-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
no kochani to ja wczoraj do drugiej w nocy miałam co robić Przy Diance.Nie wiem skąd ta biegunka ale to mi się wcale niepodobało.Dianka już zaczęła wczoraj robić po siebie niestety:-( i narobiła na tą kołdre bo na niej śpi a ja nie mam pojęcia jak ja to spiorę:shake: KUrcze u mnie nie może być za długo dobrze przecież:angryy: Daje Diance lek osłonowy ale nie lakcid mimo że mam go w lodówce a sylivid a od biegunki dostała wczoraj dwie tabletki"laremid" dzsiaj już narazie ustąpiła biegunka ale zobaczymy jak będzie później. Noc Dinka poza tą biegunką przespała błogo.Jak zasnęła tak już nie wstawała(albo to ja już nie czułam czy wstaje tak byłam padnięta:oops: ) Nie dawałam jej na noc tramalu-tak jak pisałam).Chcę narazie zrobić przerwę no chyba że Dianka będzie się bardzo źle czuła wtedy nawet się zatanawiac nie będę....Ale tak jak jest teraz nie jest najgorzej. Teraz idę im śniadnko robnić i sobie a potem na spacerek.
-
Niemożliwe żeby taki piękny pies nie znalazł jeszcze domu!!!Gdzie ci ludzie mają oczy???????
-
Kurcze Dianka dostała biegunke.Od wczoraj się na to zapowiadałao ale dzisiaj (prze chwilką) dało o sobie znac to cholerstwo:shake: Diance dzisiaj nie chcę dawać tramalu.Zobaczymy jak noc prześpimy.Mi się zdaje że jej jelity juz niewytrzymują stąd ta biegunka:-( Jak tylko będe miala jakies pieniądze na koncie uzupełnie sobie karte do telefonu i zadzwonie do dr Jagielskiego bo przez sms-y nic nie wskuram.
-
:-( czy on cierpi? Mosii przynajmnie na starośc jest tam gdzie ma miłość,gdzie ma gdzie biegać,gdzie dostał to czego w schronisku by nie miał. Co do PW wysyłałam,próbowałam dzwonić pisałam na gg a mimo to nic nie odbierasz:shake: Mosii przepraszam że pisze w takiej chwili ale domyślasz się o co chodzi chyba.Przepraszam naprawdę:oops: Dziaduniu trzymaj się!!!:-(
-
musisz użyć tego kodu: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL = [B]tu link do wątku [/B]][IMG] [B]a tu zdjęcie z image shack[/B][/IMG][/url][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tylko pamiętaj wszystko bez spacji!!!Ja musiałam użyć inaczej nie wkleiłabym ci kodu!!![/SIZE][/FONT] __________________ a tam gdzie pisze "[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]a tu zdjęcie z image shack"[/B] robisz tak jak przy wklejaniu zdjęcia czyli kopiujesz ten odnośnik przy [B]direct link to image[/B][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Hund'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50051&highlight=%C5%BBabcia"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/zywie1.jpg[/IMG][/URL] nie wiem, ja kompletnie nie znam się na komputerach :) dlatego wszystkich o wszystko proszę :) ale mam małe sukcesy:) wczoraj przez gg doddy nauczyłą mnie wklejać zdjęcia :)[/quote] Hehehe.Hund musisz jeszcze poprawić banerek:razz: bo coś nie tak jest z nim:cool3: ;) Podaj mi adres poczty wyślę ci jak to zrobić;)
-
[quote name='Hund'][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50051&highlight=%C5%BBabcia"][IMG]http://jemakra.sileman.net.pl/dogo/zywie1.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Malpa:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showth...61#post3340961[/URL][/quote] Jak to zrobiłaś że teraz mi weszła stronka:cool3:
-
Ciesze się że się udalo:loveu: a Zadrusia jest prześliczna :loveu: i te Twoje psiaczki:loveu: Kurcze Zadrusia wygląda koło nich jak mały kociak:evil_lol:
-
a i nie przejmuj się jak nieraz stronka znika jak próbujesz naładować ją zdjęciem ;) poprostu jest wtedy przeładowana chyba i dlatego tak się dzieje ale próbuj do skutku jakby tak się stało ;)
-
przeżył koszmar ! był głodzony ! - już w nowym domku!
romenka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No mnic w takim razie trzymam kciuki by zdjęcia udało się zrobić:loveu: Powolutku ze wszystkim... -
Romku a zaznaczyłeś w resize image ten kwadracik?Musisz tam zaznaczyć inaczej wyjdą ci właśnie takie giganty.Tam możesz sobie wielkość zdjęcia ustawiać...ale zaznacz 640x480
-
Kora-mała Sunia O Wielkim Serduszku - Już W Nowym Domku !
romenka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Kora,kochanie wskakuj na pierwszą stronkę! -
Piękny psiak JUZ NIE czeka - MA WSPANIAłY DOM !!
romenka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Kochanie wskakuj na pierwszą stronkę.Jesteś śliczny i musi Cię wypatrzeć domek:razz: -
przeżył koszmar ! był głodzony ! - już w nowym domku!
romenka replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Atosik wskakuje na pierwszą stronkę!!! Hund czy czeto jeździsz do tego schroniska?Proszę jeśli to możliwe porób tym psiakom co mają wątki zdjęcia. -
[quote name='Saksana']Nie wyśmiewam, bo ja charty kocham :multi:, a to że jest maleńka to zaleta. Chciałam napisać, że jej towarzyszka jest równie piękna i wygląda jak ogar, ale teraz nie wiem, czy nie zostanę zbesztana :oops:[/quote] Ja zgadzam się ze wszystkim saksana co napisałaś i jak zostaniesz zbesztana :mad: to nie będziesz sama z tym tylko potowarzysze Ci:evil_lol:
-
O matko kochana:crazyeye: Pierwszy raz widzę dobermana z ogonem:crazyeye: ale pięknie wygląda:loveu:
-
Piękna jest :loveu: A Tobie marta widzę coraz lepiej idzie ze zdjęciami:evil_lol: i banerek nawet wkleiłaś:loveu: Jestem z Ciebie dumna:loveu: