Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Jak Elmo się zachowuje jak zostaje w domu sam bądź z innymi psami? Czy coś wiadomo?
  2. Paczka uszykowana, mail z wątkiem Piracika i Kubusia przesłałam miłej Pani z Lumpeksu:) Kupiłam na próbę witaminy u weterynarza dla rodzeństwa Piracika. Podobno są smaczne i pieski traktują je jako nagrodę. Jedna tabletka dziennie. Tylko czy ci ludzie będą to dawać:(( Przecież chyba wolontariusze nie chodzą tam codziennie.To takie ważne te witaminy , maluchy rosną. Jak się sprawdzi kupię więcej i wyślę:)))
  3. Dziewczyny pójdę zaraz do weterynarza zakupię witaminy dla szczeniaczków i wsadzę do paczki. Paczkę jutro nadam , bo szukam fajnych kocyków a nie cienkich szmat, niczego w tym TESCO nie dorwałam:(( Czekam na fotki , to wyślę tej Pani:)
  4. Przepraszam,że nie pomogę w zrobieniu allegro ale nie umiem:(
  5. Zobaczcie jaka kolejna tragedia ale jak ludzie dobrze reagują na allegro cegiełkowe.Biedna sunie, wstyd mi za homo sapiens, bo luźmi chyba oprawców nie nazwałabym:((((( http://allegro.pl/krzyk-cierpienia-pytanie-dlaczego-charytatywna-i1782310897.html
  6. Witam:)) Dziewczyny kochane jesteście. Boże co za tragedia. Zróbcie może allegro cegiełkowe, ludzie wolą, łatwiejsze niż przelewy, wiecie jak to jest- przelew odkładają "na jutro".Allegro płacą kartą najczęściej natychmiast. Porozsyłam linka do allegro gdzie się da.Znam Babkę w Agorze , Ona jest na urlopie ale jak wróci ,to roześle linka po całej Polsce(tak już kiedyś robiłyśmy).Głaski dla sunieczki:)
  7. Proszę o numer konta wrzucę grosik:) dla Wikuni.
  8. I co z Elmo? Martwię się.Wiem ,że moje martwienie nic nie pomaga. Wywiesiłam w firmie na tablicy zdjęcia Elmo, jeden Pan co chwilę stoi i patrzy. No ale o patrzenie nie chodzi, tylko o działanie.
  9. Co u Pikusia, parę razy dziennie zaglądam z nadzieją,że już się znalazł. Pozdrawiam:)
  10. Witam ponownie:) Pognałam do lumpeksu , bo w takich sklepach często są materacyki dla dzieci , wkłady do wózków - fajne dla psiaków. Znalazłam tylko jedną super rzecz dla szczeniaczków, zaraz pojadę do TESCO szukać dalej. Ale w tym lumpeksie zapytałam młodej , miłej kasjerki , czy maja jakieś kocyki czy materacyki bo potrzebuję dla szczeniaczków. Pani zrobiła wielkie oczy i powiedziała,że bardzo chce pieska, bo jej odszedł po 13 latach i czy mogę jej załatwić.Musi byś tylko małyi kundelek bo ma małe mieszkanie w Rudzie Śląskiej. Powiedziałam jej ,ze to poważna decyzja, o umowach adopcyjnych , sprawdzaniu itp.Podała mi maila i czeka na fotki z informacjami. Czy macie jakieś zdjęcia psiaków zrobione pojedynczo, lub psiaki bardziej widoczne? Ja nie wiem jak ta Pani zadecyduje ale trzeba kuć żelazo póki gorące, oczywiście z odpowiedzialnymi ludźmi. Czy psiak będą duże docelowo?Czekam na wieści i gnam do TESCO:)
  11. Super to, proszę o adres i gnam do sklepu po kocyki i zabawki. Jutro wyślę paczkę:)))
  12. Witam :)) Nie mogę inaczej pomóc ale proszę o numer konta. Może to głupie pytanie ale pomyslałam,że maluchy potrzebują pewnie kocyków i zabawek, przecież to dzieci. Podajcie adres , to wyślę paczkę z kocykami i zabawkami.Pozdrawiam:)))
  13. Poryczałam się z radości:))) Ten różowy brzusio... :)) Lamia wygląda jak dystyngowana dama. Mam nadzieję,że Leda i Loluś są w dobrych , kochających domkach. Pozdrawiam wszystkich, którzy pomagają tym psiaczkom. Głaski dla suń:)))
  14. Cudne wieści:))))))))))))))))))))))))))))))))) Rozumiem ,że dzielna mamunia i jej maleństwa są bezpieczne. Pozdrawiam i głaski dla psiaków.
  15. Witam, Czy coś wiadomo w sprawie hoteliku? Byłam dzisiaj w schronisku w Zabrzu z którym jestem zaprzyjaźniona. To bardzo dobre schronisko i uczciwie prowadzone.Będą też próbować pomóc w rozgłaszaniu. Jak ktoś przyjdzie po szczeniaczka to obiecali zadzwonić do mnie. Wolontariuszki też obiecały uruchomić kontakty. No ale tu czas jest ważny i dlatego hotelik byłby bezcenny.Czy ewentualnie dla samej mamy byłoby coś na cito? W Zabrzu mogą jej zrobić sterylkę ,zaszczepić , odpchlić. Niestety trzeba ją gdzieś umieścić. Dla szczeniaków szukajmy dt, one szybko powinny być adoptowane.Wykonałam dzisiaj masę telefonów,błagam ludzi o pomoc. Zmarnowanie tych psiaków byłoby ciężkim i niewybaczalnym grzechem.
  16. Na czym miałaby polegać Państwa pomoc? Pisała Pani o wsparciu finansowym gdyby ktoś użyczył schronienia. Ja pytam ludzi ale może argument-"pomożemy nakarmić" byłby rozsądny. Nie znam hotelików , poszukam , popytam. Czy gdyby rodzinkę rozdzielić i każda z nas zaopiekowałaby się tylko jednym, u Pań też nie byłoby miejsca na jedną psinę? Ja nie znam żadnych dt , bo na dogo jestem jedynie obserwatorem ale chyba organizacja SOZ ma jakieś namiary. Czy psiaki są pod opieką tej Organizacji? Czy Panie są z SOZ w kontakcie? Zbierzmy siły to damy radę:)))) Ja jestem wrogiem oddawania psa do schroniska i nie znam jędrzejowskiego ale może znają Panie jakiś wolontariuszy ze schroniska i mogliby pomóc.Może coś by doradzili?
  17. Witam, Korzystam z profilu mojej córki, która niestety od dłuższego czasu nie ma dostępu do internetu.Śledzę wątek psiaków i bardzo przeżywam tę sytuację. Wczoraj byłam w Agorze i prosiłam o pomoc . Pani z działu ogłoszeń roześle linka po całej Polsce(tak obiecywała). Proszę o informację czy w grę wchodzi hotelik. Ile Państwo możecie dopłacić? Ja , jeżeli kwota mnie nie przerośnie ( mam 6 stałych deklaracji plus pomoc dla koni i dzikich zwierząt) zasponsoruję resztę za hotelik. Mam nadzieję ,że te mikrusy nie zostaną potraktowane jak dorosłe duże psy.Pytam też znajomych. Na wsi pewnie by wzięli ale ja nie mam zaufania i nie wiem czy zadbają odpowiednio. Coś trzeba zrobić , przecież to byłoby straszne gdyby te szkraby zginęły albo zdziczały.
  18. Wystapilo chyba jakies nieporozumienie - 30 zl ode mnie to jest stala deklaracja a nie jednorazowa wplata :).
  19. Bardzo dziekuje za nr konta :). Juz wplacam :).
  20. Witam serdecznie, moge dorzucic 30 zl deklaracji. Poprosze o nr konta na pw.
  21. Wczoraj przelalam dla Kremci 50 zl - mam nadzieje, ze pieniadze doszly :).
  22. Tak mi strasznie przykro...:-(
  23. [quote name='danka4u1']Witamy na wątku i pięknie dziękujemy w imieniu własnym i Kremci. Ja jestem nocna zmiana, ale rankiem przybędzie poranna straż naszej ślicznotki i poda nr konta.[/QUOTE] Nr konta juz dostalam :). Bardzo dziekuje.
  24. Witam serdecznie :). Wlasnie wplacilam 100 zl na Pascala :). Mam nadzieje, ze pieniadze dotra blyskawicznie.
  25. Witam :) Moge dolozyc 30 zl miesiecznie. Poprosze tylko o nr konta.
×
×
  • Create New...