-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
ewu replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
może się uda... -
[quote name='klaudia77']Takie malutkie a już tyle cierpień :placz::shake:[/QUOTE] No właśnie:-( ta historia miała szczęśliwe zakończenie-udało się je odkarmić, odżywić i znaleźć domki, ale aż strach pomyśleć ile takich bezbronnych istotek cichutko umiera w cierpieniu... Na zdjęciu tego nie widać ale one cały czas popiskiwały i skarżyły się, tak jakby chciały się wyżalić.
-
a zobaczcie to: szczenięta, które po interwencji trafiły do schroniska w Zabrzu-Biskupicach-groziła im śmierć głodowa źródło: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100711[/url] [IMG]http://images32.fotosik.pl/57/a26553bccf0d1a31.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/57/0ad4719855fc183e.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/57/1b0e2c6e9b9470ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/57/faa40bcf4b648b63.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/57/a1de38bc081eff7d.jpg[/IMG] Są malutkie i bezbronne...w swoim króciutkim 8-miesięcznym życiu zdążyły doświadczyć zarówno głodu, jak i strachu. Ich maleńkie, drobniutkie i kruche ciałka noszą ślady karygodnego zaniedbania-kosteczki wystają spod pergaminowej skórki a sierść to właściwie jedynie wspomnienie.Piszcząc zdają się żalić i opowiadać o swojej niedoli. Tak prezentują się szczenięta pełniące rolę jedynie zabawek. Myślę, że to może dać do myślenia wszystkim tym, którzy biorą ślicznego szczeniaczka dla dziecka jako właśnie rodzaj zabawki-piesek podrasta, dziecko się nudzi a resztę historii to już wszyscy znamy.
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
ewu replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
oby to był tylko niewinny katarek!! Belluniu hopaj na górę!! -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
ewu replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Psiutka380']Nas wszystkich wzruszył jej los ale wszyscy dogomaniacy są zapchani tymczasowiczami.[/QUOTE] To prawda...trzeba jakąś nową duszyczkę znaleźć:evil_lol: oby jak najszybciej!! Ja nawet na tymczas nie mogę sobie pozwolić-3 sunie robią swoje... -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
ewu replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Bellunię!! Chciałabym bardzo pomóc ale nie wiem jak... Może hotelik byłby dla niej dobry? Ja juz jestem 'zapsiona', ale popytam poszukam może znajdzie się ktoś kto dałby jej dom... -
Słuchajcie na stronie Emira jest kilka 'przypadków', które można by wykorzystać. Nie wiem tylko jak to wygląda od strony prawnej-myślę, że na pewno trzeba zapytać Emir o pozwolenie na wykorzystanie zdjęc i opisów. W każdym razie podaję link do stron, o których wspomniałam: [url]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/best.htm[/url] [url]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/archiwum/semi.htm[/url] [url]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/archiwum/ari.htm[/url] [url]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/archiwum/majo.htm[/url]
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
ewu replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
to ja też się dołączam do grona wielbicieli Belluni! I podnoszę!! -
załamany HADES-po śmierci Pana trafił do schroniska...BŁAGA O NOWY DOM!!!!!
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
i hop na pierwszą stronę -
załamany HADES-po śmierci Pana trafił do schroniska...BŁAGA O NOWY DOM!!!!!
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
podnoszę bo cnyba tylko tyle moge dzisiaj dla Ciebie piesku zrobić... -
załamany HADES-po śmierci Pana trafił do schroniska...BŁAGA O NOWY DOM!!!!!
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
to już tak strasznie długo trwa...:shake: -
Ależ z niego słodziak:loveu: Ja myślę, że on zacznie przybierać na wadze z czasem. Moja sunia schroniskowa też na początku była dośc szczupła i tak naprawdę pomimo dobrej diety poprawiła się dopier po ok 5 miesiącach-powolutku i stopniowo, ale za to bardzo skutecznie;))A je dokładnie tak samo jak Roki-raz dziennie non-stop:evil_lol:
-
załamany HADES-po śmierci Pana trafił do schroniska...BŁAGA O NOWY DOM!!!!!
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Podnoszę biedaczka...