Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]to nózie Jaśka :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE]Jakie nózie? Alu ty coś piłaś?:evil_lol:
  2. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Aleksik....cudeńko:loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/165/0318d55a4e2eee04.jpg[/url]
  3. [quote name='clockwork']dostałam fotki, ale wysłałam Adze eska czy mogę wrzucić... nie chciałabym tak se O! bez jej zgody:roll: czekam na odp.. chyba śpi :roll::roll:[/QUOTE]:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: No to czekamy na znaka..........booszz pypcia dostanę:evil_lol:
  4. No będą te foooty?:roll: :evil_lol:
  5. Nie zapomnij odbić tych nóżek na papierze.....;) [URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0717ps.jpg?t=1263291772[/URL]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake: nie będzie braciszka dla Alexika :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] A tam pitolenie w bambus....zobaczycie ze bedzie:evil_lol:
  7. [quote name='jbk']Eeeeeeeeeeeeee.. czekaj, które to forum? Za dużo tego do odwiedzenia!! Witak Jabłuszkowa kochana :)[/QUOTE]Uuuuuuuuuu wyszłaś z formy:diabloti: Witaj Słonko:loveu:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja ci tak brzydko nie mówie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/obrazic.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/obrazic.gif[/IMG] [COLOR=Green]Ja ci też nie:evil_lol:[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] haha... nie? hura bura...:diabloti:. jedzie do agi z laptokiem zeby przygotowała do wysłania :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Buhahahahahaha....bomba......:evil_lol:
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uuuuuuuuuu.... ja tam zdania nigdy nie zmienie... NIGDY WIĘCEJ!!!! :shake::shake: [COLOR=Green] [/COLOR] [COLOR=Green]Pitolisz......daje Ci jeszcze dwa lata i zmienisz zdanie....jakoś to wszystko się zaciera i ja o dziwo już tak powoli sobie myślę o następnym:evil_lol:[/COLOR] Dzwoniłam do Agi- żyje, jest obolała, baaaaaaaaardzo obolała, ale szczęśliwa że Okruszek już TU!!!! dziękuje za kciuki i pomoc w parciu... bardzo pomogło[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B];)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] .... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Bartek nacykał milion zdjęć, ale .... nie ma pojęcia co dalej żeby je przesłać :evil_lol::evil_lol: ehhh te chłopy- mówiłam żeby spróbował z kompa spod maski samochodu :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]No masz.......te chłopy to takie figo a jak potrzeba to nie umieją nooo:evil_lol:
  10. Dziękuję za życzonka zdrowia....oby się spełniły;) A ty Inuś nie znasz maseczek higienicznych....? No wiesz w dobie sarsa i świńskiej grypy to niedopuszczalne:diabloti: TCKM:loveu:
  11. Noooooo nareszcie!!!!! Super! Gratulki wszystkim zaangażowanym w tą ciążę i poród!:multi: Aga...nie łam się.....za parę lat Ci przejdzie ten pomysł z ostatnim porodem:evil_lol: [SIZE=4][COLOR=Red]Aleksik witaj na świecie maluszku!!!:loveu::loveu::loveu: :drink1::drink1::drink1::drink1: [/COLOR][/SIZE]
  12. [quote name='Alicja']SMSa mieli puścić ... :([/QUOTE] No to albo z radości zapomnięli, albo akcja trwa:roll:
  13. [quote name='Alicja']no dawaj mały dawaj[/QUOTE] To nadal nic?:mdleje:
  14. Noooo iiiiii?:roll:
  15. No iiii? Bo muszę sie do domu zbierać a nie chcę zeby mnie ta informacja o wyjściu Aleksika ominęła....no i?:roll:
  16. [SIZE=4][COLOR=Magenta]Czekamy słoneczko!!! :loveu:Wyłaź już!:multi::loveu:[/COLOR][/SIZE]
  17. [quote name='Aga K']Czesc :hand: Co tam u was ??? ;)[/QUOTE] Hej:loveu:....a szpital mam w domu.:shake: Ledwie ja wyzdrowiałam to teraz alę rozłożyło a TZ następny w kolejce czeka:roll:
  18. [quote name='Maga100'][B]Dominiki dzisiaj tu nie będzie :shake: poszła spać nie wiem czemu teraz :hmmmm: , przecież normalni ludzie śpią w nocy :diabloti: Napisała ta, której urządzono pobudkę o 4.45 :placz:[/B][/QUOTE]Zaczyna się Jaśko zadomawiać:diabloti:
  19. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]póki co nic nie mam , żadnych nowych wieści ...więc przyjta i kciuki trzymajta ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Już mi sie oki przekrwiły ale co tam:evil_lol: A o której sie zaczęło? Powiedz coś więcej Alu:cool3:
  20. iiiiiii? Już mogę oblewać?:cool3::drink1:
  21. [SIZE=4]Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Przemy! Ja pręz Tobą...........Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagaaaaa daaaawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi: Aleksik czekamy na Ciebie:multi::multi::loveu:[/SIZE]
  22. Chyba za duże łózeczko mu kupiłaś:diabloti::evil_lol: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0710ps.jpg?t=1263117550[/url]
  23. Aaaa czemu tu się nic nie dzieeeeje od wczoraj:roll: Czyżby czyżyk?:cool3:
  24. Wiedziałam, ze sie kulosz:evil_lol:......ty czekasz na ten dzień kiedy ja będę miała zajoba w pracy i ani chwilki by zajrzeć tu i z Tobą poprzeć:roll:
  25. Pewnie jeszcze sie kulo:evil_lol:
×
×
  • Create New...