-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Musze się czyms pochwalic, ale ciii.... nie śmiejcie się :P [IMG]http://images29.fotosik.pl/319/c00cec7255fc6b47med.jpg[/IMG] To mój pierwszy gryzak Kojakowy, i pierwszy jaki w życiu zrobilam - niestety brak materiaów spowodował, że nie jest on duży, ale poprzeciągac się troszkę można xD A co wiecej Batonisiowi się spodobało i chce wiecej, wiecej zrobić takich zabaweczek! :diabloti:
-
Super!:multi: To gdyby była taka mozliwosć to chcialabym się zapisac z tymczasowiczem - Bąblem (no chyba, ze jakiś inny się napatoczy do mnie i bym byla z innym) Moge? Działacie jak burza, ledwo jedna się skonczya, a już znamy termin nastepnej!
-
Kojak na dzisiejszym spacerku z Ola La :cool1: [quote name='Ola la']eh no nic troche kojakowych zdjec . MA sie chlopak swietniei dawno nie widzialam tak szczesliwego psa. Domek sie znajdzie predko.Wywalilismy sie z 3 razy ale co tam.Pogonił Kojak lumpa na pole nawet :) moglby chodzic po dworze w nieskonczonosc.hmmm i ma agresora na śnieg:shake: No wiec oto Kojak na spacerku. Mial straszliwy napal na kopanie wydaje mi sie nawet ze jakiesmini zwierzatko ryjowkopodobne mignelo mi przed oczyma. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/55/8adecd1b24c676admed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/54/3f0b6cd1c916adc7med.jpg[/IMG][/URL] jęzor [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/54/1ff4732a9c28a7f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/55/47066cece7b022b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/448/8ae9288cdeb73619med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
-
[TG] Psie nieszczęścia - czy ktoś podaruje im dom? Możesz pomóc!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Czy to Ten sam Bąbel, co wczesniej? prosze napisa cos wiecej o psiakach - jakich opis, dodam na pierwszą stronę - a fotki do mnie na maila... -
[quote name='becia66']Najwięcej domów mamy z allegro i allegratki...czy mam rozumieć że tam Kojak nie ma ogłoszeń ??? :roll:[/QUOTE] Ktoś (przyznać się, kto) wystawia Kojakowi allegro [url=http://www.allegro.pl/item540393171_oskalpowany_powieszony_ale_nadal_kocha_orzechowce.html]OSKALPOWANY POWIESZONY, ALE NADAL KOCHA-ORZECHOWCE (540393171) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Alegratka to nie moje 'rewiry' - nie jestem zarejstrowana. Z moich uwag, moze wartoby zainwestować w allegro wyróżnione - to duzo daje, no i lokalizaja już nie 'Przemyśl' tylko Śląsk :) Poza tym do ogłoszęn nowych warotby dodac zdjecia aktualne, bo nie kżdy chce psa w takim staniej jak Kojak na pierwszych fotkach...
-
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq']Dolly wreszcie na właściwym miejscu!:multi: Wynik dobry, ale może być lepszy...:evil_lol:[/QUOTE] :cool3: Mam nadzieję, że wykreczesz i lepszy będzie ;P Niech dobra passa sprzyja dalej, bo jeszcze paru podopiecznych szuka domków! -
[quote name='dogomanka_']Ja zaglądam.;) Bounty - weż mi powiedzileKojak ma w kłębie ? i moze jakieś zdjęcie calej sylwetki jego ?[/QUOTE] Zdjecia sylwetki Kojaka na poaprzedniej stronie - jest to taki duży misiek, wpatrzony w człowieka :) Ile ma w kłębienie wiem, ale jest do moich kolan, wiec obliczyłam, ze ok 45 cm. Kolejne zdjecie Hagerka z nowego domku: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/22217473/2/other/std/31388a02a2.jpeg[/IMG]
-
[quote name='becia66']Czu Kojak ma jakies świeże ogłoszenia ??? Bardzo prosimy o wyszczególnienie wszystkich bo będziemy sukcesywnie uzupełniać....:roll:[/QUOTE] Ne wiem dokłądnie gdzie jest teraz ogłoszony - naepwno pineska, pajeczyna i wszytskie strony z tego spisu, na których nie obowiazuje rejstracja: [QUOTE] [COLOR=black][B]1.[/B] [/COLOR][URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=black][B]www.bono-polska.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]2.[/B] [/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=black][B]www.ojej.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]3. [/COLOR][URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=black]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]4. [/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=black]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]5.[/B] [/COLOR][URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=black][B]www.animalia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]6.[/B] [/COLOR][URL="http://www.wegetarianie.pl/"][COLOR=black][B]www.wegetarianie.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]7. [/COLOR][URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=black]www.gielda.bai.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]8.[/B] [/COLOR][URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=black][B]www.gumtree.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]9.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=black][B]www.petworld.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]10.[/B] [/COLOR][URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=black][B]www.vetmozga.com[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]11. [/COLOR][URL="http://www.autogielda.pl/"][COLOR=black]www.autogielda.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]12.[/B] [/COLOR][URL="http://www.ogloszenia.yellowpages.pl/"][COLOR=black][B]www.ogloszenia.yellowpages.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]13. [/COLOR][URL="http://www.se.com.pl/"][COLOR=black]www.se.com.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]14.[/B][/COLOR][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=black][B]www.adopcjapsa.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]15.[/B] [/COLOR][URL="http://www.emetro.pl/"][COLOR=black][B]www.emetro.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]16.[/B] [/COLOR][URL="http://www.pupile.com/"][COLOR=black][B]www.pupile.com[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]17. [/COLOR][URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=black]www.rozglos.net[/COLOR][/URL] [COLOR=black]18. [/COLOR][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"][COLOR=black]www.anonseogloszenia.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]19. [/COLOR][URL="http://www.najpewniej.pl/"][COLOR=black]www.najpewniej.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]20.[/B] [/COLOR][URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=black][B]www.mammisia.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]21.[/B] [/COLOR][URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=black][B]www.petsy.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]22. [/COLOR][URL="http://www.vendito.pl/"][COLOR=black]www.vendito.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black][B]23.[/B] [/COLOR][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=black][B]www.e-zwierzak.pl[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=black]24. [/COLOR][URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"][COLOR=black]www.twoje-ogloszenia.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]25. [/COLOR][URL="http://www.poszukiwane.pl/"][COLOR=black]www.poszukiwane.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]26. [/COLOR][URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=black]www.adpedia.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]27. [/COLOR][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][COLOR=black]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]28. [/COLOR][URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=black]www.olx.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]29. [/COLOR][URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"][COLOR=black]www.szybko-sprzedam.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]30. [/COLOR][URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=black]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]31. [/COLOR][URL="http://www.tablica.com/"][COLOR=black]www.tablica.com[/COLOR][/URL] [COLOR=black]32. [/COLOR][URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"][COLOR=black]www.pchlitarg.info.pl[/COLOR][/URL] [COLOR=black]33. [/COLOR][URL="http://www.ogloszenia.infoweb.pl"][COLOR=black]www.ogloszenia.infoweb.pl[/COLOR][/URL] 34. [URL="http://www.neeon.pl"][COLOR=black]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] [B]35.[/B] [URL="http://www.adopcje.org.pl"][B]www.adopcje.org.pl[/B][/URL] [B]37.[/B] [URL="http://www.schronisko24.pl"][B]www.schronisko24.pl[/B][/URL][/QUOTE]
-
[quote name='maciaszek']No i w tytule by się też porządek przydał, bo pudliczka już domku nie szuka, prawda?[/QUOTE] Już zrobilyśmy porządek na 1 stronie :) Porcja świerzuteńkich foteczek Dolly z nową rodziną :) [IMG]http://images41.fotosik.pl/54/83954daafef10755med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/447/2f69cda5370c1c42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/54/2206214cec524ac3med.jpg[/IMG] Musze sie pochwalić! W tym miesiacu przyczyniłam się do 2 udanych adopcji bezposrednio (Hager i Dolly) i jednej pośrednio (podałam mi niepotrzebny - nie miałam odpowiedniego kandydata, kontakt i pewna sunia dzięki temu jedzie do domku)! oby tak dalej :lol: Niech dobra passa sprzyja i do domku w przyszlym miesiecu pojadą Dora i Kojak ;P Kojak ma zrobione dzięki mojej znajomej 'dobrej duszyce' kilkanaście ogłoszeń, musze się zabrać za allegro Dory. Zauważyłam, że zapomnialysmy ją dodac na pierwszą stronę - własnie pracuje nad jej domkiem - trzymajcie kciuki, moze coś z tego wyjdzie :)
-
[quote name='Romina_74']no niestety dzisiaj rozkwitł tak, że Panią przeraził nie na żarty :angryy: i obawiam się najgorszego ... powrotu Tedka z Suchej :shake:[/QUOTE] Co się stało? Co Tedzioch nawyprawiał?
-
[Bytom]pudelka DOLLY,słodka babcia-znalazła! JUŻ W NOWYM DOMU!!! :)
BoUnTy replied to wiq's topic in Już w nowym domu
Porcja świerzuteńkich (przd chwilka dostalam, nawet Ania jeszcze nie widziała) foteczek Dolly z nową rodziną :) [IMG]http://images41.fotosik.pl/54/83954daafef10755med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/447/2f69cda5370c1c42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/54/2206214cec524ac3med.jpg[/IMG] Musze sie pochwalić! W tym miesiacu przyczyniłam się do 2 udanych adopcji bezposrednio i jednej pośrednio (podałam mi niepotrzebny - nie miałam odpowiedniego kandydata, kontakt i pewna sunia dzięki temu jedzie do domku)! oby tak dalej :lol: -
[quote name='reksio7']Mam sporo piłek tenisowych, które już są trochę zużyte i nie nadają sie do gry ale w sam raz do zabawy, bo moje psiaki tylko piłkami chciały sie bawić.[/QUOTE] Jesli byłyby niepotrzebne to byłabym zainteresowana tymi piłeczkami - zrobię Kojakowi parę zabawek w miare napływu czasu i weny :)
-
[quote name='amikat'] Czy wy wiecie z jesteśmy grupą ludzi w której kłótnie nie sa na porządku dziennym? współpracujemy i jeszce sie lubimy (chyba co?).[/QUOTE] Rzeczywiście - to jest aż dziwne, ze w takiej dużej grupie ludzi do kłótni nie dochodzi, ja przynajmniej nigdy na taką nie trafiłam - oczywiscie zdazrały sie jaies pojedyńcze 'zgrzytki', ale malutkie i chwilowe, no ale to aż zadziwiające, ze wszyscy tak dobrze sie dogadują :) Izulkabu - ty jestes tą blondynką co na akcji miala chyba(??) bordowe (lub jakies takie ciemne) pazurki, czy tą blondynką obok (o fotke mi chodzi)?
-
Teraz to już MUSI być tylko lepiej ;) A swoja droga to Kojak jest taki jakby... małoplastyczny umysłowo xD Irytujące jest to, ze potrafi usiaść i godzine wgapiac się w człowieka, śledząc każdy ruch i wyrazem pyska 'boże co to dwunożne cos robi... jakie to mało inteligentne' :diabloti: Ja wczoraj myślałam, że mu na oczy przepaske założe, tak mnie śledził wzrokiem - dziwne, ze mu się to nie nudzi :)
-
Ja też tak nieśmiało chcialabym się wprosić na kolejną akcję z tymczasowiczami :oops: :cool3: Nawet ie macie pojecia jak uwielbiam te nasze akcje :)
-
Oto Hager w nowym domku :)
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5008/cimg2397zb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3589/cimg2390ot0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1759/cimg2389zf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6061/cimg2538ma6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/6669/cimg2536ci8.jpg[/IMG][/URL]