Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. Tu jest lepiej niż w kinie na najlepszej komedii:evil_lol:
  2. [quote name='sota36'][B][I]boszzzz staro spiywka ;-) ...tzra naczaskac caly aparat i potem dawkowac co 2 dzien po 5 sztuk ;-) ze tez nie myslisz koffanoo ....jo niy wiymmmmm ...... [/I][/B][/QUOTE]Ale kiedy jo ni mom kiedy focić...siedze w domu z małą od dwóch tygodni i wychodze ino do sklepu i do pracy....no to kiedy....:roll: ale dziekuję za rade......skorzystam:diabloti:
  3. [quote name='sota36'][B][I]no naturliszz ze TY ! ...u Joli sie tak pryndko niy doczekosz hihih [/I][/B][/QUOTE]No ale kiedy jo ni mom:niewiem:
  4. [quote name='zuzolandia'][B][I]se poczekosz do soboty ;-) hhihih [/I][/B][/QUOTE] Nie zrobi mi tego......prawda?:roll:
  5. [quote name='sota36'] t[B][I]ak sie składa ze ja przerabiałam 2 tesciowe i jedna gorsza od drugiej hihihhi z tym ze nauczona doswiadczeniem .....jestem uodporniona ;-) hihihih [COLOR=Green]Nie?! Powaga? No to jeste moją MISZCZYNIĄ[/COLOR][/I][/B][B][I]:evil_lol:[/I][/B][B][I] poka jakies foty noooo....... [/I][/B][/QUOTE]Kto ja? CZy Jola?:diabloti:
  6. Fruziol Domina:diabloti: [URL]http://i49.tinypic.com/2hnynnb.jpg[/URL] A co ona taka rozczoRchana:-o [URL]http://i50.tinypic.com/2r4lg12.jpg[/URL]
  7. [quote name='zuzolandia'] -[B][I] kochliwoś fest .....hihih[/I][/B] [B][I]siemanko łysolku :loveu:[/I][/B] [COLOR=Green]Oooo nie nie jestem łyso ino krótkowłosa:evil_lol:[/COLOR] ........[B][I].oj bidny Gutek....a takie miol spokojne zycie :eviltong:.......[/I][/B][/QUOTE]No tak już jest, baba w dom, święty spokój w piiiizduuuu:evil_lol:
  8. [quote name='sota36'] Jej niedoczekanie!!!![/QUOTE]A ona biedna jest przekonana, ze te psy to antychrysty bo to przez nie:diabloti::evil_lol:
  9. [quote name='sota36']nIE ZNASZ I NIE CCHIEJ jEJ POZNAC! bO KAZE - kze - cI ZLIKWIDOWAC PSA!!!!![/QUOTE]hahahahahaha.......pewnie po to by zajśc w ciążę?:roflt:
  10. [quote name='sota36']Mam kreacje! piekna!!!! pomogla Ina - odklupilam piekna kiecke od Jej Przyjaciolki, do tego piekne rajstopki se nabylam i torebusie - kopertowke w roze!!!![/QUOTE] [quote name='sota36']Co to tesciowki to jak zwykle sie z Ina zgadzam!! tesciowa jest swietna - 2 metry pod ziemia![/QUOTE] [quote name='sota36']Oki - foty beda. A Ty masz tesciowa co potwierdz regule, ze dobra tesciowa to martwa tesciowa - Twoja wylamuje sie z tego szablonu - owa regule podreslajac![/QUOTE]Hmmmm.........no nie wiem nie wiem......nie znam twojej więc nie moge tego ocenić:roll: Ale patrząc na Debe:cool3::evil_lol::diabloti::eviltong:
  11. [quote name='sota36']Mam kreacje! piekna!!!! pomogla Ina - odklupilam piekna kiecke od Jej Przyjaciolki, do tego piekne rajstopki se nabylam i torebusie - kopertowke w roze!!!![/QUOTE]Wow......pokaż fotę u siebie bo normalnie fiknę orła jak nie zobaczę tego cuda:cool3: [quote name='sota36']Co to tesciowki to jak zwykle sie z Ina zgadzam!! tesciowa jest swietna - 2 metry pod ziemia![/QUOTE]a tam, moja tesciowa jest świetna;)
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]normalnie chamstwo i prostactwo się coraz bardziej rozprzestrzenia :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Też to zauwazyłaś?:evil_lol:
