-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7355/236pb.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2969/216ba.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2014/203eb.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1660/195r.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3946/254jj.jpg[/IMG]
-
Jukutek dziękuje za wszystko,naprawdę!!!! A teraz wstawia nowe fotki Romeczka przysłane od Megii1 [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/3691/263mq.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6936/258x.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8053/253ro.jpg[/IMG] [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/5850/241ix.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4341/237p.jpg[/IMG]
-
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
romenka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pies Wolny']Dusje, a może Ty - znasz Megi ? będzie łatwiej gadać.[/QUOTE] Zadzwonię do Megii i zapytam się jej ale kobitka jest w ciąży wysokiej wątpię żeby specjalnie jechała chyba że miała by po drodze? -
Jukutku ja zwiozłam teraz rzeczy z Bemowa dlatego te bazarki wystawiam...Niedługo pogubię się w nich w sumie sama nie wiem czy już się nie pogubiłam. Jdnak jak te ciuszki sprzedam nic już nie będę miała do sprzedania ;(
-
[quote name='megii1']Mam nowe rewelacyjne fotki Romana - komu mogę podesłać maila, zeby wkleił? Bo ja nie mam ostatnio na nic czasu:([/QUOTE] No to poproszę ;) [email][email protected][/email]
-
i kolejny bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/210102-Dla-dziewczynki-na-Romka-do-6-lipca-god-20-00[/url] zapraszam
-
Kto ma synka zapraszam na bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210091-Dla-ch%C5%82opca-do-4-latek.BazarekMaNaCeluUzbieraniePieni%C4%99dzyDlaRomkaN-aHotel.Do5.07G20-0[/url]
-
Zapraszam na kolejny bazarek dla Romeczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/210091-Dla-ch%C5%82opca-do-4-latek.BazarekMaNaCeluUzbieraniePieni%C4%99dzyDlaRomkaN-aHotel.Do5.07G20-00?p=17131076#post17131076[/url]
-
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
romenka replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zapisuje,Cudny psiak!!!! -
Zapraszam a bazarki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209576-Dla-Ciebie-psa-dziecka-na-Romka-na-hotel-do-30-czerwca-do-20-00.ZAPRASZAM[/url]! [url]http://www.dogomania.pl/threads/209801-Trosz%C4%99-dla-ch%C5%82opczyka-wi%C4%99cej-dla-dziewczynki.-Na-Romka-do-30-czerwca-20-00.-Zapraszam?p=17099680#post17099680[/url]
-
Próbowałam TZ-a namówić żebym wzięła Romka do nas do czasu znalezienia mu domku ale się nie zgodził!!!!! Romek jest cudaśny :)I kochany!!!!! I zapraszam na drugi bazarek dla Romeczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/209801-Trosz%C4%99-dla-ch%C5%82opczyka-wi%C4%99cej-dla-dziewczynki.-Na-Romka-do-30-czerwca-20-00.-Zapraszam?p=17099680#post17099680[/url]
-
Zapraszam na bazarek dla Romka. Wszystkich fantów nie wykorzystałam jeszcze ale za 2-3 dni robię kolejny bazarek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/209576-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Romka-na-hotel-do-30-czerwca.ZAPRASZAM!?p=17070310#post17070310[/url]
-
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Marchewa zmień tytuł wątku ;) Wieści d P. Magdaleny: [I][B]"Lusia czuje się dobrze choć za mało siusia. Dzisiaj zrobiła tylko raz ale za to na spacerze. Zostaje sama gdy idę do pracy i nie piszczy. Układa sobie tylko moje buty na legowisku. Jest to przezabawne jak ona to starannie robi. Niebawem przeslę zdjecie. W poniedziałek idziemy do lekarza wstawić jej chipa. Pozdrawiamy serdecznie" :) [/B][/I] -
Dziękuje,doszła wpłata od [URL="http://www.dogomania.pl/members/64502-xmartix"][B]xmartix [/B][/URL]:) [URL="http://www.dogomania.pl/members/64502-xmartix"][/URL]
-
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
A to Lusia po sterylizacji [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/894/obraz585.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5286/obraz583.jpg[/IMG] -
Mikro sunia,czekoladowa Lusia jest już w super domu!!!
