[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2165873#post2165873[/url]
szczeniaczki:) tylko mam mały problem ze zdjęciami chyba serwer padł...dokleję jak się naprawi
a ja mam nowe zdjątka Maksia:)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/6712/maksioor1.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1081/maksioooox2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3092/maksiopec3.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/682/xxgf5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img455.imageshack.us/img455/8717/xxxab6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img455.imageshack.us/img455/4193/xxxxxhy5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img455.imageshack.us/img455/8666/eeeeeevi8.jpg[/IMG][/URL]
Mysiu pomocy:) tych psinek nie znam...:oops:
[quote name='Blondella']Nie mogę uwierzyć.... Pięć lat im zabrało dojście do wniosku, że nie chcą psa???[/QUOTE]
no dokładnie...brak słów!! ale psinka cierpi...:-(