Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Aniu obym się nie myliła:roll: tak bardzo bym chciała żeby jej się udało!!!
  2. patch75 ma rację. Ja miałam już co prawda wcześniej doświadczenie z psami z ulicy, ale oswajanie psiaków nie jest takie trudne. Może byc jedynie pracochłonne. Taki piesek wymaga miłości i spokoju. Im mniej zameszania w domu wokół tych kotków i Bzuni, tym lepiej. Ja głęboko wierzę, że się uda. Jak już mówiłam moja sunia wyciszyła sie w ciągu tygodnia. Oczywiście pełna aklimatyzacja trwa dłużej, ale agresja może minac po tygodniu. Tylko niech jej nie izolują bo to nic nie da... Bzunia a Ty się nie wygłupiaj!!!:angryy:
  3. Słuchajcie a nie lepiej by było,żeby ona te kotki widziała i żeby się do nich przyzwyczaiła? Jak będa zamknięte to ona nie ma szans na zaakceptowanie ich-one będa obce. Nie wiem jak psy reagują na koty w domu, ale zamykanie wydaje mi się bez sensu. Chyba lepsze byłoby kontrolowane zapoznanie.
  4. Ona ma jeszcze szansę. Moze jej się udać do czwartku. Ja mam sunię ze schroniska. Jak ją przygarnęłam to miałam 3 inne sunie. Przez pierwsze dni było sporo agresji z jej strony wobec moich psów, ale to minęło tak w ciągu 4-5 dni. Na początku wręcz rzucała się na nie-teraz z kolei są nierozłączne i bardzo się kochają. Mojej Toni wystarczył tydzien żeby przywykła do nowych warunków i zaakceptowała pozostałe suczki. Myślę, że Bzunia ma ten sam sydrom-paniczny strach i świadomość,że trzeba walczyć o swoje. Może jej sie jeszcze uda...
  5. Wysłałam maila, w którym bardzo ją zachwalałam, ale odpowiedzi nie ma:shake: :shake:
  6. Ale chłopak wypiękniał!!!:loveu: A te oczy:):razz: jest piękny!!
  7. Mysiu jest ktoś zainteresowany Gromit z allergo!!! Napisz proszę ile ona ma wzrostu w cm bo ja nie wiem dokłądnie...wiem,że jest do kolan...
  8. Ja też tu trafiłam, ale nie wiem jak można by pomóc...Myślę,że może ta zbiórka i hotelik to już by było coś...tylko co dalej??
  9. Podnoszę Twiścika!!!
  10. no to trzymamy kciuki i już nc nie mówimy...żeby nie zapeszyć;) ale dzielna psinka!!!:loveu:
  11. co za ulga...mam nadzieję,że juz będzie się czuła coraz lepiej. Kochan Bzuniu domek czeka:loveu:
  12. no tak...masz rację Aga. Lepiej nikogo nie namawiać na pieska bo potem jest duże prawdopodobieństwo, że pobyt w domu będzie krótki...ja myślę, że ona potrzebuje dużo zaangażowania i miłości ze strony potencjalnych włąścicieli a to musi być samodzielna decyzja. Oby tylko bidusia się nie załamała bo wtedy nawet najlepsze lekarstwo nie pomoże. Trzymam kciuki!!a jeśli dałoby się zbadać tą krew to byłoby super, bo może coś by się wyajśniło co, do piesków to obie mamy chyba już komplet;) ja swego czasu miałam nawet 4 sunie-moja babcia nie dawała sobie już rady z psinką staruszką, która miała już prawie 19 lat. Niestety odeszła za TM...
  13. a ten domek, który był już zdeklarowany? czy w takiej sytuacji Ci Państwo nie mogliby jej wziąć do siebie? bo jeśli to depresja to leczenie na odległość może być wręcz nierealne...:shake: też bym ją wzieła, ale jestem już zapsiona ( 3 sunie )
  14. Moja sunia dostała no-spa i synolux i to bardzo jej pomogło. Dajemy jej pół tabletki 2 razy dziennie, ale ona jest małym pieskiem ( ok 9 kg)
  15. Aga a może ona ma jakiś stan zapalny? Moja 14-letnia sunia wydawała się być zdrowa i nagle przestała jeść, zrobiła się osowiała, słaba i zaczęła załatwiać sie w domu ( nawet na swoim posłaniu ). Objawy wystąpiły włąściwie z dnai na dzień. Wet zdiagnozował silny stan zapalny i wysoką leukocytozę. od tygodnia jest leczona i jest znacznie lepiej. Czy Bzunia miała badanie krwi? Moze też ma leukocytozę bo objawy, które opisujesz sa dość podobne. Co prawda moja sunia poruszała się normalnie, ale ona waży dość sporo i myślę,że pomimo wieku jest slniejsza od Bzuni. Trzymaj się Bzuńka!!!!Ciotka ewa( też vege:razz: )
  16. Mysiu widzę na Psitulmnie dużo szczeniaczków...założyć im aukcję? czy one wszystkie są w Biskupicach?
  17. trzymamy kciuki i łapy żeby było dobrze...
  18. podnoszę!!!:multi: :multi: :multi:
  19. :cool3: Sedzik się rozkręca:cool3: :cool3:
×
×
  • Create New...