Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. ale za to mam postęp z rodzinką:razz: już wiedzą,że chcą 2 psy, muszą tylko dokończyć remont, bo na razie kręcą się po domu jacyś malarze itp. i boją się, że pies mógłby się bardzo stresować całła tą sytuacją...w każdym razie moja ciocia strasznie chce przyjechać i wybrać sobie te pieski tak na żywo...już ja ich dopilnuję żeby przyjechali:diabloti: o tych suńkach im mówiłam, ale oni koniecznie chcą zobaczyć psiaki-a że nie korzystają z internetu to ciężko jest mi im je pokazać...ale pracuje nad nimi:p :evil_lol:
  2. To ono nie jest państwowe? Wpłacanie pieniędzy też pewnie nic nie da...:shake:
  3. A co z tymi innymi psiakami w boksach?? da się cos w tej sprawie zrobić?:-( :shake:
  4. Mysiu mi tez bardzo przykro strasznie się napaliłam na ten domek dla Twista albo Domita....:angryy: ech z tymi ludźmi to tak juz jest...zobaczymy jak mi z rodziną wyjdzie...
  5. Biafra dzisiaj poszła od nas wpłata 200 zł ( pieniądze poszły z konta firmy, dlatego prosiłabym o potwierdzenie danych na PW jeśli przyjdzie przelew na taką kwotę). Moja mama rozmawiała w sobote z kimś z Fundacji przez telefon, nie wiem czy to z Tobą, w każdym razie obiecała poinformować ludzi o Nurii i już są pierwsze efekty w postaci wpłat;) ( przynajmniej tak zostaliśmy poinformowani...) Próbujemy dalej działać. pozdrawiam!!!
  6. Mysiu jutro do nich zadzwonię i będe namawiac z całych sił...a co do Twista i Domita to nic z tego nie wyjdzie:angryy: :angryy: :angryy: Moja znajoma znała pewnego pana, który bardzo chciał takiego psa, ale kiedy przyszło co do czego to oczywiście zaczął się wykręcać i wymyślać historie...standardowa sytuacja:mad: a juz myslałyśmy, że się uda:shake: Mysiu a na co chorują te suczki? czy to jest wyleczalne i jak szybko trzeba by je od Was wziąć? mogłyby razem mieszkać? i jakiej są wielkości?
  7. Mysiu robię co mogę:) a Tonia dziękuje za komplement:multi: :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img400.imageshack.us/img400/1885/umiechvn2.jpg[/IMG][/URL]
  8. i jak tam pierwsza noc?:)
  9. ale ma super budę!!!! a jaki z niego przystojniak:D Milady on miał szczęście w niesczęściu, że go znalazłaś:)
  10. :smilecol: :jumpie: :bigcool: Milady jesteś wielka!!!!
  11. wszystkim, którzy zastanawiają się nad wzięciem psiaka ze schroniska chciałam pokazać jakie to piękne i kochane zwierzątka. To jest moja Tonia wzięta ze schroniska, gdzie przebywa reszta psiaków opisanych na tym wątku: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1231/tonia1jq4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/2113/tonia3hx3.jpg[/IMG][/URL] pieski są naprawdę cudwne, kochające i nie ma z nimi żadnych problemów!!!!
  12. domku gdzie jesteś?
  13. zobaczymy co z tego wyjdzie...a tymczasem namawiamy z moją mamą mojego wujka, który srtracił psa i pojawia się szansa: doszli do wniosku,że chcieliby 2 suczki:) jak tylko zdecydują się już tak na 100% to przywiozę ich do Was:) niestety nie wiem kiedy to nastąpi...muszą najpierw pozbierać się po utracie psa, który był całym ich światem.
  14. namawiam pewną Panią na Twista, trzymajcie kciuki!!!!może się uda:)
  15. Milady wysłałam na PW:) Myślę,że to ten przelew ode mnie,ale na wszelki wypadek potwierdźmy:) pozdrawiam!!!
  16. no to teraz już wszystko będzie dobrze!!!Milady a doszła kasa ode mnie?powinna już być:) trzymajcie sie w sobotę i utul Sada!!!pozdrawiam
  17. [quote name='Milady']Ślicznie dziękuję nie ma za co:) oby się udało:) Miał szczęście, że Esperanza zrobiła mu taką dobrą fotkę, która tak zapadła mi w pamięć, że aż spać nie dała :-([/QUOTE] Fotka jest przerażająca...naprawdę, ale wiesz coś jest z tymi fotkami bo ja mojego psa też ze schroniska wziełam ( jako czwartego psiaka...) bo mnie fotka tak rozczuliła...Sad miał szczęście,że go znalazłaś:) Trzymam kciuki!!! Robie akcję w Gliwicach-wywieszę w pracy plakati wszystkim o tym mówię...
  18. To jest straszne i nieludzkie...i te przerażone oczy:-( jutro powinna wpłynąć ode mnie 100...staram sie namawiać ludzi do wpłącania a może i do wzięcia, zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Milady walcz o niego!! Miał szczęście,że go znalazłaś w tej umieralni! Póki co pozdrawiam.
  19. Mysiu super:) Wielkie dzieki:) mam nadzieję,że coś z tego wyjdzie...
  20. Mysiu szczerze mówiąc to niewiele wiem...ale myślę, że Twist może by pasował. Ja wiem,że jest mniejszy, ale chyba podobny, wyślę jej zdjęcia, może się uda...a jest jeszcze jakiś podobny?
×
×
  • Create New...