-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='dbsst']fiu fiu ile zdjeć[/QUOTE] A ty się nie odzywaj dopóki nie kupisz Jaskowi zabawek do leżaczka:evil_lol:
-
Tak, stanowczo domagamy się fot:p
-
[quote name='agbar']Taaaa..ja jestem. Mam wkurwa. Mega poteznego. Wole sie nie odzywac....Bo jeszcze powiem o pare slow za duzo. A tak na szybko: pare dni temu odpadl kikut pepowiny-mozna oblewac :diabloti: Zaliczylismy juz pierwszy spacer. I wrocila zima...co nie poprawia mi nastroju. Poprawia mi nastroj przebywanie z moim synkiem,ktory jest coraz bardziej aktywny,patrzy na nas tymi cudnymi oczami i kocham go tak,ze brak mi slow....Jak ja zylam gdy go nie bylo???[/QUOTE]To niech mija ten wkurw szybko...i czekamy na foty tego przystojniaka:cool3: Aaaaaaaaa no i oblewam kikucik...lalalala:drink1: Ja czsem jak wyslę Alę z teściami na wieś i siedzę w domu sama (plany zawsze mam co to nie zrobię, jak to się nie wyśpię) to nie mogę sobie miejsca znaleźć.....nie wiem co ja z czasem i z życiem robiłam jak nie było Ali....znam to doskonale;)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Boooszz jak ona patrzy:loveu: [url]http://i49.tinypic.com/2w7eb9t.jpg[/url] -
""A ja palę faje....... żuję gume, palę faje za fają..." [URL]http://i45.tinypic.com/2ld9ly9.jpg[/URL]:smokin: No wiecie co.....pies na stole....skandal:eek2:[URL="http://i49.tinypic.com/30ske9l.jpg"]:evil_lol:[/URL] [URL]http://i49.tinypic.com/30ske9l.jpg[/URL] Ty to jednak wredna jesteś....sama sie naubierała a biednego prawie nagiego pieska sniegiem obsypuje....normalnie byś sie wstydziła:mad: [url]http://i46.tinypic.com/301o6c0.jpg[/url]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]:roflt: ...kazali pozować to siedzą ;) [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0855ps.jpg?t=1264426046[/URL][/B][/COLOR][/QUOTE] I to porozumiewawcze spojrzenie:evil_lol:
-
Nooooo Heeelooooł....jest tu kto?:scream_3:
-
To nie jest prawdziwe dziecko....to sciema!To lalka jakaś i jeszcze w dodatku niekompletna.....Okręcili jej raczkę i myśleli że się nie kapnę...pffffffff!:obrazic: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0872ps.jpg?t=1264413674[/URL] ja bym to podpisała inaczej:evil_lol::cool3: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0846ps.jpg?t=1264426030[/url]
-
[quote name='dbsst']dziś Jan wykończył psychicznie swojego rodzonego ojca :diabloti: od 6 Jan chciał się BAWIĆ i ZWIEDZAĆ mieszkanie a R za wszelką cenę chciał go USPAĆ :evil_lol: efekt Jan teraz w półśnie zrobił kupę i poszedł spać (mycie go na śpiocha straszne na szczęście podobno nie ja mam to robić:cool1:) a R wygląda jak zombi. Wyrodna matka wkroczyła po 8 zabrała syna co spać nie chciał i się nim zajeła a tata odjechał zanim zdążyłam opuscic sypialnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i najlepsze "on wcale nie chciał spać" "no nie chciał bo chciał się bawić" "jak to bawić, to nie chciał spać?" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Buahahahahahahaha:roflt::roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='zuzolandia'] [B][I]maupaaaaaaaa :eviltong::eviltong: mnie masz żałowac a nie Zuzie utwierdzac w przekonaniu ze dobrze zrobiła :evil_lol: [/I][/B] [/QUOTE]No ale skoro dobrze zrobiła:roll::diabloti:
-
Czy tu jeszcze będą jakies foty tego przystojniaka:motz:
-
To nie pies...to szatan:diabloti: A o mnie połozna po porodzie zapomniała....sama sie upomniałam w przychodni po trzech miesiącach i jak juz przyszła to nie podskakiwała:evil_lol:
-
ooooooooooooooooooooooooo:mdleje: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0814ps.jpg?t=1264109834[/url]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Ale kiecka!Bomba!:crazyeye: http://i50.tinypic.com/244eel0.jpg Aaaaaaaa złapałam Wampirzycę:evil_lol: http://i47.tinypic.com/95n582.jpg -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']Beda dzis!!!!![/QUOTE]Studniówkowa kiecka!!! pamietaj!:mad: -
będziesz mi tu Zuzię śniegiem sypać....dobrze Ci tak:diabloti::evil_lol: [URL]http://i47.tinypic.com/s30pww.jpg[/URL]
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]dopszzzzzzzzz ;-) .... a u mnie som fotecki sponiewieranej panci hihihihihi buziol;-) [/I][/B][/QUOTE] Lece zobaczyć...
-
Debe jeśli tylko lubisz taki hardcore:evil_lol:
-
[quote name='dbsst']jestem nikt nie zauważył że mnie nie ma NIKT :( wczoraj byłam na odwyku sieciowym - dzis juz mi przeszło czemu ja znowu mam mega syf w domu????????????!!!!!!!!!![/QUOTE]Ja zauwazyłam:grins: Hmmmm bo jesteś młodą matką?!:megagrin:
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]a od Ciebie bije czkawką :diabloti:[/I][/B]:diabloti: [B][I]Normalnie sie kcialam kaff zrobic coby foty obejrzec a woda sie nawet nie zdązyla zagotowac i juz po oglundaniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: doberek :loveu:[/I][/B][/QUOTE]nie narzekaj, ciesz się chwilą:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]lato ...lato wszędzie;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Aaa tam:oops: :diabloti:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] [FONT=Georgia]tak :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] widzisz jak to co robisz wpływa na innych? :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Normalnie aż się boję więcej fot wstawić bo jeszcze sie dogo zawiesi:evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]głupie forum się zwiesiło :):mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Buhahahahahahahah Żonkila, tak bardzo chcesz lato że mi tu posty dublujesz:roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='dbsst']o matko ogrom fot mnie przybił[/QUOTE]Powstań ziemia jest zimna a ty jestes matka karmiaca....jeszcze Ci cycki zawieje i bedzie Ci trzeba okłady z kapusty robić:evil_lol: