Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. niestety nie...wysłałam im wszystkie dane, ja nie mam kontaktu z tą Panią to jest moja kursantka i akurat nie miałam z nią zajęć...ale maile wysłałam , na pewno doszły. Oni mieli przyjechac po pieska sami w ten weekend. Ta Pani ma bardzo kręcone włosy. dajcie mi znac czy przyjechali dzisiaj a jesli nie to ja się jeszcze do nich odezwę.
  2. Jak sie ciesze z Monerka!!!:D Mysiu dziękuję:) wszystkie informacje przesłałam. Mam nadzieję, że ci ludzie sie zdecyduja. Póki co pozdrawiam:)
  3. Mysiu mam panią, która bardzo chce wziąć pieska ze schroniska. Chodziłoby o młodego psa lub suczkę ( płeć nie gra roli;)) podobnego do wilczura. Piesek może być duży, ważne tylko żeby był spokojny i miły bo pójdzie do domu z dzieckiem. Pani mówiła o wilczurze ponieważ mieli takiego psiaka i chcieliby podobnego. To może oczywiście być kundelek, byleby duży i wilkowaty;) Oglądałam stronę psitulmnie i widzę Cerbera, Moro, Presto, Rajsę, Rezusa, Aldi, Skery, Gorbi, Reks, Szantię...tą stronkę chciałabym podesłać tej Pani więc podejrzewam,że może sie nimi zainteresować. Napisz Mysiu, które pieski nadawałby się do adopcji dla niej ( jakie są, wiek itd), ja skontaktuje sie z nią a ona ma przyjechać do Was żeby obejrzeć i ( jak mówiła ) wziać psiaka. buziaki od Toni:) ps. a co z monerem? nie widać go na stronie?
  4. Mysiu a mogę to w pracy powiesić? Sporo ludzi to ma szanse przeczytać-dam to grupom:D
  5. Cześć:) Znalazłam Lincolna na allegro i od razu dorzuciliśmy się z cegiełkami:) kupiliśmy wczoraj 10- pieniądze wpłyną lada dzień;) pozdrawiam
  6. bonusek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2208969#post2208969[/url]
  7. ejże taka śliczna dziewczynka i nikt się nie zakochał jeszcze??/
  8. wiem wiem:) i na aukcje :D tak to już jest,że jak się parcuje i studiuje to ma sie malusieńko czasu na to, co naprawdę chciałoby się zrobić...
  9. hop na pierwszą stronkę!!!
  10. Hades naprawdę bardzo szuka domku
  11. Co jest???nie chce nikt Gromit??:shake:
  12. No to dobrze:) czyli nie jest aż tak źle
  13. Zaglądajcie do Piracika!!!
  14. [quote name='Jola_K'][B][COLOR=darkred]By odgonic psie smutki potrzebny jest kochajacy domek....:painting: [/COLOR][/B][/QUOTE] To prawda...ale coś ciężko z tym domkiem...:shake:
  15. Piszcie, piszcie jak najwięcej!!! Ja co prawda jestem zawsze do tyłu z zakładaniem wątków:roll: ale zawsze je zrobię:D
  16. Gromit do góry
  17. Gromit do góry!!!!
  18. :) my też mamy taki aparat, który rozmazuje;) kiedyś nam wszystkie zdjęcia zepsuł...jak tylko pozaładam to dam znać. Postaram się dzisiaj, ale mam jeszcze trochę roboty...praca....będą najpóźniej jutro
  19. szukamy domku...:roll:
×
×
  • Create New...