Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Sunieczka jest przekochana i prześliczna:loveu::loveu:trzymamy mocno kciuki żeby znalazł się dla niej domek już na zawsze!!
  2. Mysiu to ja podrzucę coś jeszcze. Myślę, że te kurczaki, sucha karma i puszki byłyby ok. Jeśli jest potrzebne cos jeszcze to daj mi proszę znac:)
  3. wróciłam:) Mysiu jak tam jedzonko? jest jeszcze jakiś zapasik czy już wszystko zostało pożarte?:evil_lol:
  4. [quote name='Mysia_']przypominam o Kabusiu, że bardzo potrzebuje DT lub DS ;) Dziękujemy Ewu za jedzonko dla niego :loveu:[/QUOTE] Mysiu nie ma za co:) Jeszcze przywieziemy kolejną porcję-ja w tym tygodniu muszę wyjechać, ale jak tylko wrócę to się zjawię (tym razem osobiście;) bo wczoraj posłałam rodziców-musiałam zostać w pracy:roll:)
  5. Mysiu załatwi się. Postaram się wpaść jutro a jeśli mi się nie uda to będziemy w niedziele.
  6. jasne Mysiu. To ja grzecznie czekam na wieści i na listę zakupów. Kabusiu zdrowiej nam szybciutkio. Co do ulotek, to moim zdaniem lepiej być ostrożnym. Facet jest bezczelny i obawiam się,że jeśli znalazłby ulotki to jeszcze sam z siebie zrobiłby ofiarę i mógłby dociekac sprawiedliwości w sądzie bo przecież źli Dogomaniacy go oskarżają a on jest taki niewinny bo Kabo mu przeciez tylko uciekł...( Pamiętacie sprawę OZZY'ego kiedy laska robiła z siebie niewinną owieczkę w telewizji i w gazecie oskarżając Dogomanię o szykany i groźby?) Najlepiej zebrać dowody i pozwać go do sądu tak jak radzi Mysia. Szkoda tylko,że tak nieiwiele można zrobić z prawnego punktu widzenia...Należy mu sie solidna kara. Byłoby dobrze, gdyby świadkowie zechcieli zenzawać bo to zawsze zwiększa szansę wygranej. A nagłośnić to to trzeba swoją drogą...
  7. Mysiu ja przywiozę jedzonko. Daj mi proszę znać jakie witaminy albo suplementy byłyby potrzebne (bo pewnie Wasz wet też coś zaaplikował i nie chcę namieszać). Wydaje mi się,że najlepsze będą dla niego puszki ale jeśli wolicie suchą to też nie ma problemu.Mogę też kupić surowe kurczaki, ale nie wiem czy to dobry pomysł...W każdym razie pisz co jest potrzebne a ja to podrzucę jak tylko uda mi się wyrwać z pracy.
  8. no to podnosimy na dobranoc...
  9. [quote name='missieek']oj szybko szybko.... mamy 11 psow tymczasowych i 47 kotow kupie za to troche karmy, szczepionki dla kotow...[/QUOTE] czyli pieniądze BARDZO sie przydadzą.Cieszę się,że mogłam pomóc:)
  10. Bella myka na pierwszą stronkę!!
  11. Trzymamy kciuki!!!! Robale precz od Dudusia!!!:mad:
  12. Dodałam linka do wątku szczeniaków.Mam nadzieję,że ich historia się przyda...
  13. CUDOWNA WIADOMOŚĆ!!!!! :smilecol::smilecol::smilecol:tak bardzo się cieszę!!!! Co do pieniążków to ja jestem za każdą opcją, którą zaproponujecie:)Najważniejsze,że Dudusiowi się udało!!:multi::multi:Catalinko jesteś wspaniała:)
×
×
  • Create New...