Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Kto da jej domek w prezencie na Święta?
  2. Co tam u Nurii? jak się ma?
  3. Ale przynajmniej Bajdę zobaczyłam...straszna bidusia...a nie wiecie co z nia jest?
  4. Mysiu chyba macie jakiś problem ze strona internetową. W galerii jest straszny bałagan: nawet moja Tonia jest na stronie a ja jej nie oddam;) :evil_lol:
  5. I urocza!!!!:loveu: :cool3:
  6. Ale dobr wieści!!:D teraz tylko domek potrzebny...:evil_lol:
  7. Postaram się załatwić jakieś fotki:) Kochana Łuska...:loveu:
  8. Mysiu a co się stało z Łuską? Nie widzę jej zdjęcia na stronie:roll:
  9. Ale dobre wieści:multi: aż miło będzie iść spać:razz:
  10. Biafra doszedł przelew ode mnie? Pytam bo bank coś namieszał...:oops:
  11. Mysiu mam wieści od Sigmy:lol: nasza kochana suczka ma narzeczonego:cool3: jest nim piesek sąsiadów:loveu: poza tym sprawuje się rewelacyjnie a Państwo są w niej absolutnie zakochani:) rewelacyjnie trafiła!!! Mam Was pozdrowić w imieniu tych Państwa no i Sigmy;)
  12. Jak tam piękny czarnulek??:)
  13. [quote name='Biafra'] Polecam wszystkim, którzy pisza do mnie maile, że jestem nienormalna, ze odkupilam tego konia zamiast spróbować zgodnie z prawem go odebrać. [/QUOTE] nie przypuszczałam, że ludzie nawet w takiej sytuacji są w stanie pisać takie brednie:mad: ale skoro oni sa 'normalni' to lepiej być nienormalną, niech oni się nacieszą tą swoją normalnością...a tak swoją drogą to kiedyś się dowiedziałam,że kobiety, które zajmują się zwierzętami ( ja mam 3 psy:evil_lol: )to cytuję: ' paszczury, których nikt nie chce' Wypowiedź tą pozostawiłam bez komentarza...szkoda słów i tyle!!!! Biafra nie daj się- jesteś cudowną osobą!!!! A jak sie czuje Nuria??
  14. Niestety widziałam te boksy:( ale wątek jest strasznie długi dlatego wolałam Cię spytać...Kurcze straszne to jest:shake:
  15. Milady a to schronisko jest finansowane przez państwo?
×
×
  • Create New...