....na pewno nie jest tak zle jak myslisz:diabloti:[/quote]a jednak stać cie na miłe słowo:evil_lol::razz:
[quote name='agbar']ooo prosze jak mnie rozlicza z ranienia:diabloti:w notesie se piszesz albo co:hmmmm::grins:[/quote] Jak mi podarujesz pod choinkę to bedę spisywać - WSZYSTKO!:evil_lol: