Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Ooo matko....co ja tu wyczytałam.....coś ty sie Debe z moją teściową widziała i jej złote myśli wynotowała?:shock: Brawo Jasiek:multi: A pierdołami o butelkach sie nie przejmuj.....pogada se a ty wiesz swoje;)
  2. Ojjjejjjj Aga jak miło tutaj wejść i poczytać dobre wieści! Cieszę się, że najgorsze sie oddala....Będę trzymała kciuki za Ciebie nadal :kciuki: No proszę jaki myśliciel:loveu: [URL]http://img97.imageshack.us/img97/2457/img3389m.jpg[/URL] A Dilski.......:mdleje: Kronos mi sie raz owinął wokół słupka....myślałam, że złamał kręgosłup....a tu nic otrzepał sie i poleciał:evil_lol:
  3. Kierowca (kierowniczka?) walca:evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/204/3014c7411da4b21e.jpg[/URL] A pies?:crazyeye: W jednym pokoju z dzieckiem?:crazyeye: Na kanapie:crazyeye: Przecież ona się nabawi alergii a nie daj Boże liszaja jakiegoś złapie!!!:evil_lol::diabloti:;)
  4. Ale fajowy John'u:loveu: I nie ładnie sie tak z dziecka nabijać:mad:
  5. Nie no przestańcie....już się dołeczek wypełnia:evil_lol: A pielucha to pewnie ta "na 6 kg koopy":diabloti::evil_lol:
  6. [quote name='agbar']Kochane moje dziekuje za kazda rade i dobre slowo...Tymbardziej,ze teraz mi to cholernie potrzebne...Bylam dzis u lekarki mej dowcipnej....Nie jest dobrze..powiedzialabym nawet,ze jest bardzo niedobrze....Zachcialo mi sie cholera porodu tfu naturalnego....Dlaczego kurdwa dlaczego nie zdecydowalam sie na CC??????Moze smigalabym juz jak nowka? A tak...to doopa..wielka zbita doopa...wlasciwie popruta....Wysiadlam dzis psychicznie,od rana wyje,leb mi peka juz od tego placzu....szwy puscily w cholere i to nie tylko na zewnatrz ale w srodku tez....Nie jest dobrze....W poniedzialek ide na jeszcze jedna konsultacje i zrobic termin na poprawke...beda mnie pruc i ponownie zszywac...w narkozie niestety..... I takie tylko pytanie mi sie nasuwa czy mnie kiedys cos latwo przyjdzie....Nie nadaje sie cholercia do niczego..nawet do rodzenia dzieci..... A synus dzis jakby czul....mam aniola dzis w domu...I co na niego spojrze to rycze zas bo jak pomysle,ze mam go zostawic na czas pobytu w szpitalu.....ech......[/QUOTE] Agucha..........oć ucałuję bo cóż innego mogę:calus: Ale popatrz na to tak....sprują i zacerują już dokładnie i na spokojnie...i może wreszcie dojdziesz do siebie jak nalezy.;) A Aleksik......bedzie dobrze.....pewnie nawet nie zauważy że zniknęłaś...Wiem jak to jest....wiem jak nie chce sie zostawić dziecka no bo któż sie nim zajmie lepiej niż ty....no pewnie nikt, ale tatuś na pewno sobie poradzi. A ty myśl o tym zabiegu tak, że dla małego musisz być jak funkel nówka nieśmigana i dlatego dasz rade!!!;) Trzymam moooocno:thumbs:
  7. [quote name='dbsst']jakby się pojawiały kolki polecamy [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/robert/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]http://www.aptekainternetowa.warszawa.pl/galerie/g/gripe-water-150ml_1872.jpg[/IMG] u nas sprawdza się rewelacyjnie bo kolki miewamy już od czasów szpitala............ i woda wyparła Sab simplex - również polecam w polsce towar deficytowy u was w kążdej aptece ;) ale fajnie, że u was fajnie no i już macie MIESIĄC!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje :D[/QUOTE]Oooo tak! tez to stosowałam....dobre to jest! No a póxniej troszkę to jeszcze espumisan w kropelkach...nawet lepszy niz woda koperkowa;) A no i masażyk brzuszka...;)
  8. Noooo i wystarczy na Ciebie nakrzyczeć i od razu są efekty!!!:diabloti::evil_lol: bardzosię cieszę, że Dili stanął na wysokości zadania.....i nie chcę mówić : a nie mówiłam ;-P No proszę.....cała Polska.....WRÓĆ całe NIEMCY czytają Aleksikowi:evil_lol: [URL]http://img199.imageshack.us/img199/7699/img3306d.jpg[/URL] A co do tych bóli brzuszka u małego....Aguś Ala też miała straszne kolki i co się okazało...ze to przez źle dobrane mleko modyfikowane. Niby te mleka mają taki sam skład a jednak się różnią... U Ali zmieniłam z NAN-u na Bebiko i jak ręką odjął...słowo! A poza tym to strasznie mi się to Wasze cudo podoba...muuuua:kiss_2: [URL]http://img192.imageshack.us/img192/8747/img3269j.jpg[/URL]
  9. Haaaalooo......i jak zdrówko?:roll: Zostawiłaś nas Aga z takimi niespecjalnymi wieściami i ucichłaś........haaaalooo!!!:mad: Ja sie stanowczo domagam wiesci...............haaaaalllooooo....jest tam kto?:scream_3: HAAAALLLLLOOOOO!:scream_3::scream_3::scream_3:
  10. Jaki sprzęt? Jaki? Ha! Już wiem....pewno se debe chustę kangurzycy sprawiła:cool3:
  11. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]lepiej z kółeczkiem z kaczką :grins:[/B][/COLOR]:diabloti:[/QUOTE]Albo w kapoczku:diabloti:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak już bede bezzębna- tak jak lubisz.... czyli już niebawem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Doppszzz czekam niecierpliwie......:p Ino nie zapomnij sie szeroko uśmiechnać:evil_lol::diabloti:
  13. [quote name='clockwork']:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a myslisz że ona już gotowa na tłumaczenia że natura czasem lubi płatać figle??? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] Hmmmm myślę, że nie zaszkodzi oswajać jej z tym faktem .....a szczegóły to potem:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MAMUNIA ......... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Taaaak? Poka twoją fotę:cool3:
  14. lustereczko powiedz przecie.....:loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/202/32468dab231a0e71.jpg[/URL]
  15. [quote name='clockwork']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Q Q !! :multi::multi: dziękuję za odwiedzinki i miłe słówka :loveu::loveu: eeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj dziewuchy- mam dylemat..... Grosia bacznie obserwuje, poznaje świat, coraz więcej ją interesuje... zaczynamy edukacje i powiedzcie mi..... co mam dziecku powiedzieć na to: (fota poniżej) ... co to jest??? KROWA to to nie jest- z dzwonkiem to BYK..... a z trzema dzwonkami????? :crazyeye::crazyeye::roll: na razie jesteśmy na etapie że robi muuuuuuuuuu.....:roll: [/QUOTE]Ożesz...Klockowa:roflt::roflt::roflt::roflt: To jest byk z trójrurką :evil_lol:
  16. [quote name='dbsst'] Witajcie jest super idę budzić Młodziaka jeść i spaceeeeeeeeeeeeer :cool3: Macierzyństwo to dziwny twór :roll:[/QUOTE]Ino nie zapomnij o fotach:diabloti:
  17. [quote name='clockwork']i własnie o to chodzi- ja też bym NIE, ja nawet na basenie NIE :roll:, i dlatego szacun dla tych którzy nie są zakomplexieni ;) ja sama mam masakrycznie niską samoocenę i autoakceptacje............ więc jeżeli ona sama ze sobą się dobrze czuje- RESPECT ..... a przeciwnicy myślę że mają conajmniej 10 zakładów fryz. w jej sąsiedztwie do wyboru. Wiem jednak że długo nie podziała, nie w Jastrzębiu :shake: zniszczą ją :mad:[/QUOTE]A co u Was w Jastrzebiu jakaś mafia cycUś?:roll:
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki:loveu:- najlepsze geny przejęła- kupe lat hodowane i odkładane:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] Hahahahahahahahaha.....specjalnie selekcjonowane!:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oślimtałaś dzidzi nózie :razz:[/B][/COLOR][/FONT] Nie praffda...ledwo cmoknęłam:roll: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo nie szpanuj :evil_lol: przeczytałam mam taką foTke :roll:[/B][/COLOR][/FONT] Takiej z Pawciem nie mam:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaaa swoją drogą- dlaczego na basenie na plaży to takie normalne, nawet bez staników, a u fryzjera już nie??? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Wiesz co..... ja już mam takie skrzywienie, że patrze na wszystko poprzez własne kompleksy i dlatego tak mnie to zszokowało bo ja bym w życiu się tak nie pokazała gdybym tak wygladała.....ale z drugiej strony jesli ONE nie mają kompleksów to w sumie powinno mi to latać....
  19. [quote name='malawaszka']co tam się w tym waszym jastrzębiu wyprawia :lol: [URL]http://wiadomosci.onet.pl/141437,21,0,pokaz.html[/URL][/QUOTE] O ja pier******niczkuję:crazyeye::???::smhair2::shake: Masakra.....zwłaszcza to stare czarne straszydło.....:shake: Mój powiedział, że jeszcze jakby ta opalona to jakoś by poszło, ale te dwie pozostałe to musiały by mu dopłacić za to ze wysiedział w fotelu i nie uciekł...a potem renta do końca życia:evil_lol: Ale nie, tak serio to to jest straszne...czy ta szefowa nie widzi, że to jest ........ehhh szkoda gadać:shake: Ożesz......ale fajowa ta Wasza Domisia:loveu::loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/200/f4941e4d4b02f8bf.jpg[/url] Cioteczka Japkowa cmoka piętaszka:kiss_2: [url]http://images8.fotosik.pl/200/916088515915b591.jpg[/url] Oooo mam taką fokę...mam:sweetCyb: [url]http://images8.fotosik.pl/200/71d75a17bff27476.jpg[/url] Już któryś raz widzę "zanurzenie" i nadal mi serce staje:roll: [url]http://images8.fotosik.pl/200/8137f92e4e6b8393.jpg[/url] fantastyczne:loveu::loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/200/834bd5860491ac46.jpg[/url]
  20. [quote name='dbsst']no tak zapędziłam się i po psie na dzieciowym forum piszę :shake::evil_lol: odpowidnia ilość gipsu na kosci i kauczuku na stawy i chłopak jak malowany :evil_lol: kochana czy ty OCIPIAŁAŚ wyobrażasz sobie MNIE z wózkiem, psem co sie mnie nie słucha w zaspach z EMILEM jeszcze :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: może jak odśnieża chodniki to do wózka zamiast Jana emila spakuje :evil_lol:[/QUOTE]Co proszę? To Ja Ci to przypomnę jak bedziesz u mnie o foty ze spacerów krzyczała:diabloti:
  21. [quote name='dbsst']niezły gigant jest co :D wróciliśmy z dworu okropnie fatalnie dlaczego ja nie mogę jechać w gondoli a Jan nie może pchać tej gondoli tak wiem wiem za kilka lat tak będzie z tym, że n będzie pchał spacerówkę z matką ;) Szpilka w końcu szczęśliwa bo łazikuje i biega za piłką może odzyska formę :][/QUOTE]No duuuży.....czym ty karmisz? Gipsem?:evil_lol: No to foty z tego piłeczkowania pokazuj:diabloti:
  22. Uffff to dobrze, że się nie wybrałam na ten cały Testosteron......:roll: Pozdrawiam:loveu: Ale chociaż Grosię byś pokazała:cool3:
  23. [quote name='dbsst']hahahhahaha odnalazła się odnalazła się trzecia MATKA!!!!!!!!!!!!!!!! [URL]http://babyonline.pl/kalendarz_rozwoju_dziecka.html?cac_week=5&cac_month=&cac_year=&cac_no=1[/URL][/QUOTE] Nie no ja Cię proszę......a teraz pokaż tego malucha....bo tego chłopa to se chyba od koleżanki pożyczyłaś :crazyeye: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_1211ps.jpg?t=1265487721[/url]
  24. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni mom :niewiem: mom ino rentgena szczeny :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] O to tak jak mój TZ:evil_lol:
  25. No ale skoro już przyszłaś to chociaż jakieś foty byś dała:diabloti:
×
×
  • Create New...