[quote name='Biafra']
Polecam wszystkim, którzy pisza do mnie maile, że jestem nienormalna, ze odkupilam tego konia zamiast spróbować zgodnie z prawem go odebrać.
[/QUOTE]
nie przypuszczałam, że ludzie nawet w takiej sytuacji są w stanie pisać takie brednie:mad: ale skoro oni sa 'normalni' to lepiej być nienormalną, niech oni się nacieszą tą swoją normalnością...a tak swoją drogą to kiedyś się dowiedziałam,że kobiety, które zajmują się zwierzętami ( ja mam 3 psy:evil_lol: )to cytuję: ' paszczury, których nikt nie chce' Wypowiedź tą pozostawiłam bez komentarza...szkoda słów i tyle!!!! Biafra nie daj się- jesteś cudowną osobą!!!!
A jak sie czuje Nuria??