podnoszę Bianeczkę!! pozwoliłam sobie wczoraj wieczorem wrzucić aukcję Bianeczki do obserwowanych bo rozsyłam adres tej aukcji do wszystkich ludzi, których znam. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe-może w ten sposób uda się znaleźć kogoś o miękkim sercu. bardzo ruszyła mnie ta cudna psinka...:-(