-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
patch75 ma rację. Ja miałam już co prawda wcześniej doświadczenie z psami z ulicy, ale oswajanie psiaków nie jest takie trudne. Może byc jedynie pracochłonne. Taki piesek wymaga miłości i spokoju. Im mniej zameszania w domu wokół tych kotków i Bzuni, tym lepiej. Ja głęboko wierzę, że się uda. Jak już mówiłam moja sunia wyciszyła sie w ciągu tygodnia. Oczywiście pełna aklimatyzacja trwa dłużej, ale agresja może minac po tygodniu. Tylko niech jej nie izolują bo to nic nie da... Bzunia a Ty się nie wygłupiaj!!!:angryy:
-
Ona ma jeszcze szansę. Moze jej się udać do czwartku. Ja mam sunię ze schroniska. Jak ją przygarnęłam to miałam 3 inne sunie. Przez pierwsze dni było sporo agresji z jej strony wobec moich psów, ale to minęło tak w ciągu 4-5 dni. Na początku wręcz rzucała się na nie-teraz z kolei są nierozłączne i bardzo się kochają. Mojej Toni wystarczył tydzien żeby przywykła do nowych warunków i zaakceptowała pozostałe suczki. Myślę, że Bzunia ma ten sam sydrom-paniczny strach i świadomość,że trzeba walczyć o swoje. Może jej sie jeszcze uda...
-
Wysłałam maila, w którym bardzo ją zachwalałam, ale odpowiedzi nie ma:shake: :shake:
-
Koszi po ciężkiej nosówce pojechała do nowego domu w Niemczech
ewu replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Koszi szuka domku!!! -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
ewu replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Ale chłopak wypiękniał!!!:loveu: A te oczy:):razz: jest piękny!! -
Mysiu jest ktoś zainteresowany Gromit z allergo!!! Napisz proszę ile ona ma wzrostu w cm bo ja nie wiem dokłądnie...wiem,że jest do kolan...
-
Koszi po ciężkiej nosówce pojechała do nowego domu w Niemczech
ewu replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
co za pech...:shake: -
LEONEK - pamiętacie? MA JUŻ 2 LATA!!! PIĘKNIE WYRÓSŁ! nowe FOTY!
ewu replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Ja też tu trafiłam, ale nie wiem jak można by pomóc...Myślę,że może ta zbiórka i hotelik to już by było coś...tylko co dalej?? -
Podnoszę Twiścika!!!
-
no tak...masz rację Aga. Lepiej nikogo nie namawiać na pieska bo potem jest duże prawdopodobieństwo, że pobyt w domu będzie krótki...ja myślę, że ona potrzebuje dużo zaangażowania i miłości ze strony potencjalnych włąścicieli a to musi być samodzielna decyzja. Oby tylko bidusia się nie załamała bo wtedy nawet najlepsze lekarstwo nie pomoże. Trzymam kciuki!!a jeśli dałoby się zbadać tą krew to byłoby super, bo może coś by się wyajśniło co, do piesków to obie mamy chyba już komplet;) ja swego czasu miałam nawet 4 sunie-moja babcia nie dawała sobie już rady z psinką staruszką, która miała już prawie 19 lat. Niestety odeszła za TM...
-
Aga a może ona ma jakiś stan zapalny? Moja 14-letnia sunia wydawała się być zdrowa i nagle przestała jeść, zrobiła się osowiała, słaba i zaczęła załatwiać sie w domu ( nawet na swoim posłaniu ). Objawy wystąpiły włąściwie z dnai na dzień. Wet zdiagnozował silny stan zapalny i wysoką leukocytozę. od tygodnia jest leczona i jest znacznie lepiej. Czy Bzunia miała badanie krwi? Moze też ma leukocytozę bo objawy, które opisujesz sa dość podobne. Co prawda moja sunia poruszała się normalnie, ale ona waży dość sporo i myślę,że pomimo wieku jest slniejsza od Bzuni. Trzymaj się Bzuńka!!!!Ciotka ewa( też vege:razz: )
-
podnoszę!!!:multi: :multi: :multi:
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
ewu replied to Milady's topic in Już w nowym domu
:cool3: Sedzik się rozkręca:cool3: :cool3: