-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='Iza i Avanti']Sześć Ciotka![/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Słoneczko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]jonQuilla :eek2::scared:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A co ty taka zgorszona:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Red][B]już cie Alzhaimer dopadł :glaszcze::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie Alzheimer ino skleroza[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol: [QUOTE]Medorowa Że whatta fu*k:roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Booszz Medorowa jak ty mało o życiu wiesz:diabloti::evil_lol: No Dieta niełączenia polega głównie na tym aby nie łączyć ze sobą białek i węglowodanów. Innymi słowy jeśli jesz ziemniaki, makaron czy ryż to nie jesz z nimi mięsa. Jeśli jesz mięso to z warzywami. warzywa należą do grupy neutralnej więc można je jeść zarówno z białkiem jak i węglowodanami...kumasz:razz: No a oprócz tego wybieram produkty jak najnizej kaloryczne...nie smażę ale gotuję mięso i ryby....no to tyle:p A i ten ispagul piję.....bleee:placz:[/COLOR][/FONT][/B] Cze Dżapko - chcesz pieroga:eating:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A chcesz w zęby:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Maga100'][B]ale ja mówiłam, mówiłam :placz: żadnych chusteczek :cool1: Ja z Tadeuszem, a raczej z jego tyłkiem, latam pod kran po każdej jednej kupie, od samego początku, nawet w publicznych toaletach, a latem miałam ze sobą przegotowaną wode i jak mu się zdarzyło na spcerze, to myłam mu tyłek nad chodnikiem.[/B] [B]I niczym nie smaruję.[/B] [B]Czasem od wielkiego dzwona maścią robiona w aptece, przepisaną przez pediatrę.[/B][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wydaje mi się że odparzenie nie jest kwestią chusteczek...można ich używać kiedy skóra jest zdrowa. Ale ja zauwazyłam że matki bardzo oszczędnie samrują pupki, a to trzeba nanieść wiecej tego kremu bo w tak niewielkich ilościach w jakich widziałam jak inni nakładają to krem znika w pampersie zaraz po nałozeniu:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork']dokładnie ten mamy.. niemiecki :diabloti: i też nic :shake: problem w tym że to juz nie odparzenia a rana- zresztą widziałaś :shake:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ooo to ja sie wypowiem w tej kwestii. jest mi doskonale znana ponieważ Ala tez mi się kiedyś strasznie odparzała....aż do rany. Wtedy najlepsze jest [SIZE=5]wietrzenie[/SIZE], tzn zakładałam jej pampera ale go nie zapinałam.....tak żeby mogł się luźno poruszać, po każdym siku lub koopce brałam i myłam pupcię przegotowaną ciepła wodą (nie chusteczkami- to bardzo ważne!) i smarowałam sudokremem (wg mnie jest to najlepszy środek na odoparzenia i przeciwko nim)- bardzo grubo!!! Jesli posmarujesz cienko to zetrze się on przy pierwszym kontakcie z pampersem. Od czasu tych odparzeń już zawsze smarowałam pupę Ali bardzo grubo, czy była odparzona czy nie i nigdy więcej się to nie powtórzyło. Druga sprawa to pozwalaj małej jak najdłużej poleżeć z gołą pupką ( wiem, że jest zimno ale tyle ile możesz to jej pozwól) aha i bardzo ważne! nie wiem gdzie dokładnie ma to odparzenie (Ali robiły sie zawsze w pachwinach) ale nie układaj jej tak aby mogła sobie podrażniać ranę ;) U Ali znikało po ok tygodniu tak plus minus;) Powodzenia! [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zuzia na tej focie zdaje się mówic......"Ocipiałaś"?:evil_lol: [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ACI11.jpg[/url] Cześć roznosicielko grypy:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]co to za smichy chichy z przypadłosci wielce dramatycznej :mad::mad::mad:[/B][/I] [I][B]a ściepe to robcie na grypowe medykamenty ..dopadło mnie to ustrojstwo:placz::placz:[/B][/I] [I][B]doberek[/B][/I] :loveu:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Najlepszy medykament to czosnek....ja jadam regularnie, we wszystkim czym można i nie choruję od nie pamietam kiedy;)[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: też Cię kocham :loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to grę wstępną mamy za sobą:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='sota36']Ja to chyba jestem prekursorem w stosowaniu ispagulu! Ale co jak co - w sumie 4 kilo poszlo;)[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No to po co ja tą diete trzymam:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a spójrz mamcia jak zareagowała :smile: widać coś ją poruszyło [/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]te ...psycholożka się znalazła:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork']:razz::razz: pytałam o oba lekarza stwierdził że to ostateczność i że póki co nie ma potrzeby ryzykowania, ale dzięki za radę :loveu:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]no masz....nie dziękuj bo do doopy ta rada była:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork']od 6go mies. życia :p[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co od 6 miesiąca?:crazyeye: Ja u Ali stosowałam wcześnie........o ja wyrodna:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='sota36']ISPAGUL i top slim! i juz kilo mniej, i juz brzusio spaszczomy:) a teraz ide na lody![/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ty też się tym glutem raczysz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='clockwork']:cool3::cool3: nie było szczepienia.... nie mieli personelu który ma wprawę w cuceniu mdlejących matek :diabloti::diabloti: szczepienie przesunięte na za tydzień bo mała ma katarek i pokasłuje :shake: w piątek byliśmy u lekarza ino z katarkiem i leczymy- dziś dostała dodatkowo syropek.... mamy tydzień na wyleczenie..... nic groźnego- oskrzela, płucka czyściusieńkie, ale ten cholerny katar :mad::mad::mad:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kup sobie olejek Olbas do kropienia w celach inhalacyjnych i maść wygrzewajacą Pulmex baby.....a no i niezbędna bedzie Frida;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja']:hmmmm:.....:roll:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: "łam" miało być:evil_lol: a ty się nie doszukuj haczyków:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]sota36 Jeee grillos! Grillos!! hura!!! jak nas nie zaprosza, to i tak sie wprosimy, choc.... moz enie....bo moze nas nie bedzie... zalezy kiedy...a jak nam terminy i inksze sprawy spasza. to bedziemy! 2plus2!!!! A ja schudla - i kilo!:smile:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]I pewnie jeszcze sie specjanie nie meczyłaś żeby schudnąć co?:cool1: No ja myślę, ż nam spasza terminy...ja własciwie jestem w każdy weekend do dyspozycji:p[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oooo będą fotasy z Grilka :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Noooo w grudniu po południu:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]można by z jakimś bazarkiem ruszyć :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]wylałem se herbatę:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jednooka Fruzia:evil_lol: Tylko pirackiej przesłonki brakuje:evil_lol: [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ABBA3.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='dbsst']pyyyyyyycha sok żurawinowy a może jakies % do tego soku :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Udam, że nie słyszałam:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dżąpko :multi::multi: doszły mnie słuchy że tu jakaś silikoniara tyłkowa śmiga :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nooo, chyba sciepę dla Zuzolowej zrobimy:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'][B]ni ma spry :evil_lol:[/B] [B]jaaaa jo sie kupia silikonowe wkladki :diabloti::diabloti:[/B] [B]grilos tak w grudniu co nie? przed swietami :eviltong: tradycyjnie :multi:[/B] [B]hihihihiihihi[/B][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]W grudniu...jak dla mnie bomba....będziem mieć nową "świecka tradycje":evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Yana']a w ten weekend nastąpił totalny przełom w aportowaniu koziołka. Do tej pory Yana tego nie lubiła, piłeczkę owszem, ale drewniany koziołek... beee... traktowała to jako niemiłe ćwiczenie, a minę miała jak męczennica :evil_lol: a w sobotę, nagle zaczęło jej się to podobać, chodzilyśmy sobie po polach i łąkach i ćwiczyłysmy w różnych miejscach i Yana podeszła do aportu baaardzo entuzjastycznie. Wcale nie musiałam jej zachęcać :crazyeye: Ale oczywiście Yana musiała przejść z jednej skrajności w drugą, z apatii do totalnej euforii :diabloti: teraz biegnie jak szalona do aportu, dopada go z efektownym naskokiem, lądując metr za koziołkiem, bierze do pyska i biegnie do mnie jakby ktoś ją gonił. Tuż przede mną zaczyna hamować, zwykle za późno, więc wali mnie tym koziołkiem po nogach, siada oczywiście krzywo, ale jaką ma zadowoloną minę, no pełnia szczęścia :evil_lol::evil_lol: nie wiem tylko czy taki aport przeszedłby na jakichś zawochach :roll:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To znaczy ze TZ musi być bardzo czujny podczas takich aportów:diabloti: witaj:loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]Doberek :loveu:[/B][/I] [I][B]jaa jo sie niy odchudzom :eviltong: mie by sie przidała wiynkszo doopencja :diabloti:[/B][/I] [I][B]przyslij rachunek na zurawina jesio mie stac :cool3::cool3:[/B][/I] [I][B]buzioleeeeeeeeeee:multi:[/B][/I][/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Se wsadź poduche w pory:evil_lol: Przywioze osobiście na obiecanego grilosa:diabloti: Ciamtaki:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
apple replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dzień dobry........:p[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Yana']witam w to ponure, ciemnie popołudnie :roll: jak ja nie cierpię poniedziałku :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]U mnie mgliste niestety:cool1: a wiesz co dzisiaj słyszalam w radiu apropos poniedziałku:razz: Że dzisiaj nie jest dzień.......dzisiaj jest PONIEDZIAŁEK:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ooo widzę tego rzepa...widzę:evil_lol:....chyba:roll: [url]http://i33.tinypic.com/35n4m1h.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='dbsst'] Mój syn dziś w nocy chyba zmienił ułozenie i jest głową w dół! z rana dostałam w motek a teraz z bani w..........no właśnie w co :roll: w kazdym bądź razie nie mam jeszcze obitych TYCH rejonów i czuje się DZIWNIE :roll: Mam nadzieję, że mi nie wypadnie w nocy :evil_lol: ja ciągle na blue connectcie i ciągle w pozycji łóżkowo rozgardiaszowej :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]łał.....czuj się jak wybraniec...ja tak nie mam:roll: :diabloti::diabloti::diabloti: hej a to byłam Ja:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
apple replied to bonita's topic in Foto Blogi
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green]To na kiedy mnie wpisałaś?:razz: Dobry:loveu:[/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tera sie wydało że ony taki gryfne frelki som bo sie sztyjc odchudzajom...pieronice jedne .... witej Dżapuszko [/B][/COLOR][/FONT]:loveu:[/QUOTE] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nooo a nam ściemy walą, że chciały by przytyć:evil_lol: Cześć Alusia:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]bonita [COLOR=Blue][I][B]Dzień doberas :smile:[/B][/I][/COLOR][/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]widzę że u Ciebie bardzo dobry jak taka uśmiechnięta jesteś - Co sie stało?:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zaczynam się zastanawiać czy ty ich czasem nie przyklejasz do podłoża że tak ladnie siedzą.....to nie jest normalne:roll: [url]http://i36.tinypic.com/243erm8.jpg[/url] Byłam:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]