Jump to content
Dogomania

BoUnTy

Members
  • Posts

    4029
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BoUnTy

  1. Musze się czyms pochwalic, ale ciii.... nie śmiejcie się :P [IMG]http://images29.fotosik.pl/319/c00cec7255fc6b47med.jpg[/IMG] To mój pierwszy gryzak Kojakowy, i pierwszy jaki w życiu zrobilam - niestety brak materiaów spowodował, że nie jest on duży, ale poprzeciągac się troszkę można xD A co wiecej Batonisiowi się spodobało i chce wiecej, wiecej zrobić takich zabaweczek! :diabloti:
  2. Super!:multi: To gdyby była taka mozliwosć to chcialabym się zapisac z tymczasowiczem - Bąblem (no chyba, ze jakiś inny się napatoczy do mnie i bym byla z innym) Moge? Działacie jak burza, ledwo jedna się skonczya, a już znamy termin nastepnej!
  3. [quote name='Neczka']Mogę spróbować pobawić się Corelem dziś wieczorem ;) ...jakiś proponowany tekst ? :razz:[/QUOTE] Chyba ktos musi taki napisać, albo przekształcic teks z 1 strony - trzebaby dodac, że pies juz dochodzi do siebie...
  4. [quote name='Holly1']podnosimy przystojniaka;)[/QUOTE] Samo podnoszenie nic tutaj nie da... Kto może pomóc w oglaszaniu Dalzym? Na animali, alegratce, serwisach do rejstracji itp.? :) Kto moze powystawiac jakies bazarki? A moze ktos ma artystycznie zdolności w corelu i może jakis plakacik zrobić?
  5. Gigantyczny bazarek: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/f99/gigantyczny-bazarek-dla-umierajacej-staronowini-kosztowne-leczenie-14-02-a-130561/[/IMG]
  6. Gigantyczny bazarek dla Suzi! http://www.dogomania.pl/forum/f99/gigantyczny-bazarek-dla-umierajacej-staronowini-kosztowne-leczenie-14-02-a-130561/
  7. Kojak na dzisiejszym spacerku z Ola La :cool1: [quote name='Ola la']eh no nic troche kojakowych zdjec . MA sie chlopak swietniei dawno nie widzialam tak szczesliwego psa. Domek sie znajdzie predko.Wywalilismy sie z 3 razy ale co tam.Pogonił Kojak lumpa na pole nawet :) moglby chodzic po dworze w nieskonczonosc.hmmm i ma agresora na śnieg:shake: No wiec oto Kojak na spacerku. Mial straszliwy napal na kopanie wydaje mi sie nawet ze jakiesmini zwierzatko ryjowkopodobne mignelo mi przed oczyma. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/55/8adecd1b24c676admed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/54/3f0b6cd1c916adc7med.jpg[/IMG][/URL] jęzor [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/54/1ff4732a9c28a7f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/55/47066cece7b022b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/448/8ae9288cdeb73619med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
  8. Kojak jest właśnie na dużym spacerku z Ola La :) Miejmy nadzieję, ze się troszkę zmęczy...
  9. Czy to Ten sam Bąbel, co wczesniej? prosze napisa cos wiecej o psiakach - jakich opis, dodam na pierwszą stronę - a fotki do mnie na maila...
  10. [quote name='becia66']Najwięcej domów mamy z allegro i allegratki...czy mam rozumieć że tam Kojak nie ma ogłoszeń ??? :roll:[/QUOTE] Ktoś (przyznać się, kto) wystawia Kojakowi allegro [url=http://www.allegro.pl/item540393171_oskalpowany_powieszony_ale_nadal_kocha_orzechowce.html]OSKALPOWANY POWIESZONY, ALE NADAL KOCHA-ORZECHOWCE (540393171) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Alegratka to nie moje 'rewiry' - nie jestem zarejstrowana. Z moich uwag, moze wartoby zainwestować w allegro wyróżnione - to duzo daje, no i lokalizaja już nie 'Przemyśl' tylko Śląsk :) Poza tym do ogłoszęn nowych warotby dodac zdjecia aktualne, bo nie kżdy chce psa w takim staniej jak Kojak na pierwszych fotkach...
  11. [quote name='wiq']Dolly wreszcie na właściwym miejscu!:multi: Wynik dobry, ale może być lepszy...:evil_lol:[/QUOTE] :cool3: Mam nadzieję, że wykreczesz i lepszy będzie ;P Niech dobra passa sprzyja dalej, bo jeszcze paru podopiecznych szuka domków!
  12. [quote name='dogomanka_']Ja zaglądam.;) Bounty - weż mi powiedzileKojak ma w kłębie ? i moze jakieś zdjęcie calej sylwetki jego ?[/QUOTE] Zdjecia sylwetki Kojaka na poaprzedniej stronie - jest to taki duży misiek, wpatrzony w człowieka :) Ile ma w kłębienie wiem, ale jest do moich kolan, wiec obliczyłam, ze ok 45 cm. Kolejne zdjecie Hagerka z nowego domku: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/22217473/2/other/std/31388a02a2.jpeg[/IMG]
  13. [quote name='becia66']Czu Kojak ma jakies świeże ogłoszenia ??? Bardzo prosimy o wyszczególnienie wszystkich bo będziemy sukcesywnie uzupełniać....:roll:[/QUOTE] Ne wiem dokłądnie gdzie jest teraz ogłoszony - naepwno pineska, pajeczyna i wszytskie strony z tego spisu, na których nie obowiazuje rejstracja: [QUOTE] [COLOR=black][B]1.[/B] [/COLOR][URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]2.[/B] [/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]3. [/COLOR][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=black]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]4. [/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]5.[/B] [/COLOR][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]6.[/B] [/COLOR][URL="http://www.wegetarianie.pl/"][COLOR=black][B]www.wegetarianie.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]7. [/COLOR][URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=black]www.gielda.bai.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]8.[/B] [/COLOR][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]9.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=black][B]www.petworld.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]10.[/B] [/COLOR][URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=black][B]www.vetmozga.com[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]11. [/COLOR][URL="http://www.autogielda.pl/"][COLOR=black]www.autogielda.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]12.[/B] [/COLOR][URL="http://www.ogloszenia.yellowpages.pl/"][COLOR=black][B]www.ogloszenia.yellowpages.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]13. [/COLOR][URL="http://www.se.com.pl/"][COLOR=black]www.se.com.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]14.[/B][/COLOR][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]15.[/B] [/COLOR][URL="http://www.emetro.pl/"][COLOR=black][B]www.emetro.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]16.[/B] [/COLOR][URL="http://www.pupile.com/"][COLOR=black][B]www.pupile.com[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]17. [/COLOR][URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=black]www.rozglos.net[/COLOR][/URL] [COLOR=black]18. [/COLOR][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"][COLOR=black]www.anonseogloszenia.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]19. [/COLOR][URL="http://www.najpewniej.pl/"][COLOR=black]www.najpewniej.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]20.[/B] [/COLOR][URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]21.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=black][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]22. [/COLOR][URL="http://www.vendito.pl/"][COLOR=black]www.vendito.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]23.[/B] [/COLOR][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]24. [/COLOR][URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"][COLOR=black]www.twoje-ogloszenia.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]25. [/COLOR][URL="http://www.poszukiwane.pl/"][COLOR=black]www.poszukiwane.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]26. [/COLOR][URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=black]www.adpedia.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]27. [/COLOR][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][COLOR=black]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]28. [/COLOR][URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=black]www.olx.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]29. [/COLOR][URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"][COLOR=black]www.szybko-sprzedam.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]30. [/COLOR][URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=black]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]31. [/COLOR][URL="http://www.tablica.com/"][COLOR=black]www.tablica.com[/COLOR][/URL] [COLOR=black]32. [/COLOR][URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"][COLOR=black]www.pchlitarg.info.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]33. [/COLOR][URL="http://www.ogloszenia.infoweb.pl"][COLOR=black]www.ogloszenia.infoweb.pl[/COLOR][/URL] 34. [URL="http://www.neeon.pl"][COLOR=black]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] [B]35.[/B] [URL="http://www.adopcje.org.pl"][B]www.adopcje.org.pl[/B][/URL] [B]37.[/B] [URL="http://www.schronisko24.pl"][B]www.schronisko24.pl[/B][/URL][/QUOTE]
  14. [quote name='maciaszek']No i w tytule by się też porządek przydał, bo pudliczka już domku nie szuka, prawda?[/QUOTE] Już zrobilyśmy porządek na 1 stronie :) Porcja świerzuteńkich foteczek Dolly z nową rodziną :) [IMG]http://images41.fotosik.pl/54/83954daafef10755med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/447/2f69cda5370c1c42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/54/2206214cec524ac3med.jpg[/IMG] Musze sie pochwalić! W tym miesiacu przyczyniłam się do 2 udanych adopcji bezposrednio (Hager i Dolly) i jednej pośrednio (podałam mi niepotrzebny - nie miałam odpowiedniego kandydata, kontakt i pewna sunia dzięki temu jedzie do domku)! oby tak dalej :lol: Niech dobra passa sprzyja i do domku w przyszlym miesiecu pojadą Dora i Kojak ;P Kojak ma zrobione dzięki mojej znajomej 'dobrej duszyce' kilkanaście ogłoszeń, musze się zabrać za allegro Dory. Zauważyłam, że zapomnialysmy ją dodac na pierwszą stronę - własnie pracuje nad jej domkiem - trzymajcie kciuki, moze coś z tego wyjdzie :)
  15. [quote name='Romina_74']no niestety dzisiaj rozkwitł tak, że Panią przeraził nie na żarty :angryy: i obawiam się najgorszego ... powrotu Tedka z Suchej :shake:[/QUOTE] Co się stało? Co Tedzioch nawyprawiał?
  16. Porcja świerzuteńkich (przd chwilka dostalam, nawet Ania jeszcze nie widziała) foteczek Dolly z nową rodziną :) [IMG]http://images41.fotosik.pl/54/83954daafef10755med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/447/2f69cda5370c1c42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/54/2206214cec524ac3med.jpg[/IMG] Musze sie pochwalić! W tym miesiacu przyczyniłam się do 2 udanych adopcji bezposrednio i jednej pośrednio (podałam mi niepotrzebny - nie miałam odpowiedniego kandydata, kontakt i pewna sunia dzięki temu jedzie do domku)! oby tak dalej :lol:
  17. [quote name='reksio7']Mam sporo piłek tenisowych, które już są trochę zużyte i nie nadają sie do gry ale w sam raz do zabawy, bo moje psiaki tylko piłkami chciały sie bawić.[/QUOTE] Jesli byłyby niepotrzebne to byłabym zainteresowana tymi piłeczkami - zrobię Kojakowi parę zabawek w miare napływu czasu i weny :)
  18. [quote name='amikat'] Czy wy wiecie z jesteśmy grupą ludzi w której kłótnie nie sa na porządku dziennym? współpracujemy i jeszce sie lubimy (chyba co?).[/QUOTE] Rzeczywiście - to jest aż dziwne, ze w takiej dużej grupie ludzi do kłótni nie dochodzi, ja przynajmniej nigdy na taką nie trafiłam - oczywiscie zdazrały sie jaies pojedyńcze 'zgrzytki', ale malutkie i chwilowe, no ale to aż zadziwiające, ze wszyscy tak dobrze sie dogadują :) Izulkabu - ty jestes tą blondynką co na akcji miala chyba(??) bordowe (lub jakies takie ciemne) pazurki, czy tą blondynką obok (o fotke mi chodzi)?
  19. Powoli przybliżamy sie do magicznej sumy 300 zł.! Gdy tylko nazbieramy odpowiednia sumę (brakuje jeszcze 61 zł.) to mozemy umawiać Suzi na pierwszy zabieg!
  20. Teraz to już MUSI być tylko lepiej ;) A swoja droga to Kojak jest taki jakby... małoplastyczny umysłowo xD Irytujące jest to, ze potrafi usiaść i godzine wgapiac się w człowieka, śledząc każdy ruch i wyrazem pyska 'boże co to dwunożne cos robi... jakie to mało inteligentne' :diabloti: Ja wczoraj myślałam, że mu na oczy przepaske założe, tak mnie śledził wzrokiem - dziwne, ze mu się to nie nudzi :)
  21. Ja też tak nieśmiało chcialabym się wprosić na kolejną akcję z tymczasowiczami :oops: :cool3: Nawet ie macie pojecia jak uwielbiam te nasze akcje :)
  22. Odnosze wrażenie, że na wątku jestem sama - nikt nas nie odwiedza, oprócz maciaszek? :(
  23. Oto Hager w nowym domku :) [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/22217473/1/other/std/d826722fd3.jpeg[/IMG] Musimy zrobić porządek na 1 stronie wątku :)
  24. Oto Hager w nowym domku :)
  25. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5008/cimg2397zb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3589/cimg2390ot0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1759/cimg2389zf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6061/cimg2538ma6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6669/cimg2536ci8.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...