-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
[quote name='agbar']A kopiuj sobie.... Meczy sie moje malenstwo...zaparcia ma Okruszek biedny moj malenki.... A ja jestem chora...leze i zdycham,w gardle mieszka chyba jez a w nosie zainstalowal sie wodospad jakis cholerny....Leb mi peka..Oby tylko maluszek sie nie zarazil bo juz cos pokasluje i kicha jak wsciekly.....Jak nie urok to.....przemarsz wojsk radzieckich....[/QUOTE] Ojj Aguś to zapodaj sobie leki i mleczko z czosnkiem i wygrzewaj się.... Unikaj jak najbardziej możesz kontaktów z maluszkiem i możesz mu dać Herbatkę na przeziębienie z HIPP'a ja zawsze ją dawałam ali jak ją coś pobierało..... [IMG]http://www.i-apteka.pl/data/gfx/pictures/large/6/1/2216_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: spotkam go kiedy to zapytam..... mam jednak nadzieje że Domi będzie się brzydziła dziarami- jak mamusia i tatuś ;) przetrącę łapy przy samej doopie jak mi przyjdzie z dziarą czy kolczykiem :mad::mad::mad: cze robaczki :hand: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Hahahahahahahahaha a to dobre......na prawde...dobre....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooo no no!!!!! nie daj boże :tard::tard:[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:[/QUOTE]Ciekawe czy "Pan na zdjeciu" podziela twoją opinie?:evil_lol: Cześć Klockowo:loveu:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]ja wiem ...ja wiem :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE] Słucham:icon_roc:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pffff też nie spałam i żyje ...:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Zapomniałaś dodać, że ledwie:evil_lol:
-
No i pamiętaj! Nigdy, przenigdy nie oblizuj dziecku smoczka...od razu do do wysterylizowania !!!!:evil_lol::diabloti:
-
Ooooooooo ale mi się ciepło zrobiło.....:loveu: [URL]http://img130.imageshack.us/img130/5050/img3125a.jpg[/URL] ....NA SREDUSZKU, zeby mi tu zaraz jakieś złosliwe nie powiedziały,że zaworki mam nie tego:evil_lol: hahahahaha czy wy przygotowujecie konkurs "Znajdź cztery różnice"?:evil_lol: [URL]http://img41.imageshack.us/img41/337/img3232v.jpg[/URL] A ja chodzę niewyspana od prawie trzech lat.......sie dziwię, ze jeszcze żyję?:lying:
-
Mówi się FURAJA:evil_lol: Fajna fota....i nic a nic nie bolało:crazyeye: [URL]http://images8.fotosik.pl/186/1bb73ad55939a483.jpg[/URL]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Ja też chcę mieć taką fotę z Buffencją:placz: [URL]http://i45.tinypic.com/243eykw.jpg[/URL] hahahahaha ale się sfilcowała:evil_lol: [url]http://i47.tinypic.com/2z8xfs3.jpg[/url] -
No masz....po drzewach chodzi....to może to nie pies ino małpa:roll: [URL]http://i50.tinypic.com/2hn84tj.jpg[/URL] hahahahahha ale Fruzia ma rudy ogon:eviltong: [url]http://i50.tinypic.com/sb7rkx.jpg[/url]
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]Ejjjjjjjjjj szalona koboto gdzie przebywasz jak Cie ni ma????[/I][/B][/QUOTE] A tu i tam ale przede wszystkim w kurniku....odkurzam twoją grzędę:diabloti: A tak poza tym to czemu szalona? No aj wiem że ostatnio poszalałam z fotami ale żeby mnie od razu od szaleńców wyzywać?:roll:
-
[quote name='Medorowa']Cze Dżapuszko:hand::hand::hand: Tęskniłaś:B-fly:[/QUOTE] Ożeż qutwa jego mać:crazyeye:.........Medorowa to ty? Ty żyjesz?:crazyeye: [quote name='zuzolandia'][B][I]Siema ......ale wiejeee.......dej pozor co Cie niy wywieje ;-)[/I][/B][/QUOTE]No zajebiście, dzisiaj jak szłam na poranny spacer z Kronosem to prawie ta największa snieżyca była. Powiem tak, szłam po omacku....Kronos też:evil_lol:
-
Tutaj Jaś wyglada jakby się uśmiechał:loveu: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0902ps.jpg?t=1264670559[/URL] A na takie akcje to uważaj.....kiedyś też robiłam Ali zdjecie z Krosiem kiedy ona ziewała a on ja obwąchiwał i ten kretyn w jednej sekundzie wsadził jej jęzor do buzi.....chyba se chciał resztki mleczka wylizać....no mówię wam moment to był....tak, że uważaj na psie pocałunki z języczkiem:evil_lol::diabloti: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0925ps.jpg?t=1264674235[/url]
-
[quote name='agnes1'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat: a ja durna nie pomyślałam.... a przeca faceci lecą na dzieciate bo to qna znaczy że baba aktywna :grins: ok dzwonie na taxi i pogadam z panem czy aby koniecznie nalega na zapłatę z mojej strony, czy nie wolałby ...................... pojeździć ze mną czasem :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Twoje pomysły doprowadzają mnie w pracy do niekontrolowanych wybuchów głośnego smiechu:evil_lol:.......ludzie się dziwnie na mnie patrzą:roll:
-
hahahahahaha Czadowe!!!:evil_lol: [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0928ps.jpg?t=1264595812[/URL] Ale sądząć po minie ta druga bardziej mu się podoba:cool3:
-
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa prawie sama!!!! [url]http://images8.fotosik.pl/183/0c5a37b18f7d9b07.jpg[/url]
-
[quote name='dbsst']ha ha ha czekam na dary :P [COLOR=Green]To się nazywa subtelna prośba o sponsoring[/COLOR]:evil_lol: nie wiem ktore zacytować ha ha[/QUOTE]Ja Ci powiem........pierwsze najlepiej:eviltong:
-
[quote name='zuzolandia'] .........[B][I]mamusia ostrzegała jeno przed migdaleniem sie w ańfartach :diabloti:.[/I][/B]..[/QUOTE]Bo w ańfartach jakies inne niebezpieczeństwa czyhają?:roll: Biedna sunia.......Fruziol morderca:evil_lol: [url]http://i47.tinypic.com/168hl54.jpg[/url]
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]to idz do uchologa sie je przepucować!!!!!! [/I][/B][/QUOTE]:grins::grins::grins:
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]Hello............ mosz te domowe foty śliniaka??????????[/I][/B][/QUOTE]Coooo? Nie słysza?:evil_lol:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
apple replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='zuzolandia'][B][I]no jak to jak? tak samo jak Fruziol;-) hihih [/I][/B][/QUOTE] nie Fruziol patrzy inaczej:eviltong: -
żebym ja nie poszła sprawdzić do Ciebie:evil_lol::eviltong:
-
A mamusia Ci nie mówiła, żeby się nie całować na mrozie?:diabloti: [URL]http://i50.tinypic.com/dy111t.jpg[/URL]
-
Dawaj pyska:evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/181/91aaf441474e056d.jpg[/URL] "Nić" porozumienia:diabloti: [URL]http://images8.fotosik.pl/181/9d9c3802f8942cc9.jpg[/URL]
-
[quote name='Ulaa']Co to za szczeniak, napisz coś więcej.[/QUOTE]Będę miała zdjęcia to założę mu wątek. Na razie wiem tylko z rozmowy telefonicznej ze mały kundelek. W tej chwili bedzie przebywał w zakładzie pracy w którym pracuje żona kolegi....ma tam jedzenie i spanie......na razie tyle. Czekam aż zrobią i prześlą mi fotki;)