Elu Tim to bardzo biedny i stary psiak. Nie wiem ile życia mu zostało ale może choć trochę pożyje jak należy, jak powinien każdy psiak.
To dobra , poczciwa psina, w schronisku jest mu bardzo ciężko.
Proszę razem z Tobą o pomoc dla dziadeczka.
Nie umiem niczego znalezc:( Wszystko mi zniknęło . Napiszę tu o Oro.
W nocy odszedł Oro. Elik, Kikou dziękuję z całego serca za te półtora roku dobrego życia jakie miał dzięki Wam i wszystkim, którzy go wspierali.