Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='dbsst']alez ja młodo wyglądam :cool1:[/QUOTE]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  2. ale mam krokodyle:loveu: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0740ps.jpg?t=1263419001[/URL] Jaki problem mamy?:roll:
  3. [quote name='dbsst'] HA ŻARTUJESZ teraz prawda :evil_lol: [/QUOTE]Nieee:roll:
  4. [quote name='Maga100'][B]czy możecie się uspokoić? :diabloti:[/B][/QUOTE] Stanowczo nie:evil_lol:
  5. [quote name='dbsst']no wiesz podpadać teściowej Ali fiu fiu :P[/QUOTE] A co jesteś msciwa?:cool3:
  6. [quote name='dbsst']Jpkowa coś ci się stało z mową :evil_lol: [COLOR=Green]Uwsteczniłam się chyba:evil_lol:[/COLOR] hahahhahaha a czy na pewno chcesz taka teściową dla Ali bo wiesz my w dwupaku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]No wiesz, liczę na to że po znajomości nie bedziesz jej dupy truła:evil_lol:
  7. Jessso jaki on przystojny:loveu: Zabukuj go proszę dla mojej Ali:evil_lol: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0733ps.jpg?t=1263417879[/url]
  8. Iiiii tititititititititi:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0732ps.jpg?t=1263416398[/url]
  9. [quote name='dbsst']witam troszkę was zaniedbałam co :P[/QUOTE]Okrutnie........nie wiem czy będę w stanie Ci wybaczyć:diabloti::evil_lol:
  10. [quote name='zuzolandia'][I]te maseczki mnie duszą ;-) hihihihih i jak juz WAM lepiej ??? buzioleeeeee przez ta Twoja maseczka ;-) [/I][/QUOTE]Ja już lepiej....Ala hmmm trudno powiedzieć, bo niby temperatury nie ma ale kaszel nieziemski i zapchany nos nadal ma:mdleje: Tz jeszcze chodzi:evil_lol: Cię tez całuję:loveu:
  11. [quote name='dbsst']oddam jakiejś narzeczonej :diabloti:[/QUOTE] Oplułam się:roflt:
  12. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaale myśliciel:loveu:.......albo koopę ciśnie:evil_lol::eviltong: [url]http://images8.fotosik.pl/166/e16aaa0303569e63.jpg[/url]
  13. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Pijta , skaczta , możecie hałasować ....Aga z małym wyjdą chyba w piątek do domku , póki co Malizna jest grzeczna ...cały czas śpi [/B][/COLOR][/QUOTE] To tam dłużej trzymają:roll:
  14. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]nie pyskował ..... sklerozy ni mom :obrazic:[/B][/COLOR][/QUOTE]Nie mówię, ze masz ino tak Ci uleciało moze:roflt:
  15. [quote name='clockwork']:hand:[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] dla Ali :razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/QUOTE]Dlaczego dla ali? A my co - od macochy?:evil_lol:
  16. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] :roll: mój ma 20 lat ...a Jaśko z wujka Qby przykład weźmie i będzie grzeczny :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE]Kuba się nie liczy bo to już na pewno nie pamietasz, bo to dawno było:evil_lol: A teraz dzieci pyskują i nie tylko moje ale Belli też:evil_lol:
  17. [quote name='Alicja']ś [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no to Jabłuszko ;) chluśniem bo uśniem :knajpa: za zdrówko malucha [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Lalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......za zdrówko Maluszka:beerchug::beerchug: :drink1::drink1: :cunao::cunao::cunao:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nasze chłopaki nie pyskują :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] jeszcze:diabloti:
  19. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]no przeca nic nie mówie :roll:[/B][/COLOR][/QUOTE] Nie rozumiem dlaczego tak parsknęłaś smiechem:roll: No!:evil_lol:
  20. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]no tak .....likierek i naleweczka :diabloti:gdzieś już to było ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Ale ino kapeczkę:roll:....słowo harcerki:grins: a poza tym to ciiii....musisz tak wszystkim rozpowiadać:mad::evil_lol:
  21. [quote name='dbsst'] dziś odbije w gisie czy czyms tam do ramki :razz: [COLOR=Green]Oooo totototototo [/COLOR]:grins: dziś były pieszczoty i spanie kurcze fajnie jest być MAMĄ :multi::multi::multi:[/QUOTE]Zobaczymy co powiesz jak jak zacznie pyskować:evil_lol:
  22. [quote name='dbsst'] hahahhahaha proszę Jabłkową o nie wprowadzanie zamętu na matczynych galeriach - dla mnie to było straszne dojść o co chodzi :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ..................................................................................................................... [/QUOTE] a bo niewiedzieć czemu ście się uparły rodzić mniej więcej w jednym terminnie:roll: i to w jakim:splat:....w styczniu....kiedy np maj taki ładny miesiąc jest:evil_lol:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]z całym szacuneczkiem ...nie ja ino jakiś Jabcok :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Green] Ojj no za zdrowie Aleksika piłam to jestem usprawiedliwiona:eviltong: A z resztą tak się rozmnażaja na tym dogo te dziewczyny, ze już mi sie dzieci milić zaczynają:evil_lol:[/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]iem jej po...merdało ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]patrzajta do czego pijaństwo prowadzi :diabloti: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Nie pijaństwo ino kosztowanie:diabloti:
  24. [quote name='Maga100'][B]Buhaha, Jabłkowej z wrażenia wszystko się pop.... pomyliło :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/QUOTE] No....po.......pomyliło mi się no coooo:roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  25. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale jaja......się mi nie skopiowało:evil_lol: Już się porawiam:evil_lol:
×
×
  • Create New...