Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Witam Was :loveu::loveu: :multi::multi: [/COLOR][/B][/FONT][/quote] Witamy Cię:loveu:
  2. [quote name='Fuga***']heloły a gdzie zdjątka choinkowe dzidzi i piesia, hę?[/quote] mam tylko dzidzi bo Krosiu skutecznie się chował. Potem spróbuje coś pstryknąć jeszcze bo dzisiaj ma lepszy nastrój i wieczorkiem wstawię bo teraz muszę lecieć. Całuski
  3. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]widziałaś kiedy taką......................grubą małpę????[/B][/COLOR][/quote] Fcale nie gruba jest tylko okrągła :loveu: [quote name='BeaC'] n[COLOR=DarkRed][B]ie wolno się nbaśmiewać z biednego chudziutkiego pieseczka, toz ona prawie:diabloti: jak charcik włoski jest:eviltong:[/B][/COLOR][/quote]Ależ ja się nie naśmiewam:evil_lol: Ale żeby mi tu pociskać kity że to charcik jest. Aż taka ślepa to nie jestem:roll::evil_lol:
  4. [quote name='Medorowa']Tralalalallaaaaaa[URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/music/25851/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/music/16.gif[/IMG][/URL] Nie mam coś weny do siedzenie na necie:roll::roll::shake: Chyba się zepsułam:niewiem: Idem se na zakupki, a co se bendem żałować;):evil_lol::evil_lol: KWM:loveu:[/quote] Ty to faktycznie masz talent:loveu::evil_lol: No wiesz wolisz zakupki od nas :roll:. No dobra daruję ci to przez te święta kazdy jest inny po niż przed:evil_lol:
  5. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no właśnie niektóre świnki...............som baaardzo sympatyczne miłe grzeja w stopki chrumkają przez sen.....................:razz:[/B][/COLOR][/quote]Wiem mam taka w domu Kronos się nazywa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ty pij kaff ....a ja biegnę jeszcze na blogaski i kole 14 uciokam do Rybolka bo jadziem z mamcią do lekarza :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dobrze ino fróc szybko bom się stęskniła za tobą - całe święta z tobą nie klikałam :placz: P.S. Pozdrowienia dla mamci
  7. apple

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][I][B]Wstali wstali :evil_lol: do pracy na 14 :shake:[/B][/I][/quote]Uuuuuuuuuuuuuu! Moje kondolencje najszczersze :diabloti:
  8. Spragnione piesie:loveu::loveu::loveu: [url]http://img185.imageshack.us/img185/9857/obraz160mr6.jpg[/url] P.S. Toż to jest reklama :roll:
  9. [quote name='Rinuś'][B][I]Przyszlim sie przywitać :loveu:[/I][/B][/quote] Ależ witam !:multi:
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] oddali... bo kolega który go odkupił od kolegi który nam pożyczył... :roll: ma problemy z nekrostradą (jakoś mnie to nie dziwi [IMG]http://www.wpk.p.lodz.pl/%7Ejsuch/emots/3/telekomuna.gif[/IMG]) i dopiero za jakiś tydzień, 2.. mu podłączą.. więc na razie stoi mu bezużyteczny... to nam pożyczył ;):multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]Szczęściara! Zresztą na TP zawsze mozna polegać - są niezawodni ( w nawalaniu) hahaha:evil_lol:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:....no co ...ja tak mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Obżarta jestem jak świnka - nie ubliżając świnkom :evil_lol:
  12. Ale żebra z niej normalnie tak jak Krosiu :evil_lol: [url]http://img340.imageshack.us/img340/2863/img0036editedai5.jpg[/url]
  13. A tym ciachem i kawą to nie poczęstujesz :roll:
  14. Toż to maupka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a nie pies [url]http://img411.imageshack.us/img411/861/img0010editedgy7.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. apple

    Brutus i Salma ;)

    No widzę że wreszcie wstali :multi::multi::multi:
  16. Doberek:multi:
  17. Witanko:multi::loveu:
  18. Heloł:loveu::multi:
  19. Doberek:multi:
  20. Dobry:multi:
  21. apple

    Galeria LENKI

    Heloł:loveu::evil_lol:
  22. No masz szczęście że się cieszysz:evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]....hej zielonojabłuszkowa!!!! przyszłam do Cię po świętach............... cieszysz się???:diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] Jak nie wiem co :multi::multi::multi: Normalenie jezdem w euforiii:loveu: Dlaczego zielonojabłuszkowa?:roll: jakaś aluzja? :evil_lol:
  24. Hej Agentko!:multi:Tęskniłaś?:evil_lol:
×
×
  • Create New...