-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]już cieszkam ;)wpadnę napewno :p...na kaff aaaa i narazie woda leci :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] że w kranie leci??? A co w tym dziwnego?:roll:
- 78403 replies
-
No dalej nic tu się nie dzieje - to nic poczekam do weekendu jak trza to trza :evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy wy wogóle spicie???? na własnym blogasie nie nadążam... nie mówiąc o innych :mdleje: lece do pracuchy- zamelduje sie... i bedą fotki-zaś domowo-lizane, ale lepsze to niż nic... pogoda do zyci żeby w plenerze robić :roll: choć właśnie se przypomniałam że mam niedzielkowe.... które wyszły jakby Pawcio pierwszy raz wziął aparat na dwór.... ale też dam.... niech będą... pono praktyka czyni miszcza.. więc damy mu szanse aż rozpracuje sprzęta ;) do zaklikania . lece :scared:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Hej! Nie śpimy my jesteśmy na baterie :evil_lol: Trza wcześniej wstawać a nie siedzieć po nocach! I czekam na te lizane fotki - brzmi intrygujaco :cool3::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]aaa...zapraszam ....a ja się rozsiadlam u Klocusiowej :p bo ona dobrą robi i tam na ciebie czekałam :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:kaffee_2: :kaffee_2:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] No miałam przyjść do cię -no chyba że ty u Klocusiowej na stałe zameldowana :evil_lol:. Oj dziękuję za kaff jutro ja stawiam :lol:
- 78403 replies
-
Schwester! Wo bist Du?:evil_lol: Chyba nie zrobiłam byka co?:roll:Bo wstyd bedzie :oops:
-
[quote name='panienkabubu']:mdleje: Boze dzieci usypiaja :mdleje: tylko psom tego nie zrobcie!!one chca zyc!! :evil_lol:[/quote] :megagrin: [quote name='natija']no na sylwka to Gorki Wielkie a na swieta to Pyskowice[/quote] Oj nasza tyś jest! Nie może być! Same ślązoki!:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][B] [FONT=Arial][COLOR=Red]:hmmmm: a że co :razz::razz:.....sznurami się będziesz na Sylwestra opasać :razz::razz:;)... Ja tam mam fajna kreację na Sylwka ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...wygodna piżamka :loveu:[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red] najwyżej nie będziesz za mocno przyciągać [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ooooooooooooo! Koleżanka do NOT-u się widzę wybiera :evil_lol:. Też bym tak wolała a nie włóczyć się gdzieś po nocach.:cool1: P.S. Nie sznurem a kiecą :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][B] [FONT=Arial][COLOR=Red]:hmmmm: a że co :razz::razz:.....sznurami się będziesz na Sylwestra opasać :razz::razz:;)... Ja tam mam fajna kreację na Sylwka ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...wygodna piżamka :loveu:[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red] najwyżej nie będziesz za mocno przyciągać [/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ooooooooooooo! Koleżanka do NOT-u się widzę wybiera :evil_lol:. Też bym tak wolała a nie włóczyć się gdzieś po nocach.:cool1:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
apple replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ponadrabiałam prawie wszystko - jeszcze kcem!:evil_lol: -
Ratunku!!!! Tyśki zaginęły!!! Halo! :evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ffcale że bo nie :eviltong::eviltong::eviltong:....poopy nie pokazuje :diabloti: ...ja jestem king brus li karate miszcz:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ale Ja całe kciałam tak jak te kolorowe kredki- bym se przed sylwestrem tańcowanie poćwiczyła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no oć ...oć ...:kaffee_2::kaffee_2: ale ciasteczek juz nie mam :oops:zjedliśmy wczoraj te co nam mam dala na świeta :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Niech bedzie bzy ciasteczek lepiej dla lini. Trza trochę o lini pomysleć co by jak baleron na sylwestra nie wyglądać:evil_lol:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
apple replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Puk puk - Rybka :lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a tak na poważnie to nawet nie mam zamiara pchać się do szkoły ...wolę już osmarkane noski wycierać , pomagać gatki podciagać i uczyć od podstaw [/B][/COLOR][/FONT]:p[/quote] I rację masz! w 100% Tam to przynajmniej dzieci sa wdzięczne i kochane i lubią cię za to że w ogóle jesteś :loveu:. Słodziaki. Nie wiem co się z nimi przez te jedne wakacje dzieje- pojecia nie mam
-
[quote name='Medorowa']Nie muszę rozpowiadać:roll::roll::roll: I tak wszyscy o tym wiedzą :B-fly:[/quote]No tak tak już ty się o to postarałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Przyszłam kuknąć czy ktoś do mnie z rana zajrzał a tu nic- pusto - idem :-(
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: oszalałaś...już posprzątane:razz::razz:.......:roll:..to może wpadnij do mnie na kaff :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Trochę szaleństwa nie zawadzi :cool3: Idę na tą kaff:lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
Buhahahahahaha! No psa utopią jak mamcie kocham no! [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i86406_PC190344.JPG[/url] :loveu: A tak w ogóle to mamcia co ty tak po nocach przemykasz nie chcesz ty sie na mnie nadziać czy jak? A ja tak tęsknię :placz::placz::placz: :loveu::loveu::loveu: -
Medorkowa ja cię koffom a ty śpisz:placz: :evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Przyszłąm se rano na żonkilke popatrzać :evil_lol: -
Ja też wpadam zameldować że dzisiaj wstałam wcześniej, odsprzatałam się światecznie jeszcze mi tylko takie duperele zostały więc jestem w jak najbardziej świątecznym nastroju :santagri:. Całuski z rana!:loveu: P.S. szkoda że ślubu nie bedzie - bym se brame zrobiła a tu nic:placz::placz::placz:
-
Ala się chyba na nas wypieła! Pse pani pani zaśpiewa, pse pani :evil_lol:
-
[quote name='Medorowa']A ja nie:grins:[/quote] Ja o tym wiem ale żeby tak samemu o tym rozpowiadać wszem i wobec:shake: :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Medorowa']Nie ważne:roll: Ważne, że widziałam siebie:B-fly: :siara: A czy ja wyglądam na Świętego:icon_roc::icon_roc: No moża pare kilo powinnam zrzucić, ale nie przesadzajmy:watpliwy:[/quote] Na świętego nie ale na Śniętą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: