Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Egon ( 2477) był wzięty ze schroniska w Zabrzu jakieś 5 lat temu, miał wtedy koło roczku.... Wrócił, bo jego właściciele przeprowadzili się z domku z ogrodem do mieszkania.... Uznali, że nie mają czasu na spacery i ogólnie pies w mieszkaniu to problem Egon jest bardzo wesoły i energiczny, jest przesympatycznym psiakiem:loveu: Bardzo trudno jest mu zaakceptować sytuację, w jakiej się znalazł. Egon to żywe srebro pełne radości, które każdego obdarzy swoją psią miłością...Jeśli szuklasz przyjaciela to Egon na pewno nim będzie... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6716/egonfh2.jpg[/IMG][/URL] :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: Egon przebywa w schronisku dla zwierząt w Zabrzu ul. Bytomska 133 tel. 032 271 47 97
  2. jest wyjątkowy:loveu:
  3. Cudo!!!:cool3: :loveu:
  4. a gdzie ten domek????:mad:
  5. wielkie dzięki:) jutro zakłądam wątki. dzisiaj już padam...Mam tam jeszcze kilka zdjęć piesków, których nie kojarzę-wkleję je i znowu poproszę o opis;) a szczeniaczki dam wszystkie razem ( kociaki też) myślę,że tak będzie łatwiej...
  6. o kurcze:) ale fajnie:):razz:
  7. Pati to masz jeszcze jeden do doświeżania;) Kuba [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2148407#post2148407[/url]
  8. a ja mam zdjęcie przystojniaka:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8998/twisttu3.jpg[/IMG][/URL]
  9. Nie ma za co:) byłabym dużo szybsza gdybym nie musiała pracować...ale robię co mogę;) jeszcze wpadnę porobić kolejne zdjęcia;) Oby to tylko pomogło:roll:
  10. Hades jest naprawdę w strasznej sytuacji..czy nikt się nie ulituje??:-(
  11. hop hop gdzie jest mój domek????:-(
  12. GROMIT:loveu: :loveu: :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/5999/dscn4950yn5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/2980/dscn4951vp0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3876/dscn4956sb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/287/dscn4957wm6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/7937/dscn4955fx7.jpg[/IMG][/URL]
  13. Mysiu potrzebuję info o Egonie i o tym białym malutkim od menela;)
  14. Jasne:) teraz powklejam te wszystkie, które znam:) a resztę za chwilę, oki?a wątki z miłą chęcią pozakłądam komu trzeba;)
  15. Jutro będą zdjęcia Gromit:)
  16. Mysiu z tego wszystkiego to ja w końcu nie zrobiłam zdjęc Hadesowi:shake: normalnie dałam ciała...
  17. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  18. w górę:loveu:
  19. Gromit nie spadaj tak szybko!!:roll:
×
×
  • Create New...