Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. 140 znaków to faktycznie mało...Mysiu poszło Ci jakoś? Pomóc Ci? Ale super z tym ogłoszeniem w Moim Psie:razz: Magdinko :Rose: wielkie dzięki!!!
  2. na pierwszą stronę:)
  3. :-( :-( :-( co za straszna wiadomość:placz: tak mi strasznie przykro...dopiero trafiłam na ten wątek i ona od razu przypadła mi do serca...taka kochana bidusia...teraz będzie biegać po tęczowych łąkach...śpij spokojnie kochany piesku...:-( ['] ['] ['] ['] jaki ten świat jest podły
  4. Kochana Wini wskakuj na górę...Niestety nie mam czasu czytać całego wątku, powiedzcie mi proszę czy ona jest na allegro? jeśli nie to ja z miłą chęcia założę jej aukcję. pozdrawiam.
  5. Gromit do góry
  6. Sedzik trzymaj się!! Mój piesek też w tym roku tak przeżył fajerwerki,że wogóle nie chce na dwór wychodzić.
  7. a ja chciałam podziękować za sianko, które w imieniu koników przesłała mi fundacja:loveu: :loveu: :loveu: sianko zachowam na szczęście:lol:
  8. oby jej się nie odwidziało:roll:
×
×
  • Create New...