Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Witam serdecznie :). Jesli bedziecie zbierac deklaracje to moge zaoferowac 40 zl miesiecznie.
  2. Jestem, jestem :). Bardzo sie ciesze, ze Elzie sie udalo :). Oczywiscie podtrzymuje moja deklaracje :). Pieniadze caly czas wplywaja na konto ( nawet wczoraj poszedl przelew :)). Takze jestem z Wami :).
  3. [quote name='Wiedźma'] Wpłynęło 60 zł od ewu.:loveu: No to super :). Pozdrowionka :)
  4. Moge zadeklarowac 40 zl miesiecznie :). Poprosze o nr konta. Pozdrawiam :).
  5. Przelalam 60 zl na operacje ( na konto, na ktore idzie moja deklaracja- mam nadzieje, ze dobrze zrobilam :)). Pozdrawiam :)
  6. Przelew poszedl - 60 zl. Mam nadzieje, ze to pomoze. Pozdrawiam :)
  7. Poprosze o nr konta to i ja cos dorzuce.
  8. [quote name='nika28']Doszło 40 zł od ewu, dziękuję :)[/QUOTE] :lol: Nie ma za co :)
  9. Stale zlecenie ode mnie juz jest. Pieniadze sa w drodze - jutro powinny dotrzec. Przesylam glaski dla pieknego pycholka :).
  10. Przelew ode mnie jest juz w drodze. Jakie to szczescie, ze maluchy sa juz bezpieczne. A domki to sie po prostu musza znalezc :cool3:
  11. [quote name='dudson13']Ewu, jesteś Aniołem, rzeczywiście z nieba nam spadłaś.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):) Kochana na tą chwilę mamy 60 zł stałej deklaracji. Niebieska, o czymś nie wiem?? Jak ewu wpalci 150zl to brakuje na pierwszy miesiąc nadal[/QUOTE] :oops: Dziekuje za tak dobre slowa :) Ciesze sie, ze choc tak moge im pomoc...
  12. Przypominam sie z moja deklaracja :). Podeslijcie mi nr konta to juz zrobie stale zlecenie.
  13. Witam, Moge pomoc niestety jedynie finansowo... Bardzo prosze o nr konta na pw. Dorzucam 150 zl bo wiem, ze potrzebujecie pieniedzy na juz. A jak beda potrzebne deklaracje to tez wezcie mnie pod uwage. Moge zadeklarowac 50 zl miesiecznie.
  14. Witam serdecznie, Moge dorzucic 40 zl miesiecznie :). Poprosze tylko o dane na PW i juz robie stale zlecenie.
  15. Ale dobre wieści :). Dużo szczęścia Azuniu :multi:
  16. [quote name='bela51']To prawda, ale to mloda śliczna sunia i ma ogromne szanse na dobry domek. Przy okazji zapraszam na bazarek dla niej:lol: http://www.dogomania.pl/threads/194447-Indyjskie-saree-torebka-DICE-i-markowe-buty-dla-ONeczki-Azy-bazarek-do-20.10.br?p=15534814#post15534814 Oby tak sie stalo :). Ile te psiny musza wycierpiec zanim znajda swoje miejsce na ziemi... Bazarek b. fajny :). Zwlaszcza saree :).
  17. http://www.dogomania.pl/threads/193589-Zag%C5%82odzona-onka-16-kg-brak-DEKLARACJI-prosimy-o-og%C5%82oszenia-marzymy-o-DS!!! - Aza jest strasznie biedna :( Dzisiaj zrobilam na nia stale zlecenie w zamian za Korusie.
  18. Moja wplate tez przekazcie temu psu, ktory najbardziej je potrzebuje. Ja sie na wszystko zgadzam :).
  19. Ale swietne wiesci !!! moje 40 zl przekazcie, na co uwazacie :). Na pewno macie jakas kolejna psine, ktora potrzebuje pomocy. Bardzo sie ciesze, ze Kora ma domek !!!
  20. Witam, moge dorzucic 40 zl miesiecznie na sunie. Bardzo prosze o nr konta na pw :). Pozdrawiam :)
  21. Witam :) Dorzucam sie do deklaracji - 40 zl miesiecznie :) Poprosze o nr konta na pw :) Kora jest naprawde piekna. Oby udalo jej sie znalezc dom ...
  22. Wlasnie przeczytalam wiadomosc od Gosi :) moja deklaracje na Cohena oczywiscie przekazuje dla Chojraka:)
  23. Aaaale fajnie :) Moja deklaracje oczywiscie prosze przeniescie na Chojraka:) Cohenku badz szczesliwy!!!
  24. Banerek cudny i juz w moim podpisie:) a jak sie dzisiaj czuja te piekne kluseczki i mamusia?
  25. jakie slodziaki!!!:loveu:az strach pomyslec co by sie stalo gdyby nie Wasza interwencja...
×
×
  • Create New...