-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='dbsst']biedne nieświadome dzieciątko[/QUOTE] Iii tam biedne.....ty nie wiesz jaka ja jestem biedna:evil_lol:
-
No i co z tymi filmami?:mad: Obiecanki macanki a gUpiemu radość:roll:
-
[quote name='Medorowa']Byłam... jakby ktopytał:b-fly:;)[/QUOTE] Nie pytam bo widzę:evil_lol:
-
[quote name='dbsst']odniosłam kolejną porażkę Jan wpadł w furię - a jak wpadnie w furię to amen święty boże nie pomoże!!!! Dostatecznie szybko nie odgadłam co on chce - może dlatego, że on sam nie wiedział czego chce - 20 minut chodziłam nosiłam na wszelkie sposoby wkładałam go do fotelika, lezaczka, łóżeczka ciiiichałam śpiewałam, błagałam, na brzuszek, na boczek na plecki, z nózkami na mnie przez ramie NIC TOTALNIE NIC nie pasowało. Poddałam się połozyłam go do wózka i postawiłam pod lampą i CISZA JUŻ OD 7 MINUT!!!!!!! co ze mna jest nie tak co ona w sobie ma w czym jest lepsza w czym ładniejsza ona tylko biernie wisi. Czy Jan lubi w takim razie bierne, czy wiszace a może te z wzorami - ja też mam wzór moge mieć więcej wzorów tylko błagam JA CHCE BYĆ PRZED LAMPĄ tą wstrętną, której teraz nzawet jakbym chciała nie zdejme! Inne dzieci mają łuki z zabawkami, mają karuzele a Jan a Jan ma LAMPE!!!!! klęska porażka DRAMAT![/QUOTE] Wyrzuć bo wkrótce powie do niej mamo:evil_lol:
-
[quote name='dbsst']no i tak mnie tu po brodzie smyrać a ja wtedy będe mruczeć ;) Melduje się z miedzylądowania na jeść i inne przyjemności :D niesamowite, ze ta inna przyjemność jest tak przewidywalna od jakiegoś czasu codziennie po 12 po jedzonku księciunie ma monolog hahahha Za chwilę go znowu chyba zaaduje do wózka i na balkon tym razem. A na 16 na usg bioderek --- zobaczymy BOŻE ON WŁAŚNIE UŚMIECHNĄŁ SIE Z DZWIĘKIEM "WYBUCHNĄŁ ŚMIECHEM" W TEJ SEKUNDZIE I ZNOWU DO TEJ PIEPRZONEJ ZNIENAWIDZONEJ LAMPY!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]Musi bardzo sympatyczna ta lampa:evil_lol::diabloti:
-
Halloooo są tu czy nie?:cool3:
-
Dobry.......to ja:grins:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty nie mów HOP.... :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]hi hi hi:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=DarkRed][B] [COLOR=Red]nie pytałaś :roll:[/COLOR][/B][/COLOR] [/QUOTE]Myślałam że jako stara dogokoleżanka to nie musze pytać.....:roll:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]bo ja myję ręce Manusanem ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]I teraz mi to mówisz:crazyeye:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]:evil_lol: jakoś strasznie Cie ta zaraza dotknęła ..... widać te netowe wirusy silniejsze ;) , bo ja na żywca się nie zaraziłam :roflt: [/B][/COLOR][/QUOTE]Pewnie w maseczce byłaś:diabloti: Albo ja jakaś wrażliwa jestem:roll::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]:errrr::errrr: zazdrośnica :bigok:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER]:loveu::loveu::loveu:[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]KCM!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/QUOTE]Nie zazdrośnica ino wszystkie kruca bomba rozsiewacie jakieś "zarazki":mad::evil_lol::loveu: :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]a żeby tylko ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]no wlasnie:evil_lol:
-
[quote name='zuzolandia'][B][I][SIZE=7][COLOR=Red]JABUSZKOOOOOOOO GRATULEJSZYNNNNNN !!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]:oops::oops::calus:
-
[quote name='dbsst']no to dobrze, ze już PO!!! Rozmawiałam z sąsiadką jedyną z którą rozmawiam hahaha mówi, że jej syn jest chory i jest na antybiotyku drugi raz w życiu z nudów czy nie wiadomo z czego może z gorączki zjadł kredkę świecową i dostal rozwolnienia - całą noc z mężem biegali koło niego i nie wiedzeli czy to po kredce czy po antybiotyku. Wracała do domu (mieszka drzwi kołomnie) zgarbiona z tekstem "wie pani co praca w kamieniołomach i 50 etatów to nic w porównaniu z chorym dzieckiem" chyba zaczynam się bac hahahhahahah oooooooooooooooo i od kiedy pozbywasz się coory :D[/QUOTE]Święte słowa...wie baba co mówi. ja nie spałam 4 dni....nie życzę nikomu:shake: Od września będzie czas się rozstać:diabloti:
-
[quote name='majoka']jabłuszkowa, czy te mulenie dogo jest stałe???Juz z 2 lata mnie nie było i jakoś cierpliwości nie mam (starośc nie radośc)[/QUOTE] Niestety, stałe!!!! Dlatego tak rzadko tu przychodzę.
-
Ooooo to Ciocia Japkowa tuli tuuuli Jasieńka:calus:
-
Boskie Klony:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='agbar']Obie?....:diabloti:[/QUOTE]No oczywiście, ze obie:evil_lol: Przecież nie mogę jej tam samej na pastwę tych PAŃ zostawić...no co ty:roll:
-
Hmmm ja nie wiem o czym wy mówicie...moje dziecko to jak je kładłam o 19 to spało do 6.30....Słowo:roll: W dzień spało trzy razy po dwie godziny a czasem i dłużej....:roll: Nooo w sumie to ciągle spało:evil_lol: Ale czuję, że jak przyjdzie drugie to mi to z nawiązką wynagrodzi:placz::evil_lol:
-
Witajcie Kochane! Śpieszę donieść, że już lepiej!;) Na szczęście po chorobie nie ma prawie śladu, jedynie mała mi z wagi spadła....schudła całe 3 kg co przy jej posturze jest bardzo widoczne. Ale poza tym jest już dobrze. Stara sie nadorobić cały tydzień niejedzenia i popycha zupkę nawet 10 razy dziennie. :evil_lol:Powiem tak: przez dwa dni zjadła cały garnek zupy pomidorowej i trzy paczki makaronu...SAMA!:crazyeye::evil_lol: A z takich spraw codziennych to zapisałyśmy się do przedszkola!!!!:multi:
-
wiesz co?:roll: A gdzie odrobina prywatności ? :crazyeye:biedny Dili:evil_lol: [url]http://img132.imageshack.us/img132/8001/img3685d.jpg[/url] Ojejjj jaki On już duży:loveu: I przystojny:loveu: [url]http://img196.imageshack.us/img196/4201/img3648s.jpg[/url]
-
No cooo:roll: Rozrywkowy weekend mialaś :evil_lol::diabloti:Co narzekasz?:roll:
-
To ON jeszcze żyje?:crazyeye::evil_lol::diabloti: [URL]http://images8.fotosik.pl/227/ae522ba90360493f.jpg[/URL]
-
[quote name='dbsst']w zasadze to nie wiem co powiedzieć ale boje sie, że znowu mnie opier papier, że nie odpowiedziałam :roll::diabloti: /QUOTE] I słusznie.....grunt to postrach:diabloti::evil_lol::loveu: