-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Saphiro dzisiaj FV pójdzie opcją poleconą do ciebie ;>
-
[quote name='aeriel']No to bomba! :) Brawo dziewczyny! Z Waszą skutecznością w znajdowaniu domków może wzięłybyście na DT jeszcze jakieś bidulki z naszego schronu? :cool3:[/QUOTE] Napewno coś weźmiemy, jednak nie w chwili obecnej - Babcia Madzi zachorowala, i Madzia musi sie nią zając, no a ja mam jeszcze Torke do wyadoptowania - dzisiaj wizyta, może i ona trafi na dniach do domku, i jakis inny psiaczek, a i jeszcze 3 kociaki do adopcji, więc mam co robic ;> Alee mogę cos popilotowac na odległośc, co wymaga, a nie ma opiekuna do pilotowania ;)
-
Myszka wczoraj zostala w domku ;) Zobaczymy czy jej wycie nie będzie uciążliwe, ale jestesmy dobrej myśli. Pani psiara, dla niej wszystko zrozumiałe, wizyta trwaa prawie 2h ;)
-
Dziewczyny, a może dla któregos z owczarków da sie przesiac ta zamkową stróżówke pod Opolem? Może Bora wraz z córką, tam ponoc cały czas maja byc z człowiekiem, może warto zadzwonic, zoaczyć? Mamy tyle owczarków bez domu, a byc może wcale nie będzie zly, podam komus kto kojarzy te psy i może o nich cos powiedziec kontakt do Pana? Mam jeszcze pare innych kontaktow na chętnych na owczarki, bo naprawde odzew z ogłoszen Tory niesamowity, moze wartoby podzwonic i porozsyłac zdjecia tych naszych psinek? Tylko potrzebuje kogos kto zna te psy i sie tym zajmie... Ja chętnie pokryje koszty rozmów telefonicznych!
-
Tora została wczoraj wysterylizowana, rachunek zamieszcze jak uruchomie skaner w domu, niestety mam remont i szybko go nie uruchomie - przepraszam. Wczoraj Kasiu dzwoniłam do Ciebie bezpośrednio z lecznicy ;) Płaciłam za sterylizacje I WIZYTE kontrolną 250 zł.!!! (za sterylke owczarki - piękna cena!) O ile sie nie będzie nic ślimaczyć <tfu, tfu> to na tym koszta sie zamkną, dzieki za pomoc. Prosze kogos z wolontariuszy o podanie mi tutaj owczarków do adopcji, odzew z ogłoszen Tory jest niesamowity, może jakiemus innemu sie te z poszczęści?
-
Ojjj chyba nie ta Pani, ta mieszka koło AWF, ale to chyba nie Koszutka? Ja w katowicach niezbyt zorientowana <wstydnis> Pani najpierw zadzwonila do mnie, przesiałam ją, dom zrobił na mnie dobre wrażenie, póxniej umówila sie z Dt Myszki na wizyte, i zobaczymy czy minusy Myszki jej nie zrażą. Pani miała już 2 pieski, niedawno pożegnała poprzedniego. Oba żyły 17 lat, jeden umarł naturalnie, drugi został poddany eutanazji - Pani nie była w stanie dłużej juz go męczyc, i znosić 19 kg. psa ze schodów z 3 piętra, a to naprawde starsza Pani.
-
A ja chcialam tylko prosic o mocne zaciskanie kciuków. Myszka w poniedziałek jedzie zrobic sobie wizyte przedadopcyjną i oby Pani nie zraziły jej wycia i marudzenia, bo mędzic to ona potrafi upierdliwie. Myszka byc może zamieszka w centrum Katowic u starszej Pani.
-
Cześć dziewczny, dobrze rozumiem, że mika zagineła na Aleji /olimpijskiej? Sprawdziłam sobie w google, gdzie to jest, bo wczoraj zobaczyłam takiego pieska i widze, że całkiem nie daleko. Piesek był z młodą kobietą/dziewczyna na smyczy, był troszke grubszy niż ten na zdjęciach. Widziałam go na osiedlu między garażami/ ogódkami dzialkowymi(okolice Tesco), a tym hotelem na STrzelców Bytomskich, tam kiedyś był obóz dla uchodźców kojarzycie? Tam jest linia T19, wlasnie nim jechalam wtedy i nie moglam iśc zobaczyc ;/ Może wartoby nowe ogloszenia tam rozwiesić? Wiadomo, nie jestem pewna czy to ten sam, ale bardzo podobny ;)
-
KAsiu dziekuje, sterylizacja w czwartek o 13, trzymajcie kciuki, żeby wszytsko poszlo gladko i za domek chętny. Swoja droga potrzebuje w zapasie suki owczarka, może być w wieku Tory, do pilnowania posesji zamku pod Opolem, dom wydaje sie ok, stróżówka 24/h, jest na posesji pies, juz wiekowy owczarek, który nie ma siły na pilnowanie. Pies nie do budy na non-stop, ma mieszkac w stróżówce, robic obchody, w nocy biegać, i sprawdzac teren ze stróżem. Jak Torze wypali inny dom, to chętnie polece innego psaka - telefon chyba konkretny, ale do sprawdzenia...
-
Te ogloszenia Myszki co miała dobrze ja opisują. Ogolnie mysle, że 10 lat to ona nie ma, tak jak pisalam wczesniej, mysle że 10 to to max. w jej wypadku. Jest bardzo zywiołowa, skora do zabawy, nie załatwia się w domu, idealna dla sooby starszej, jednak wyje, szczeka - domaga sie głośno o swoje, co może byc uciążliwe. Bardzo lubi ta karme special light co została zamówiona, z wszelkich innych boschowskich karm ta chyba zasmakowała jej najbardzieej (i light zwykły), także i nie jest droga w utrzymaniu ;) W misce ominęła boscha mini jagnięcina&ryż i plując tamtym od razu przeszła do konsumpcji tej, ciesze sie, że mój wybór jej sie spodobał. Ja osobiście wiele w ogłoszeniu bym nie zmieniała, bo naprawde miałyście czuja. Jesli chodzi o ogród to nie lubi wycieczek - harce w domu, w ogrodzie się boi, boi sie także kotów i psów, słucha sie, raczej jest tylko leciutko przygłuchawa jak już, bo doskonale słyszy (szczególnie dźwięk otwieranej lodówki), widzi tez dośc dobrze. [quote name='saphira18']jak nie poznała jeszcze na tyle Myszki z ogłoszeniami możemy poczekać, jak będzie coś nowego wstawcie na wątek to ją ogłosimy;)[/QUOTE]
-
Karma doszła jakies pól godziny temu, postaramy sie w niedziele na akcji przekazac FV Anecie, tak? Poproszę Madzie o zdjęcia i tekst ;>
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CtCH9oQ5n_E/T-IBRJmA0EI/AAAAAAAAAJw/JNeZs_ZMqBU/s512/Zdj.jpeg[/IMG] Myszka pozdrawia i dziękuje za zamówiona karme ;>
-
ALARM!!! TORA SZUKA DOMU!!! POMÓŻCIE PROSZE W OGŁOSZENIACH, BO MÓJ NET NIE WYRABIA, A SUKA KATOWICKA! RTo kolejny dom, który sie jej pozbywa: Torcia: [IMG]http://images6.fotosik.pl/490/1894f4ead4cbb8e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/49/d7c62681f3b3181f.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/49/fe2eaa1793782c5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/490/4645ae2f71604618.jpg[/IMG] Jesli chodzi o psa, o ile mie pamieć nie myli Torka ma 5 lat (jestem w pracy i nie mam jak tego sprawdzić), jak to owczarek potrzebuje doświadczenia, charakter dominujący, lepiej nie do domu z psami, wskazany ogród. TORA PILNIE SZUKA DS LUB DT! PILNE! Gdyby Myszka znalazła dom, to jej opekunka zgodziła sie wziąc Tore na DT.
-
A czy saphira móglbys to zamówic, podałabym adres? Będzie mniej roboty z danymi, płatnościa itp, DT tylko odbierze przesyłke i wysle FV.
-
Jak najbardziej na lek tez sie da ;>
-
Zaproponuje może ku[pno karmy Bosch special light z tej aukcji: [url]http://allegro.pl/bosch-special-light-12-5kg-royal-canin-educ-gift-i2419809064.html[/url] Co o tym myslicie, jest szansa? I do tego essential forte w aptece po ok. 25 zł. I Myszka ma żarła a żarła. Szukamy dla myszki domu ;> Madzia zdecydowała, że chciałaby brac psy na DT ;>
-
Spoko, mam nadzieje, że jakiś grosik z tego wpadnie... ;]
-
A tak przy okazji czy ktos ustalił kto się zaopiekuje tymi fantami bazarkowymi? ;)