romenka replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
A więc Lusia w nowym domku. Pani zakochana od pierwszego wejrzenia. Lusia to wspaniała sunia!!!! Zasługiwała na kogoś kto będzie przy niej w każdej chwil i trafiła na taką Panią :) Obie w sobie zakochane!!!! Za ok 2 tygodnie zrobię wizytę po-adopcyjną. Lusia została wysterylizowana. Faktura wysłana do [B]Soema[/B] ponieważ byłam zmuszona prosić wątek sterylizacyjny o pomoc. Koszt sterylki wyniósł 257 zł. Lusia została odrobaczona za koszt 10 zł. Będę musiała zwrócić 110 zł wątkowi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"]Akcja - STERYLIZACJA (by bezdomniaków było mniej) [/URL]ponieważ za antybiotyki sama musiałam zapłacić . Lusi zakupiłam również szelki ponieważ ona w ogóle nie nadaje się na żadne obroże i oczywiście dwie obroże przeciw kleszczowe gdzie jedna z nich poszła dla Romka a drugą Lusia zgubiła w krzaczorach ( kto nie wierzy niech pyta się Megii1 u niej wszystkie obróżki również dla Romy mojej były zakupione). Nawet nie chce mi się liczyć ile z bazarku w każdym razie i tak z TZ-a kasy musiałam dokładać (żeby potem ie poszło że wzięłam do kieszeni) Jeśli TZ się nie pokapuje już żadnego bazarku robić nie będę dla niej chyba że podliczy mnie ale nie sądzę. Najważniejsze że Lusia i Pańcia szczęśliwe. Jak będę w odwiedzinach od razu napiszę. Tęsknie za tym dzieciakiem!!!!!! -
Przepraszam że teraz piszę ale już nie nadążam.... Jukutek zobaczysz za ok 2 lata co będzie:diabloti: a tak na poważnie to powiem Tobie że silna jest skubana jak moa Zuzia ,ta też jeszcze 5 dni nie mała jak łepek podnosiła i próbowała się przekręcać...i może zamiast koperku dawaj jej kropelkę esputicon dla niemowląt bo koperek można dawać po miesiącu życia dziecka i wiem od lekarki że działa akurat w dwie strony :cool1: i byle nie przedawkować. Romeczek ma się rewelacyjnie :loveu: To świetny psiak i byle trafił na swojego człowieka.Będę chciała mu porobić ogłoszenia z Zuzią może to chwyci kogoś za serce? :cool3: Sama bym go wzięła ale wtedy musiałabym zmienić TZ-a :diabloti: i miejsce zamieszkania. Dzisiaj z połowy fantów zrobię bazarek a przynajmniej będę chciała :oops: Może się uda tylko najpierw Kubę muszę uśpić :roll: Na szczęście Zuzia śpi...
-
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8103/obraz684v.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9153/obraz681u.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/5851/obraz679.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6162/obraz676l.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8869/obraz716q.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9160/obraz691.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6470/obraz690y.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8079/obraz688m.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6829/obraz685v.jpg[/IMG]
-
[B]Megii1[/B] bardzo dziękuje !!!!!!!Gdyby nie Ty to ja nie wiem kiedy by ja miała czas na ogłoszenia!?
-
[B]Jukutku[/B] , Małgosia śliczniutka, jak Aniołek!!!! Dobrze że już po wszystkim i teraz możesz Niunie tulić do siebie!!!!!! Kocham takie maleństwa!!! Zobaczysz jak będzie w wieku Zuzi:diabloti: :evil_lol: Kochani doszły wpłaty od [B]Lilo i MyrkurDagur[/B] za które bardzo mocno dziękuje. [B]Megii1[/B] nie złość się na mnie że ie przyjechałam :oops: zadzwonie....
-
[quote name='MyrkurDagur']Przelałam Romkowi deklarację na czerwiec :)[/QUOTE] Dziękuje z całego serca :*
-
[quote name='BERKANO']A co u [B]Jukutek[/B]? No i u Romka ;-)[/QUOTE] Jukutek urodziła :) Córeczka!!!!!! Myśle że napisze więcej jak wróci ze szpitala :) A ja przesyłam wielkie buziacki dla Malutkieji mamusi :* Do Romka jadę jutro w odwiedziny :) Porobię foteczki i napiszę coś więcej....Oczywiście bazarek też zrobię do poniedziałku
-
BERKANO ja Cię zamorduje ;) Piękny dobek i faktycznie trzeba mu pomóc!!!! Porozsyłam jutro komu się da...