-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Gromit (4322) to młodziutka, śliczna suczka. Ma zaledwie 1,5 roku, a już zdążyła mieć pecha i znaleźć się w schronisku...:shake: Gromit uwielbia długie spacery, podczas których biega jak szalona:razz: Jest nie tylko bardzo miła, ale i grzeczna.Gromit jest bardzo posłuszną psinką o wyjątkowo dobrych manierach;) Zanim trafiła do schroniska przebywała w domu z dziećmi ( niestety jedno z dzieci miało alergię na sierść...) Sunia jest wysterylizowa i gotowa do adopcji:loveu: Gromit czeka na nowych właścicieli, którym mogłaby okazac całą swoją psią miłość:loveu: Na zdjęciu Gromit jest przestraszona, ale psinka nabrała już torchę pewności siebie:razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/440/gromitqx9.jpg[/IMG][/URL] :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: Gromit przebywa w schronisku dla zwierząt w Zabrzu ul. Bytomska 133 tel. 032 271 47 97
-
wątek Karusia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2111465#post2111465[/url] wątek Gromit: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2111562#post2111562[/url] wątek Gryfa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2111645#post2111645[/url] wątek Morgana: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2111772#post2111772[/url] Przejrzyjcie i zaakceptujcie;) Mysiu pozwoliłam sobie wykorzystać Twoje opisy;) Założę jeszcze pozostałe wątki i aukcje na allegro, ale teraz musze mykac do pracy...
-
:-( strasznie mi przykro z powodu Kasi....:shake: bardzo mi przypadła do gustu...taka słodka psinka kochana:-( bez sensu to życie Co do Dżany to byłam pewna ,że szybciutko znajdzie dom bo to piesek rasowy-one mają zawsze większe szase-dlatego myślałam o aukcji, ale skoro znalazła domek to super:loveu: Biedny Gryf:shake: całe szczęście, ze udało się Wam go uratować...takie biedactwo na zdjęciu juz widać,że dużo przeszedł, i że jest przerażony...ale jest taki kochany:loveu: :loveu: postaram się wpaść i zrobić zdjęcia, ale mam czas tylko w weekend bo cały czas pracuje...dam znać;) pozdrawiam serdecznie Mysiu
-
Oj ale to rewelacyjnie z Dixi:loveu: ona taka maleńka i słodka jest:)Dziękuję Mysiu za opisy!!qrcze Ty wszystkie pieski znasz:cool3: podziałamy jak najszybciej sie da:) oby to coś dało!!!:) powieszę też zdjęcia w pracy może kogoś ruszą...Mysiu a wiesz coś jeszcze np o Hadesie??A tak przy okazji to przepraszam,że na tym wątku piszę, ale czy u Hienki i Cypka wszystko ok??Pozdrawiam;)
-
świetnie:) Dziękuję za dane. Które pieski możemy wystawić? Bo ja myślałam na początek o Morganku, Dixi, Karusiu, Gromicie, Ibisie, Dolarze, Piracie, Wawie...? Napiszcie proszę czy mogą być czy wolicie jeszcze jakieś inne psinki? Możemy wystawić więcej:evil_lol: i znowu prosiłabym o jakieś info o pieskach:cool3: i o zdjęcia:) gdybyście oczywiście jakieś miały, jeśli nie to pośicągam te ze strony lub z dogo.I mam jeszcze pytanie: czy na aukcji mam podac numery tylko do Was czy mam też podac mój? Wielkie dzięki;) pozdrawiam od Toni:razz:
-
wróciłam na wątek ( miałam urlop na dogo zaglądała moja mama;)) i od razu zwracam się z prośbą: mam bardzo ładne zdjęcia morgana i bardzo chce założyć mu wątek. Przekażcie mi proszę ile on ma lat i czy jest wysterylizowany bo ja wiem o nim bardzo niewiele..tylko tyle,że był w gierałtowicach z Tonią. Będę wdzięczna za każdą informację.pozdrawiam.
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
ewu replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Biedny Hekcio i biedna Madzia:-( mam nadzieję,że to juz ostatnia operacja bo obydwoje muszą być tym wszystkim potwornie zmęczeni!!a jak Hektorek? wszystko poszło dobrze?? -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
ewu replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
[quote name='przyjaciel_koni']Faktycznie [B]Ewu[/B], tylko czemu ten los dotyka zawsze tych najbiedniejszych i zwierzęta ?????!!!!!!! Do d..y z takim losem !!!!!![/QUOTE] zgadzam sie w 100%!!! To tak zawsze jest.a jak juz raz dostaniesz w d... to potem już seria nie ma końca. można oszaleć:shake: tak jest zawsze i wszędzie...tylko kurde dlaczego???? nic nie rozumiem...:shake: ja sama mam w domu 3 moje psy i czwartego psa mojej babci i wszystkie były niechciane i odrzucone...tak naprawde to jedej z nich uratowałam życie bo już zamarzała na przystanku:-( i nikogo to nie obeszło w centrum miasta...zwierzęta i porządni ludziezawsze dostaną od losu... nie ma sprawiedliwości i nigdy chyba nie będzie -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
ewu replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Biedactwo kochane...:shake: Już starczy tego chorowania...los się chyba uwziął:angryy: -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
ewu replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
[quote name='witch']Ewu moglabys podac linki? Postaram sie porozsylac. Kurcze a mi sie powrot odwleka.[/QUOTE] Witch to są dokładnie te linki, które podała Ci Madzia:)pozdrawiam serdecznie:) -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
ewu replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Ejże Madziu nie załamuj sie!! Jakoś to będzie. Głowa do góry. Tyle dobrego już zrobiłaś...oby to juz była ostatnia taka akcja, bo ja sie już nie dziwię, że możesz być tym wszystkoim zmęczona:shake: musi sie udać! -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
ewu replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Madziu tzrymajcie się!!!! Nie możecie się teraz poddać!!Porozsyłałam linki do aukcji i prośbę o pomoc do wszystkich, których znam i trąbię o tym naokoło gdzie tylko sie da, mam nadzieję,że to cos daje!Juz 3 takie akcje zrobiłam , ale nie mam pojęcia ile osób coś wpłaciło:mad: walczcie bo jest o co!!! -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
ewu replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Kurcze a tak dobrze miało być , a tu zowu taki klops:shake: Co tu robić:shake: Biedny Hektorek...Madziu ja znowu zrobie akcje wśród znajomych, ale nie moge nic obiecać ... wiesz, jak to z ludźmi jest. Trzymajcie się!