  13. [quote name='sota36']taaa, czarnuszek slodki - gdzie Wy widziecie to? To diablica - nerwus! A fak t- Zuzanka - pieknie wyszla!!!!!!!![/QUOTE]jesteś zapewne stronnicza, bo bronisz słabszego czyt. Gutka:evil_lol:
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Gwiazda :loveu::loveu::loveu: co to za świństwo się do Was przyczepiło? niech spada bo nie chcę żebyście chorowali!!! dużo zdrówka [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Cześć Kwiatku:loveu: No własnie nie wiem.....nawet łaskawie nie zapytało czy może zagoscić:roll:
  15. [quote name='Cola']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: spryskiwacz nie może być z żelazka :evil_lol: bo jest do D... :diabloti: taki ogrodniczy rewelacyjnie się sprawdza :cool3: ...nie tylko do pogniecionych pieluch, inne materiały też świetnie reagują :p [IMG]http://www.mireks.pl/Allegro/spryskiwacz500ml/100_2479.JPG[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeszcze chwila i będzie prasowanie na tzw. 4 :cool3: bez żelazka :evil_lol:[/QUOTE]Się Debe zepsuła, ale spoko, naprawi się :evil_lol:
  16. Jesssooo jak ona rośnie, czym ty ją karmisz....gipsem?:evil_lol: [URL]http://i49.tinypic.com/2s5z7tg.jpg[/URL] witaj:loveu:
  17. [quote name='lolka75']ja prasowalam pierwsze dwa miesiace:roll:.... przeciez sie nie opyla....:evil_lol: [/QUOTE] ototototototo:evil_lol:
  18. Się normalnie wzięłam i zakochałam:loveu: [url]http://i48.tinypic.com/s169fb.jpg[/url] witaj Nam Kudłata Inuś:loveu:
  19. [quote name='zuzolandia'][B][I]Doberek;-) dobra teściowa to martwa tesciowa ;-) hihihihiihihihi hihih..no cóz .....mam nadzieje ze szybciutko sie te wirusy z Waszej chaupy wyniosą ...niech se znajda inkszego zywiciela ..w kocu jedzonko powinno sie urozmaicac ;-) hihihi caluski slem;-) [/I][/B][/QUOTE] Czemu przyszło mi na myśl, ze twoja teściowa zaszła Ci za skórę:evil_lol: Ciebie też gorąco całuję:loveu:
  20. [quote name='dbsst']hahahhaha trafiła kosa na kamień hahahhaha[/QUOTE] Noooo stanowczo, ale Debe......ja sie o Ciebie poważnie boję:evil_lol:
  21. [quote name='sota36']I jak tam? Dalej pociagasz??? Nie tylko nosem:)[/QUOTE] Ja nie, ale otoczenie śnupi:evil_lol: Witaj Jolciu:loveu: Masz już tą kreację na studniówkę:cool3:
  22. Buhahahahahahahahaha.....Debe, normalnie wprawiłaś mnie w cudowny nastrój tym postem.....będę się cieszyć do końca dnia:evil_lol: I ten tekst: :roflt: [QUOTE]wkładam nowe portki zapinam RYK ale przeciez są śliczne w ŻYRAFY mama lubi ŻYRAFY [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/QUOTE] I widzę że jeszcze jesteś na etapie prasowania.......spoko, już niedługo:evil_lol:
  23. [quote name='dbsst'] bo my od małego wpajamy w niego pewne cechy wiesz krokodyl, lew a nie kotek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Green]aha:roll:[/COLOR] taki, że ja miła nie będę nawet po znajomości ani dla narzeczonej ani dla jej mamy więc...........czy jestes gotowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Nie....dziękuję:evil_lol: Niniejszym pragnę tu złożyć kondolencje przyszłej twojej synowej:evil_lol:
  24. [quote name='dbsst']będę :evil_lol:[/QUOTE] Nie znasz Ali...........:diabloti:
×
×
  • Create New...